Krzysztof Jurczewski

Trener, coach, terapeuta RTZ, mgr psychologii w zarządzaniu

Kim jestem?

Ogólnie jestem wspieraczem – trenerem, coachem, terapeutą, szkoleniowcem 😊 Wspieram ludzi w realizowaniu celów i rozwiązywaniu problemów w sferze prywatnej i zawodowej. Ciągle aktywnie się rozwijam. Dużo czytam, szkolę się i podążam za najnowszymi badaniami naukowymi. Zafascynowany jestem neurobiologią i kognitywistą.
Od 2013 roku prowadzę warsztaty i szkolenia. Ponadto przeprowadziłem już ponad 3000 godzin sesji indywidualnych. Z wykształcenia akademickiego jestem inżynierem konstrukcji mechatronicznych. Z pasji jestem magistrem psychologii w zarządzaniu, a także terapeutą Racjonalnej Terapii Zachowania. W trakcie swojej kariery zawodowej miałem okazję poznać i wyspecjalizować się w koncepcji Lean Management.
Na co dzień jestem mężem i ojcem oraz właścicielem springer spanielki. Uwielbiam spacery po lesie o każdej porze roku, jesienią zbieranie grzybów, zimą morsowanie, a latem pływanie i żeglugę śródlądową. Lubuję się w diecie ketogenicznej, ale przerywam ją latem przez genialne lody od Włocha.

W czym się specjalizuję:

 • Psychologia osobowości – zrozumienie siebie i innych.
 • Redukcja stresu i praca z emocjami.
 • Praca z lękiem, napadami paniki, zaburzeniami adaptacyjnymi.
 • Podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych.
 • Praca z poczuciem wartości.
 • Zmiana sposobu myślenia, nastawienia i zmiana przekonań.
 • Smart Lean – wykorzystanie metod Lean Management w życiu prywatnym i zawodowym.
 • Skuteczna praca z motywacją i odkładaniem na później.
 • Samorealizacja i szukanie ścieżki zawodowej.
 • Integracja doświadczeń psychodelicznych.

 

Współpraca ze mną:

Indywidualne podejście

Od niezmienników biologicznych – linie papilarne, kolor siatkówki i kształt małżowiny usznej – po naszą psychikę każdy z nas jest innym człowiekiem. Każdy przeżył w życiu coś innego. Ważne jest dla mnie aby poznać tę historię. Dzięki temu możemy najlepiej dopasować metody pracy do Ciebie.

 

Synergia coachingu i terapii

Wiem, że połączenie nastawienia na proces i na efekt daje najlepsze rezultaty. Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu zwinnie łączę narzędzia coachingowe, terapeutyczne, a nawet z twardej optymalizacji procesowej. Dlatego skutecznie wspieram w osiągnięciu postawionych celów.

 

Metody oparte na badaniach i literaturze

Mottem mojej części sumiennej jest tzw. LDF – liczby, dane, fakty. Dlatego metody, których używam, są poparte badaniami naukowymi. Bardzo ważne jest dla mnie aby kierować się aktualnymi i potwierdzonymi badaniami naukowymi. Jestem w stanie polecić mnóstwo wartościowej literatury poszerzającej świadomość.

Wrażliwość i empatia

Tworzę atmosferę otwartości i akceptacji. Dokładam wszelkich starań żeby każdy poczuł się bezpiecznie i mógł swobodnie mówić o najwrażliwszym aspekcie swojego życia.

 

 

Pasja i doświadczenie

Moją główną wartością życiową jest dobroć i pomoc innym. Jestem zafascynowany światem psychologii, terapii i coachingu. Natomiast lata praktyki pozwoliły mi na wypracowanie profesjonalnego podejścia. Moja przygoda z zawodowym wspieraniem zaczęła się na początku 2016 roku. Podejście Lean Management zaszczepiło we mnie podejście Kaizen – małymi krokami do doskonałości.

Podejście holistyczne

Nasz umysł ma tendencje zafiksować się na jednym obszarze naszego życia. Ja patrzę na człowieka jako na całość. Na każdego z nas składają się przekonania, nawyki, schematy działania, emocje, fizjologia. Dlatego ważne jest aby uwzględnić to wszystko aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty i poprawić jakość życia.

Forma pracy:

 • Czas trwania spotkania 1h 30min
 • Cena 400 zł