Wystąpienia publiczne - praktyka dla mówców i trenerów

Celem warsztatów jest stworzenie przestrzeni do praktykowania wiedzy zdobytej podczas warsztatów Wystąpienia publiczne - poziom I, II, III.

Ćwiczenia wykonywane w trakcie dadzą okazję przekrojowo praktykować wszystkie aspekty wystąpień.

Każdy uczestnik może skupić sie na wybranym, konkretnym aspekcie swojego warsztatu. Może także przygotować konkretną prezentację lub inny rodzaj wystąpienia, które będzie miał okazję wielokrotnie przećwiczyć i rozwijać z pomocą trenera prowadzącego i informacji od grupy.

Warsztaty są przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób, które brały udział w warsztatach Wystąpienia publiczne, Public Speaking lub w treningach trenerskich prowadzonych i współprowadzonych przez Rafała Daniluka oraz Krzysztofa Jurczewskiego. Warunek ten jest gwarantem odpowiedniego poziomu profesjonalnego feedbacku ze strony grupy.

 

Trener prowadzący

Warsztaty w całości prowadzi Krzysztof Jurczewski - specjalista w obszarze wystąpień publicznych, szkoleń i prowadzenia procesów grupowych. A także w obszarach coachingu, motywacji, podejmowania decyzji, redukcji stresu i psychosomatyki.
 
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wystąpień, które zdobywał w centrali VW Polska w Poznaniu, pracując jako szkoleniowiec i trener wewnętrzny.

 

 

Maksymalna liczba uczestników: 16 - celem zadbania o warsztatowe walory, praktyczną pracę i odpowiedni, zindywidualizowany kontakt z trenerem prowadzącym.


 
 
 
Organizacja i zapisy
 
Kiedy: 10-11 sierpnia 2019 r.
Godziny: Sobota: 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Gdzie: W siedzibie Ceros, ul. Dobra 1, 05-090 Raszyn (obrzeża Warszawy)

Cena: 

  • 280 zł przy zakupie do 5 sierpnia 2019 r.
  • 480 zł przy zakupie po 5 sierpnia 2019 r.
 
Cena szkolenia obejmuje drukowany skrypt ze szkolenia, dyplom i catering -  kawa, herbata, woda, owoce i ciastka. 

 
 
Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości pieniędzy!
 
Jeśli po uczestnictwie w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z jakości którą prezentujemy, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.              
 
 
 
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, aby zdobyć te kompetencje:
Kupuję szkolenie

Liczba miejsc ograniczona

Termin szkolenia

01.07.2019 -02.07.2019

Cena szkolenia

480 zł

Miejsce szkolenia

Raszyn