O nas

Maciej Grudzień

Od wielu lat pasjonuję się rozwojem osobistym, dlatego z przyjemnością pomogę w odnalezieniu tych najwłaściwszych szkoleń i rozwiązań, dzięki którym uczestnicy szkoleń spełnią swoje potrzeby i oczekiwania.

Szczególny nacisk kładę na profesjonalizm, zachowując partnerskie relacje. Kontakt z ludźmi to coś, co jest głównym motorem napędowym w moich działaniach. Największą satysfakcję sprawia mi to, gdy zadowolony klient dostał rozwiązania i naturalnie chce jeszcze więcej. Doświadczenie jako konsultant i przedstawiciel zdobywałem przez 5 lat pracując w branży FMCG i nieruchomościach.

Czasami zarówno w życiu jak i pracy doświadczamy momentów, w których nie wiemy jak pójść „do przodu” – zwiększyć efektywność, zwiększyć sprzedaż, czy po prostu jak za dotknięciem magicznej różdżki sprawić, by wszystko zaczęło dziać się po naszej myśli.

Czasami również rozwiązanie jest tak blisko, że nie zwracamy na nie uwagi. Dlatego warto skorzystać z rad profesjonalistów, którzy niejednokrotnie jednym prostym pytaniem wskażą nam, gdzie popełniamy błąd, bądź w którym obszarze możemy stać się znacznie lepsi.

Dlatego pomyśl, który obszar Ty lub Twoja firma chcielibyście udoskonalić?

Jestem od tego, żeby znaleźć z Tobą i dla Ciebie najlepsze rozwiązanie razem z firmą Ceros.

Prywatnie fascynuję się pływaniem, aktywnie trenuję i startuję w zawodach kategorii Masters.