Sesje indywidualne

Zamów sesję indywidualną z Rafałem lub z Krzysztofem!

 

Rafał Daniluk

Konsultacje indywidualne są taką formą pracy, podczas której poświęcę Ci cały mój czas i uwagę. Szkolenie, ze względu na dużą liczbę osób, nie daje takiego komfortu, który jest konieczny do intensyfikacji efektów. 

W trakcie sesji coachingowej zajmiemy się: 

 •  uczeniem się nowych, skuteczniejszych strategii myślenia i działania,- dokładną analizą i znalezieniem sedna problemu, bądź głównych obszarów wymagających rozwoju,
 •  rozwiązywaniem problemów,
 •  pomocą w wyznaczeniu celów, realizacją planów i budowaniem motywacji,
 •  zmianą nawyków,
 •  zmniejszaniem i łagodzeniem stresu,
 •  maksymalizowaniem efektów, które chcesz uzyskać w obszarze, z którym przychodzisz.

   

Co mogę Ci przekazać i w czym pomóc?

 

 • zdrowie, psychologiczne wspomaganie leczenia - psychosomatyka - korzystam z kilku nurtów psychosomatyki, które wnikliwie poznawałem i praktykowałem przez ostatnie lata. Jedne bardziej oficjalne i uznane przez psychologię, inne traktowane przez klasyczną psychologię jako paranauki. Wszystkie były potrzebne i wszystkie wniosły ważne zrozumienie i wgląd w to, jak działamy od strony psycho-społeczno-biologicznej. Podsumowaniem całości jest wniosek: Twój mózg zarządza komórkami w Twoim ciele znacznie bardziej, bardziej, bardziej i jeszcze bardziej niż Ci się wydaje. Jeśli cierpisz na jakąś dolegliwość, przydarzają Ci się kontuzję, nie możesz wyleczyć przewlekłej choroby lub uważasz, że nie ma już dla Ciebie ratunku - pamiętaj, zawsze da się coś zrobić. Nigdy nie obiecuję gruszek na wierzbie. Jednocześnie wiem, że jeśli nie spróbujesz, nie dasz sobie szansy wspomóc leczenia narzędziami psychologicznymi i psychosomatycznymi.

 • rozwiązywanie problemów - jeśli masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać, a kolejne próby okazują się biciem główą w mur - to może być sygnał, że potrzebujesz spojrzenia z zewnątrz na sytuację. Najczęstsze problemy: niemożność dokonania wyboru, zmiany relacji z kimś, problem z powracającymi negatywnymi myślami, a także przeżywanie emocji, z powodu których cierpimy oraz zaniżanie lub zawyżanie poczucia własnej wartości, które prowadzi do nierówności w relacjach z innymi i z samym sobą. 

 • relacje - jeśli masz problem w relacjach z innymi ludźmi, od prywatnych począwszy, a na biznesowych skończywszy. Także jeśli po prostu chcesz pozytywnie wpłynąć na relacje z kimś.

 • wystąpienia publiczne - jeśli nie możesz spać w związku ze zbliżającym się wystąpieniem lub jeśli podczas wystąpień sprawy nie układają się tak, jak sobie tego życzysz lub jeśli po prostu chcesz lepiej i skuteczniej występować, przyciągając publiczność treścią, formą, magnetyzmem i charyzmą - pamiętaj, każdy może się tego nauczyć!

 • sprzedaż i kontakty z klientem - jeśli masz z tym problemy lub chcesz zwyczajnie podnieść efektywność, skuteczność i bawić się procesem, zamiast stresowania o wynik sprzedaży - pamiętaj, sprzedaż to sztuka dawania satysfakcji za pomocą produktu - można ją rozwijać.

 • pożegnanie się z przeszłością - jeśli z jakiegoś powodu nie możesz poradzić sobie z czymś, co się wydarzyło, a uważasz, że czas już coś z tym zrobić, odwiązać stare liny, zrobić krok naprzód i żyć dalej - pamiętaj, to Twoje życie i Ty decydujesz, na czym się skupiasz!

 • rozwój świadomości i kontakt z podświadomością - Jung już dawno temu stwierdził, że wszystko, co nieświadome, wydaje się złożone. Nie wiemy co jest w pudełku, dopóki tam nie zajrzymy. Nie wiemy dlaczego w życiu mamy akurat takie myśli, takie reakcje emocjonalne i takie zachcianki jakie mamy, dopóki nie nauczymy się słuchać sami siebie i uświadamiać sobie własne motywy i potrzeby. To pomaga i bardzo skraca proces zmiany.

 • mowa ciała i wyrażanie siebie głosem - jeśli uważasz, że brak Ci charyzmy i ekspresji w komunikacji, jeśli jakieś przekonania zabierają Ci możliwość swobodnego komunikowania tego, co chcesz lub po prostu jeśli chcesz komunikować innym siebie z większą pewnością, spójnie i z zegarmistrzowską precyją - popracujemy nad Twoim warsztatem mówcy!

 • lingwistyka i prowadzenie dyskusji - jeśli chcesz rozwinąć umiejętności lingwistyczne, retorykę i odkrywać niesamowicie obszerne informacje ukryte w słowach, o których przekazywaniu ludzie często nie zdają sobie sprawy, jeśli chcesz precyzyjniej posługiwać się słowem, zarówno w mowie, jak i piśmie itp. - zapraszam, z chęcią podzielę się wiedzą o lingwistyce. Tutaj NLP jest jedną z najcenniejszych dziedzin.

 • biznes - jeśli masz jakieś sprawy do rozwiązania, chcesz nauczyć się tworzyć i zarządzać zespołem zadaniowym; jeśli chcesz rozwinąć się jako sprawny negocjator i świetny sprzedawca, chcesz być lepszym szefem lub przyśpieszyć swój awans - zapraszam. Stworzymy model zmiany i wyznaczymy ścieżkę realizacji celu.

 • efektywność życiowa - jeśli chcesz lepiej podejmować decyzje, skuteczniej stawiać cele i bardziej konsekwentnie je realizować - zapraszam po narzędzia do podnoszenia strategii efektywności.

 • zmiana Twoich przekonań i nawyków - jeśli doszedłeś do punktu, w którym chcesz powiedzieć "DOŚĆ!" dotychczasowym nawykom, objawiającym się czy to w zachowaniu, w myśleniu czy w ciągłych i niepożądanych reakcjach emocjonlanych, sprawdzimy czemu dotychczas Ci się nie udawało i wyznaczymy nową ścieżkę zmiany.

 

Jako coach jestem partnerem i konsultantem. Wychodzę z założenia, że w kwestii dotyczącej Twojego życia - Ty wiesz najlepiej. Ludzie mnie tego nauczyli - zawsze wiedzieli, choć czasem trudno było im w to uwierzyć. Zadam odpowiednie pytania i gwarantuję Ci, że znasz wszystkie potrzebne Ci odpowiedzi. Moja rola sprowadza się do pomocy w spojrzeniu z innej perspektywy, z istnienia której być może nie zdajesz sobie jeszcze sprawy lub, gdy uznasz, na podzieleniu się swoją wiedzą. Nie narzucam, nie twierdzę że wiem lepiej, nie ocenię Twojego zachowania za niewłaściwe. Po prostu rozmawiamy o tym, jak chcesz, aby było i sprawdzamy, czy zachowania, po które sięgasz, prowadzą Cię w tym kierunku. Jeśli nie - wyznaczamy plan zmiany.

 

Sesje indywidualne odbywają w gabinecie w Raszynie (obrzeża Warszawy) lub online:

 • Sesja trwająca 1,5h - 400 zł + 23% VAT.
 • Sesja trwająca 45 minut - 200 zł + 23% VAT.

