Michał Jarzębowski

Trener, coach i terapeuta
Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał jako nauczyciel języka angielskiego. Następnie przez ponad dwa lata doradzał firmom i menedżerom w tematach związanych z budowaniem motywacji oraz komunikacji interpersonalnej, szczególnie udzielania informacji zwrotnej. Jako management konsultant i trener współprowadził szkolenia i warsztaty w zakresie komunikacji dla firm w różnych branżach, między innymi dla jednego z największych banków w Polsce. Posiada ponad roczne doświadczenie w pracy w charakterze coacha. W swojej pracy oprócz coachingu stosuje psychoedukację oraz wiedzę i narzędzia z zakresu poradnictwa psychologicznego. Aktualnie kończy studia z psychologii ogólnej. Ukończył studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego, co przydaje się w pracy z nastolatkami i młodymi dorosłymi. W swojej pracy stara się łączyć różne nurty – bliskie jest mu podejście poznawczo-behawioralne i psychodynamiczne.

Obecnie specjalizuje się w następujących dziedzinach:

  • Skuteczna nauka języków obcych – problemy z motywacją do nauki i „blokadą” językową,
  • komunikacja interpersonalna – jak zdrowo i skutecznie porozumieć się w życiu prywatnym i w pracy,
  • podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych,
  • budowanie stabilnego i zdrowego poczucia własnej wartości,
  • budowanie zdrowej asertywności,
  • praca ze stresem i trudnymi emocjami,
  • budowanie motywacji w oparciu o głębokie wartości, potrzeby i w zgodzie z własna osobowością,

Prywatnie:

Uwielbia bliskość natury. Najchętniej zamieszkałby w lesie. 😃 Nic nie relaksuje go tak, jak długie przejażdżki rowerowe późnymi, letnimi popołudniami. A w zimę nigdy nie odmówi wypadu na narty.
Szczególnie ceni sobie czas spędzony z najbliższymi. Miłośnik zwierząt!
Gdy brak innych priorytetów zwalnia zasoby czasu, to oddaje się prowadzeniu bloga, którego tematyka związane z rozwojem i zastosowaniem wiedzy psychologicznej w praktyce dnia codziennego. Strona zgromadziła już 5.000 osób zainteresowanych prezentowanymi treściami.

Certyfikaty, akredytacje, ukończone szkolenia i kursy:

Kontakt do Michała Jarzębowskiego: