Konkurs!

22.09.2015

Konkurs!

Do wygrania dwie wejściówki na najbliższe dwa szkolenia i tym samym okazja do praktycznego rozwinięcia dwóch szalenie ważnych i bardzo użytecznych umiejętności:
- działania bez prokrastynacji,
- spójnego podejmowania decyzji.

Każdy z nas wie, jak to czasami potrafi odkładać działanie na później, zajmując się nie tym co najwłaściwsze. Każdy również wie ile wewnętrznego napięcia potrafi budzić podjęcie decyzji - im ważniejsza, tym bywa trudniej. A nie podjęte decyzje, to bierne trwanie w miejscu, stagnacja, rozproszona energia życiowa i brak efektów.

Wejściówkę można wygrać na jedno z dwóch szkoleń:
-> W najbliższy czwartek rozpoczynamy dwudniowe szkolenie: "Odkładanie na później - z czego wynika i jak przestać"
http://ceros.pl/szkolenie,odk-adanie-na-p-niej-z-czego-wyni…

-> W najbliższą sobotę rozpoczynamy dwudniowe szkolenie: "Podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych".
http://ceros.pl/szkolenie,podejmowanie-decyzji-i-rozwi-zywa…

Zasady konkursu są bardzo proste - aby wziąć udział konkursie trzeba jedynie w komentarzu pod postem: 

https://www.facebook.com/CEROSpl/photos/a.414605021977826.1073741828.412845552153773/732818006823191/?type=1&theater

wkleić dowolną grafikę lub zdjęcie, które odzwierciedla Twoje emocje i samopoczucie, gdy już zrobisz coś, co było zbytnio przez Ciebie odkładane. Jak się wówczas czujesz i co jest tego zobrazowaniem? Dowolna grafika lub zdjęcie. Trzeba także być subskrybentem newslettera Ceros, na którego można zapisać na stronie głównej na www.ceros.pl

 

Wklejając grafikę dopisz nazwę szkolenia, które preferujesz wylosować. Będą dwa oddzielne losowania dla dwóch szkoleń, a więc dwie osoby wygrają szkolenie.

Konkurs trwa dziś, do godziny 20:00. Wtedy ogłosimy zwycięzców. Powodzenia!

 

 

Pozdrawiamy,

Zespół Ceros