Na początkowych etapach pracy sugerowany czas trwania sesji to 1,5h. Sesje 45 minutowe najczęściej są odpowiednie na dalszych etapach pracy, gdy pracy podczas sesji jest o wiele mniej - werfikujemy uzyskiwane wyniki i wprowadzamy drobne korekty. 

Link do aktualnego harmonogramu terminów i godzin dostępnych na sesje: HARMONORGAM DOSTĘPNOŚCI

 

Spotkanie w biurze w Raszynie może być bezpłatnie nagrane na kamerę. W ciągu 48h po skończonej sesji możesz otrzymać link umożliwiający pobranie nagrania. Nagranie jest w cenie sesji - bardzo zachęcam do tej formy powtarzania i utrwalania - to przyspiesza uzyskiwane efekty i podnosi efektywność pracy na sesjach.

Jestem otwarty na indywidualne ustalenia i wyjazdy na sesje do innych miast, a także na sesje odbywające się w niestandardowych ramach czasowych. Napisz lub zadzwoń - wszystko ustalimy indywidualnie.

Aby umówić się na sesję z Rafałem zadzwoń lub napisz:

rafal.daniluk@ceros.pl

tel. 517-358-311

 

Adres gabinetu:
ul. Dobra 1,
Raszyn (05-090)

W praktyce są to obrzeża Warszawy - blisko i szybko można dojechać zarówno autem, jak i komunikacją miejską.

    

        

 

 

 

Krzysztof Jurczewski

 

Konsultacje indywidualne są sposobem na odnalezienie optymalnej drogi do osiągnięcia istotnych dla Ciebie efektów. Może być to proces rozwiązywania powstałych już problemów lub też sięganie w przyszłość, wyznaczanie celów i planowanie. Nie oceniam Ciebie ani Twoich zachowań i wyborów. Moją rolą jest wsparcie Ciebie w procesie zmiany. Będę zadawał pytania i jestem przekonany, że odpowiedzi na nie kryją się w Twojej głowie. Czasem są one przykryte warstwami doświadczeń, emocji i przekonań, ale odkrycie ich pozwoli Ci spojrzeć na problem lub cel z innej perspektywy. Jeśli uznasz, że tego potrzebujesz, podzielę się z Tobą wiedzą i wspólnie wypracujemy nowe umiejętności, które przybliżą Cię do osiągnięcia Twojego celu.

W trakcie konsultacji moja uwaga skupiona jest tylko na Tobie i Twoich potrzebach. Pracujemy nad tym co jest dla Ciebie najważniejsze w danym momencie dzięki czemu każda konsultacja jest inna i dopasowana do Ciebie. Obiecuję Ci stworzyć jak najlepsze warunki do otwarcia się na zmiany. Wierzę, że są one możliwe i możemy wdrożyć je w życie.

   

 

 

Sesje indywidualne odbywają w gabinecie w Raszynie (obrzeża Warszawy) lub online:

 • Sesja trwająca 1,5h - 200 zł + VAT.
 • Sesja trwająca 45 minut - 100 zł + VAT.

Na początkowych etapach pracy sugerowany czas trwania sesji to 1,5h. Sesje 45 minutowe najczęściej są odpowiednie na dalszych etapach pracy, gdy pracy podczas sesji jest o wiele mniej - werfikujemy uzyskiwane wyniki i wprowadzamy drobne korekty. 

Link do aktualnego harmonogramu terminów i godzin dostępnych na sesje: HARMONORGAM DOSTĘPNOŚCI

 

Jestem otwarty na indywidualne ustalenia i wyjazdy na sesje do innych miast, a także na sesje odbywające się w niestandardowych ramach czasowych. Napisz lub zadzwoń - wszystko ustalimy indywidualnie.

Aby umówić się na sesję z Krzysztofem zadzwoń lub napisz:

krzysztof.jurczewski@ceros.pl

tel. 665-308-792

 

Adres gabinetu: 
ul. Dobra 1,
Raszyn (05-090)

W praktyce są to obrzeża Warszawy - blisko i szybko można dojechać zarówno autem, jak i komunikacją miejską.