Sztuka bycia razem - warsztaty dla par i małżeństw

Warsztaty dla osób zainteresowanych poprawą jakości swojego związku. Poznasz najczęstsze powody typowych problemów relacyjnych i rozwiązania. A także sprawdzone i skuteczne strategie budowania relacji na poszczególnych płaszczyznach. Omówimy najważniejsze aspekty związane z komunikacją, emocjonalnością i wyrażaniem emocji, realizacją potrzeb, podziałem obowiązków, seksualnością, granicami indywidualnymi i relacji.

Dowiesz się jak zarządzać różnicami, aby nie powodowały konfliktów oraz jak szybko i łagodnie przechodzić konflikty, wyciągając szybko właściwe wnioski. W warsztatach można zarówno uczestniczyć w parze, jak i samodzielnie.

Po warsztatach otrzymasz zestaw krótkich i prostych ćwiczeń, z pomocą których dodatkowo rozwiniesz te umiejętności. A także przejdziesz przez proces powtórzenia, wdrożenia, utrwalenia i praktykowania wiedzy z warsztatów. Otrzymasz także rekomendację sprwdzonej literatury tematycznej.

 

 

Szerszy i szczegółowy opis warsztatu już wkrótce.

 

 

Trener prowadzący

Całość warsztatu prowadzi Rafał Daniluk - posiada doświadczenie w postaci dokumentowanych ponad 3000 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz ponad 2000 godzin konsultacji indywidualnych, w trakcie siedmiu lat pracy. Specjalista w obszarze wystąpień publicznych, trenerstwa i prowadzenia procesów grupowych, coachingu, motywacji, podejmowania decyzji, redukcji stresu i psychosomatyki.
 
Szkoli w przeważającej większości grupy na szkoleniach otwartych oraz klientów indywidualnych, choć także pracowników firm na szkoleniach dedykowanych dla biznesu. Posiada bardzo bogatą księgę referencji potwierdzającą współpracę i pracę trenerską oraz coachingową wykonaną m.in. dla Henkell&Co Vinpol Polska Sp. z o.o., Enea Serwis Sp. z o.o., Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.

 

 

Maksymalna liczba uczestników: 30.


 
Organizacja i zapisy
 
Kiedy: 15-16 lutego 2020 r.
Godziny: Sobota: 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Gdzie: W siedzibie Ceros, ul. Dobra 1, 05-090 Raszyn (obrzeża Warszawy)

Cena: 

  • 670 zł przy zakupie do 7 lutego 2020 r.
  • 880 zł przy zakupie po 7 lutego 2020 r.
 
Cena szkolenia obejmuje drukowany skrypt ze szkolenia, dyplom i catering -  kawa, herbata, woda, owoce i ciastka. 

 
 
Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości pieniędzy!
 
Jeśli po uczestnictwie w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z jakości którą prezentujemy, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.              
 
 
 
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, aby zdobyć te kompetencje:
Kupuję szkolenie

Liczba miejsc ograniczona

Termin szkolenia

15.02.2020 -16.02.2020

Cena szkolenia

670 zł

Miejsce szkolenia

Warszawa - Raszyn