Samorealizacja w pracy - wykorzystaj zawodowo swój potencjał

Każdy z nas ma swój unikatowy potencjał, czyli silne strony oraz zalety. Cechy charaktery, temperamentu i osobowości, które szczególnie dobrze Cię określają. Jeśli wiesz jak - wykorzystasz je. Jeśli nie wiesz - jest duże ryzyko, że pokierujesz się nie tym co trzeba wybierając sobie pracę, rodzaj działalności, nie decydując się na zmiany lub wybierając kierunek kształcenia.

Zła decyzja może spowodować wybranie takiej pracy, która będzie z Tobą na tyle niezgodna, że możesz mieć poczucie robienia czegoś wbrew sobie, a także musieć ciągle wysilać się mocno, aby realizować zaplanowane działania.

 

Co zyskasz

 1. Przede wszystkim - silną motywację, pasję, poczucie sensu i ukierunkowanie swojego życia zawodowego.
 2. Nauczysz się rozpoznawać swoje wartości i potrzeby, na których należy opierać decyzje zawodowe i kierunek rozwoju zawodowego.
 3. Dowiesz się jak wybrać dla siebie odpowiedni rodzaj pracy i zawodu.
 4. Otrzymasz techniki do analizy swoich cech osobowościowych, emocjonalności, doświadczeń w przeszłości i klanu rodzinnego. Na podstawie tej analizy będzie Ci znacznie łatwiej podjąć decyzje i ukierunkować się zawodowo.
 5. Dowiesz się jak identyfikować najmocniejsze punkty swojego potencjału i tzw. cienie, aby odpowiednio pokierować swoim rozwoje zawodowym, aby maksymalnie wykorzystywać potencjał i minimalizować wpływ niekorzystnych cech. 

 


Dla kogo szczególnie jest przeznaczony warsztat?

 • Dla osób, które nie mają pomysłu na siebie i mają trudności z wyborem odpowiedniego dla siebie kierunku.
 • Dla osób, które czują wypalenie zawodowe, spadek motywacji i brak sensu w tym co robią.
 • Dla osób, które nie lubią wykonywanej przez siebie pracy lub czują, że na zbyt długo utknęli w miejscu.
 • Dla osób, które przesadnie obawiają się zmian lub nie wiedzą jak wykonać kolejny krok zawodowy.
 • Także dla osób, które wątpią w swoją ścieżkę zawodową i są na skraju rezygnacji. Otrzymają narzędzia do weryfikacji - kiedy powinni zrezygnować z planów i projektów, a kiedy podjąć działania naprawcze, które spowodują odzyskanie poczucia sensu i motywacji.

 

 

Szkolenie odpowiedz Ci na pytania:

 • Czego Ty tak naprawdę chcesz zawodowo?
 • Jak wyszukać branżę, zawód i stanowisko, które będzie najbardziej zgodne z Tobą, Twoim charakterem, osobowością i potencjałem.
 • Co potrafisz, jakie masz wartości i potrzeby, na których możesz i powinieneś się oprzeć?
 • Kiedy zmienić branżę, kiedy założyć firmę, kiedy zmienić pracodawcę, kiedy zmienić stanowisko?
 • Jak rozwiązać blokady i sabotaże powstrzymujące Cię przed zmianami w tym zakresie?
 • W jakiej sytuacji nie zmieniać pracy, firmy ani stanowiska, tylko swoje nastawienie lub po prostu poszukać rozwiązania problemów?

 

Każdy uczestnik otrzyma obszerny skrypt szkoleniowy, a po warsztacie zestaw ćwiczeń do praktykowania i odpowiedniego działania po szkoleniu.

 


 

Trener prowadzący szkolenie - Rafał Daniluk

Od ośmiu lat pracuję zawodowo jako coach, trener, doradca, mentor i trener w biznesie. Prezprowadziłem ponad 2000 godzin sesji indywidualnych i ponad 2500 godzin szkoleń i warsztatów. Podczas sesji indywidualnych i warsztatów opowiadam niezliczoną ilość historii i przykładów z mojej praktyki, obrazując materiał teoretyczny. Szkoliłem takie firmy jak PZU S.A, Enea S.A., Balcerzak Sp. z o.o. i wiele innych. Pracowałem z powodzeniem z wieloma ludźmi nad zmianą i wyznaczeniem ich kierunku zawodowego.

W 2009 roku zmieniłem całkowicie branżę, w której pracowałem i założyłem własną firmę. Mimo że wcześniej zarabiałem świetnie, miałem stabilną i perspektywiczną pracę. Jednak męczyłem się tam bardzo, ponieważ to nie było coś, co ja powinienem wykonywać. Przy braku jakichkolwiek znajomości, wcześniejszego formalnego wykształcenia i wiedzy - podjąłem decyzję o zmianie swojego życia zawodowego.

Spotkałem się z dużymi trudnościami i niezrozumieniem ówczesnego otoczenia - byli to ludzie z którymi studiowałem, pracowałem i którzy znali mnie od lat. Podjąłem decyzję o zawieszeniu, a później porzuceniu studiów magisterskich, mimo że pozostał mi niecały rok do ich zakończenia i wszystko było na dobrej drodze, aby je zakończyć. Z dzisiejszej perspektywy stwierdzam, że to była jedna z najlepszych decyzji jakie w życiu podjąłem.

Postanowiłem pójść za tym co lubię robić, za sowimi naturalnymi kompetencjami oraz indywidualnymi cechami osobowości. Zdobyłem odpowiednie wykształcenie, zacząłem zdobywać doświadczenie, po czym całkowicie zminiłem swoje życie zawodowe. Asystowałem w tego typu decyzjach i zmianach wielu osobom w czasie minionych już niemal ośmiu lat mojego nowego życia zawodowego.

Chcę się tym wszystkim z Tobą podzielić - opowiem Ci wiele przykładów, opowiem o zagrożeniach i możliwościach. Opowiem o moich doswiadczeniach i doświadczeniach wielu innych osób. Udzielę wskazówek co robić krok po kroku, aby wybrać dla siebie najlepszy kierunek i podjąć właściwe działania - albo naprawcze jeśli uznasz, że kierunku nie chcesz zmieniać, albo zmierzające w stronę zmian. Podczas tego warsztatu otrzymasz mnóstwo bardzo praktycznych technik i wskazówek, które z pewnością ułatwią Tobie podjęcie odpowiednich decyzji i działań.

 


Organizacja i zapisy

Data: 4-5 lutego 2017r
Godziny: 9:00 - 18:00
Gdzie: Hotel Astral, Aleja Krakowska 20b, 05-090 Raszyn

Cena: 

 • 370 zł przy zakupie do 27 stycznia.
 • 540 zł przy zakupie po 27 stycznia.
Cena obejmuje drukowany skrypt ze szkolenia, dyplom i catering - kawa, herbata, woda, owoce i ciastka.
 

 
Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!
 
Gdyby się zdarzyło, że po uczestnictwie nawet w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z otrzymanej jakości, wiedzy i praktyki, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.
 
Jest to dla Ciebie gwarancja satysfakcji, zapisana w regulaminie.
 
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, żeby uzyskać skuteczne sposoby na radzenie sobie ze stresem i negatywnymi emocjami.

 

Wyprzedane

Termin szkolenia

04.02.2017 -05.02.2017

Cena szkolenia

540 zł

Miejsce szkolenia

Warszawa - Raszyn