O nas

Monika Sabat

Jestem przedstawicielką Ceros. Od kilku lat interesuję się rozwojem osobistym, psychologią i coachingiem. Z przyjemnością pomogę Państwu znaleźć szkolenia dopasowane do Waszych potrzeb. Z pewnością pomoże mi w tym bardzo dobra znajmość szkoleń, gdyż jestem w trakcie odbywania całościowego pakietu szkoleń Ceros. Pakiet zakupiłam przed rozpoczęciem współpracy z Ceros i dzięki temu osobiście przekonałam się o wysokiej jakości szkoleń przeprowadzanych przez Rafała Daniluka i z przyjemnością od dłuższego czasu promuję je wśród znajomych.

Mam wieloletnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach (jak i trochę krótsze w mniejszych firmach). Uczestniczyłam w nich w wielu szkoleniach jako uczestnik i to pozwala mi na zauważenie, że dzięki merytorycznemu i nastawionemu na efekt podejściu, szkolenia Ceros dobrze spełniają i spełnią potrzeby średnich i dużych firm.

Relaksuję się ćwicząc razem z Jillian Michaels (którą serdecznie polecam), oglądając filmy oraz wskakując zimą do mroźnej rzeki.