Chcesz skuteczniej argumentować i przekonywać?

Chcesz lepiej przekonywać innych do swoich pomysłów i angażować?

Czasem brak Ci słów, aby wyrazić swoją perspektywę lub potrzeby?

Potrzebujesz precyzyjniej i skuteczniej komunikować się z innymi?

Potrzebujesz bardziej asertywnie stawiać granice i bronić swoich racji?

Obawiasz się przedstawiania pomysłów, aby nie narażać relacji i nie ryzykować konfliktem?

Potrzebujesz lepiej zrozumieć swoich rozmówców, usłyszeć co mówią słowami, a także co mówią między wyrazami?

Mnogość narzędzi i praktyczny wymiar bardzo Cię zaskoczy!

 

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Szczególnie dla zawodowców, ale też nie tylko

Jeśli pracujesz jako psycholog, terapeuta, coach, konsultant, doradca, menedżer, prowadzisz szkolenia lub w inny sposób wspierasz innych na ich drodze rozwoju i realizacji celów – warsztat jest dla Ciebie idealnym wyborem. Argumentujemy i komunikujemy się na co dzień – również w życiu prywatnym.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

Na ostateczny efekt wpływa wiele płaszczyzn:

Ważna jest przede wszystkim Wasza relacja. Jeśli nie zbudujesz w rozmowie odpowiedniej, otwartej atmosfery – żaden argument nie dotrze do twojego rozmówcy. Zamiast je rozważać, będzie się bronił.

Istotna jest Twoja wiedza i rozeznanie. Im lepsza będzie Twoja orientacja w temacie, im lepiej przygotujesz się do rozmowy, tym większa szansa na końcowe efekty.

Odpowiedni dobór argumentu. Każda argumentacja powołuje się na określone korzyści lub zagrożenia. Możesz argumentować na kilkadziesiąt sposobów ten sam argument.

Płaszczyzny komunikacji i argumentacji – słowa, logika, emocje, relacja, sytuacja, status, linia czasu, osobowość i hierarchia wartości. Nauczysz się przemieszczać pomiędzy tymi płaszczyznami i jednocześnie operować kilkoma naraz.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów.

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Przede wszystkim swobodniej poczujesz się ze sobą, mając pewność, że jesteś w stanie odpowiednio zareagować na czyjeś argumenty, ataki lub przytyki. Z większą pewnością siebie i asertywnością postawisz granice i staniesz w ich obronie. Lepiej porozumiesz się z bliskimi i ważnymi dla Ciebie osobami. Lepsza komunikacja między Wami wpłynie na poprawę relacji i jakość razem spędzanego czasu. Do tego swobodniejsza ekspresja, wyrażanie siebie i odwaga do życia w zgodzie ze sobą i po swojemu.

Co zyskasz zawodowo?

Cały ogrom narzędzi, technik i pomysłów na argumentowanie w celach zawodowych i specjalistycznych. Szybciej i skuteczniej wpłyniesz na innych. Lepiej i sprawniej obronisz swoje stanowisko. Zyskasz wielki wpływ i moc, dzięki umiejętności dobieraniu słów i argumentów. Szybciej przekonasz, atrakcyjniej zaproponujesz rozwiązania i perspektywy. Z gracją i precyzją, a jednocześnie łagodnie pomożesz rozmówcom, swoim klientom lub podopiecznym dostrzec niewłaściwe przekonania o blokady.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Czeka Was wyższej jakości współpraca zespołowa, więcej wzajemnego zrozumienia, mniej konfliktów. Zespoły będą pracować sprawniej, a specjaliści będą znacznie skuteczniejsi we współpracy. Specjaliści, z którymi współpracujesz po prostu będą bardziej kompetentni, lepiej będą się komunikować i skuteczniej będą osiągać cele dzięki śmiałeś i skutecznej argumentacji. Firma zyska więcej zadowolonych klientów i szybciej będzie się rozwijać.

Co wyróżnia ten warsztat ?

Na każdy argument nauczysz się odpowiadać na minimum 30 sposobów i każdy będzie sensowny logicznie i perswazyjnie.
Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Trzy dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego. Praca w procesie grupowym, praca w mniejszych grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Matryce komunikacyjne i lingwistyczne
czyli wpływ, który wywieramy zanim jeszcze dojdzie do użycia argumentów.

 

2. Sofizmaty.

3. Sleight of mouth
wzorce zręczności językowej.

4. Metafory i dobór porównań
jako uniwersalny i szybki sposób wpływu.

 

5. Meta Model

6. Elementy coachingu prowokatywnego

 

7. Zadawanie Pytań
kategorie pytań i pytania jako sposób na skuteczną perswazję.

 

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych rysów.

Zeszyt Ćwiczeń – zbindowany
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Plik Video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 3-5 czerwca 2022r.
Godziny: piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Miejsce i forma szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 1370  zł w przedpłacie do 27 maja 2022r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1780zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!