Public Speaking - zmniejszamy grupę!

22.08.2015

Public Speaking - zmniejszamy grupę!

Public Speaking - zmniejszamy grupy do max 10 uczestników!

Dlaczego i po co?
- dla podniesienia praktycznego i warsztatowego wymiaru - wystąpienia publiczne szczególnie wymagają praktyki, praktyki, praktyki...
- wyciągamy wnioski z feedbacku od uczestników poprzednich edycji - zgłaszaliście, że preferujecie jedną, niewielką grupę, aby zawsze feedback otrzymywać również od Rafała.
- ponieważ chcemy tworzyć dla Was warsztaty wyciągające maksimum praktycznych umiejętności z czasu, który na tych warsztatach spędzacie. Niewielkie grupy szkoleniowe to absolutna podstawa do intensywnej, warsztatowej pracy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych rozwinięciem umiejętności przemawiania przed grupą, prowadzenia spotkań, prezentacji itp.. 
Otrzymasz bardzo praktyczne, sprawdzone i skuteczne narzędzia komunikacyjne pozwalające prowadzić merytorycznie konkretne i przyjemne wystąpienia.

Już za miesiąc III poziom Public Speaking, a na początku grudnia I i II poziom. Na niektóre z tych poziomów większość miejscówek jest już wyprzedana - dlatego zainteresowanych tematem zachęcamy do szybkich i konkretnych decyzji.

http://ceros.pl/kalendarz_szkolen