O nas

Marta Kucharska

Nazywam się Marta Kucharska, mam 37 lat, mieszkam od 20 lat w Warszawie. Tu ukończyłam studia magisterskie, a także podyplomowe.

Moje zainteresowania od kiedy pamiętam zawsze dotyczyły istoty bytu, psychologii, filozofii, pedagogiki, socjologii, teologii. Jestem zdania że wiele zależy od nas samych, to my tworzymy swoją rzeczywistość, poprzez wybory jakie dokonujemy w swoim życiu. Ważna jest świadomość czego pragniemy dla siebie i swoich bliskich oraz jak to osiągnąć.

Z chęcią spotkam się by porozmawiać o potrzebach szkoleniowych - zarówno firmy, jak i w przypadku indywidualnego zainteresowania ofertą szkoleniową. Moje zainteresowanie aspektami psychologicznymi w połączeniu ze znajomością usług edukacyjnych Ceros pomaga mi lepiej zrozumieć istotę potrzeb naszych Klientów już na etapie zbierania wstępnych informacji i przygotowywania oferty szkoleniowej. Oferuję rzetelną informację oraz profesjonalne doradztwo w zakresie doboru szkoleń.

Jestem osobą otwartą, komunikatywną, a w pracy dodatkowo cechuje mnie także empatia i intuicja.

Mam duże doświadczenie w pracy jako doradca Klienta oraz konsultant ds produktów i usług w firmach, w których w przeszłości pracowałam. Służę więc pomocą przy doborze odpowiedniego szkolenia.

Uwielbiam poznawać nowych ludzi, uczyć się nowych rzeczy oraz podróżować.