Zmiana cen szkoleń i pakietów

28.07.2015

Zmiana cen szkoleń i pakietów

Informujemy, że od 31 lipca podnosimy ceny szkoleń i warsztatów w Ceros. Każde szkolenie będzie kosztować minimum 100 zł więcej. Podwyżka jest z dwóch powodów:

1. Uznaliśmy, że dotychczasowe ceny były zbyt nieproporcjonalne w stosunku do oferowanej jakości i wartości. W ankietach i Waszych sugestiach, którymi dzielicie się podczas szkoleń wielokrotnie powtarzały się te same głosy i opinie.

2. Prowadzimy szkolenia i warsztaty nastawione na konkretną pracę - a więc dla małych grup i chcemy kontynuować taką właśnie ścieżkę, ponieważ daje najwięcej praktycznych efektów Kursantom. Aby mieć odpowiedni poziom zysku i opłacalności naszej pracy przy małych, warsztatowych grupach potrzebujemy podnieść ich cenę.

Zachęcamy więc do szybszych decyzji - kupując do piątku oszczędzisz 100-kę na każdym zakupionym szkoleniu! Cena pakietu CEROS (pakiet wszystkich szkoleń) w związku z tym także wyraźnie podrożeje od piątku. Serdecznie zapraszamy i polecamy - gwarantujemy, że zrobimy dobrą robotę, a tym samym gwarantujemy Twoją satysfakcję. 

Ceny indywidyalnych sesji coachingowych pozostaną bez zmian:
- 200 zł za 1,5h sesję.
- 100 zł za 45 min sesję.

Jeśli interesuje Cię pakiet kilku szkoleń - zachęcamy do kontaktu z Anią Tymofiejczuk celem uzyskania indywidualnie atrakcyjniejszej oferty :)
anna.tymofiejczuk@ceros.pl
tel. 505-303-392

Link do aktualnego kalendarza szkoleń i warsztatów:
http://ceros.pl/kalendarz_szkolen

 

Pozdrawiamy,

Zespół Ceros