Coaching integratywny, poziom II - profesjonalne wsparcie na drodze zmiany i rozwoju

 

Zyskaj i rozwiń umiejętności skutecznego przeprowadzania sesji coachingowych i pomagania ludziom w osiąganiu ich celów. Czekają na Ciebie narzędzia skutecznego konsultanta i coacha.

 


O szkoleniu:
 
Szkolenie prowadzone przez Rafała Daniluka - doświadczonego trenera, coacha i konsultanta, który przeprowadził ponad 2500 godzin sesji indywidualnych i ponad 3500 godzin warsztatów grupowych pracując z celami oraz technikami z zakresu coachingu, psychologii i terapii. Pomoże Ci zyskać skuteczne narzędzia i doświadczenie, konieczne do codziennej pracy z klientami.
 
Narzędzia prezentowane i ćwiczone podczas szkolenia będą połączeniem kilku dziedzin pracy z nad zmianą i podnoszeniem efektywności, m.in.: coachingu, psychologii, terapii, psychosomatyki, neurolingwistyki i socjologii.

 
 
Cel szkolenia: 
 
Głównym celem szkolenia jest zdobycie najskuteczniejszych umiejętności, niezbędnych w efektywnej pracy na sesjach indywidualnych.
 
Szkolenie ma na celu nauczyć uczestników wspierać i wpływać na innych ludzi, aby skuteczniej rozwiązywali swoje problemy i osiągali cele.
 

 
 
Do kogo skierowane jest szkolenie:
 
- Dla osób, które chcą rozpocząć karierę coacha i w przystępny sposób dostać fundamentalne narzędzia kilku szkół coachingu podczas jednego treningu. 
- Dla liderów, menagerów i przedsiębiorców, których codzienna praca związana jest z kierowaniem zespołem i podnoszeniem jego umiejętności.
- Dla coachów i specjalistów w swoich dziedzinach, chcących dostać sprawdzone techniki pracy nad osiąganiem celów i rozwiązywaniem problemów.
- Dla psychologów i terapeutów, którzy chcą wzbogacić swój warsztat pracy z klientem o skuteczne i sprawdzone techniki coachingowe. 
 
Poziom szkolenia będzie dość zaawanasowany, dlatego udział w nim mogą wziąć jedynie osoby, które:
  • Ukończyły pierwszy poziom warsztatów Coaching integratywny z Rafałem Danilukiem.
  • Ukończyły co najmniej pierwszy poziom warsztatów z zakresu Wystąpień publicznych z Rafałem Danilukiem.
  • Ukończyły warsztat "Zmiana osobista" z Rafałem Danilukiem.
  • Ukończyły studia lub kursy z zakresu coachingu, psychologii, terapii lub trening trenerski w innych ośrodkach dydatktycznych - w tym przypadku o udziale w kursie zadecyzuje Rafał Daniluk na podstawie przedstawiownych dyplomów i doświadczenia.
 
Liczba uczestników wynosi maksymalnie 18 osób, celem zapewnienia warunków do pracy warsztatowej i indywidualnej oceny oraz wsparcia postępów każdego z uczestników.

 
 
Podczas szkolenia otrzymasz, poznasz i przećwiczysz:
 
Zaawansowane mechanizmy lingwistycznego wywierania wpływu zaadaptowane i przedstawione jako techniki coachingowe. Dzięki nim rozpoznasz mechanizmy myślenia i sposób argumentacji Twojego klienta, co pozwoli Ci zadawać mu lepsze i bardziej tafne pytania.

Praca z metaforą - tworzenie, opowiadanie, wchodzenie w świat metafory rozmówcy. Zaawansowane narzędzia do pracy z metaforą.

Mechanizmy obronne osobowości i ich integracja z narzędziami coachingowymi. Zaawansowane techniki pracy z oporem i nieświadomymi sabotażami.

Błędy poznawcze i sofizmaty - czyli jak rozpoznawać i jak argumentować w przypadku poszczególnych błędów logicznych, w których utknął Twój klient / rozmówca, przez co uniemożliwia sobie osiągnięcie upragnionych efektów.

Praca z trudnymi emocjami i wymagającymi sytuacjami podczas sesji.

Zarządzanie motywacją w trakcie sesji i w całym procesie zmiany.

Dlaczego mój klient się nie zmienia, mimo że pracujemy intensywnie i z motywacją - czyli najczęstsze przyczyny blokad w zmianie i techniki pomagające ruszyć z miejsca.

Moja postawa jako coacha i konsultanta - style prowadzenia sesji i ich integracja z Twoim indywidualnym charakterem oraz osobowością.

 

Każdy uczestnik otrzyma profesjonalny i bardzo rozbudowany skrypt szkoleniowy. Integrealną częścią warsztatu będzie również zestaw ćwiczeń poszkoleniowych, 


 
Organizacja i zapisy
 
Kiedy: 25-29 październik 2017r.
Godziny: 9:00 - 18:00
Gdzie: Hotel Astral, Aleja Krakowska 20b, 05-090 Raszyn

Cena: 

  • 1250 zł przy zakupie do 11 października.
  • 1550 zł przy zakupie po 11 października.
 
Cena szkolenia obejmuje drukowany skrypt ze szkolenia,  dyplom i catering -  kawa, herbata, woda, owoce i ciastka. 

 
 
Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości pieniędzy!
 
Jeśli po uczestnictwie w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z jakości którą prezentujemy, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.              
 
Nie jesteś pewny czy szkolenie jest dla Ciebie? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!  

Przyjdź na pierwszy 1,5 godzinny moduł całkowicie za darmo i zdecyduj sam czy to co robimy odpowiada również Tobie. Jeśli uznasz, że nie potrzebujesz inwestycji w szkolenie, możesz wyjść bez żadnych konsekwencji i opłat. Jeśli uznasz, że chcesz uczestniczyć w całości, wtedy zapłacisz za szkolenie. Nic nie ryzykujesz. Oferta ważna tylko w momencie gdy są wolne miejsca. Zadzwoń i sprawdź czy oferta dotyczy danego szkolenia. Decyduje kolejność zgłoszeń!
 
 
 
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, żeby uzyskać skuteczne sposoby na radzenie sobie ze stresem i negatywnymi emocjami.
 
Kupuję szkolenie

Liczba miejsc ograniczona

Termin szkolenia

25.10.2017 -29.10.2017

Cena szkolenia

1550 zł

Miejsce szkolenia

Warszawa - Raszyn