Potrzebujesz wsparcia na drodze wspierania innych?

Chcesz podnieść swoją skuteczność w pracy z innymi?

Masz już określony poziom zaawansowania i chcesz pójść dalej?

Dopada Cię zniechęcenie i bezsilność w pracy z niektórymi podopiecznymi?

Nie wiesz jak zacząć i czujesz zagubienie w gąszczu metodologii i narzędzi?

Brakuje Ci technik i metod pracy z określonymi celami i problemami?

Chcesz mieć więcej klientów na Twoje profesjonalne usługi i zarabiać więcej ze swojej ciężkiej pracy?

Czeka na Ciebie spójny i kompletny model pracy!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Form wspierania jest wiele

Jeśli pracujesz jako psycholog, terapeuta, coach, konsultant, doradca, menedżer, prowadzisz szkolenia lub w inny sposób wspierasz innych na ich drodze rozwoju i realizacji celów – warsztat jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

Od 12 lat idę tą drogą i spotkałem na niej już prawie wszystko:

Doświadczasz niepewności odnośnie określonych etapów pracy lub sytuacji, które miewają miejsce? Otrzymasz wskazówki, które spójnie i z głębokim poczuciem zasadności pomogą Ci we właściwy sposób zareagować w sytuacji.

Potrzebujesz szerokiego, spójnego modelu i metod? Otrzymasz zestaw technik i narzędzi, które niczym dobrze pomyślana instrukcja obsługi poprowadzą Cię przez proces pracy z Twoim rozmówcą i podopiecznym.

Przydało by Ci się spojrzenie z zewnątrz? Doskonale wiem, jak bardzo w tej pracy przydaje się konsultacja superwizyjna z kimś doświadczonym. Wielokrotnie z takich konsultacji również korzystałem, co pozwoliło mi z werwą i motywacją oraz z poczuciem spójności wewnętrznej ruszyć z miejsca.

Ta praca jest wieloetapowa i wielopoziomowa. Naprawdę idzie się pogubić. Pracujesz zarówno i przede wszystkim dynamiką Twojej relacji z podopiecznym. Na płaszczyźnie emocjonalnej, na poziomie przekonać i strategii działania. Masz swój własny umysł, który często pomaga, a czasem utrudnia przez tendencyjne postrzeganie sytuacji i podopiecznego. Otrzymasz wielopoziomowe wskazówki na każdą z płaszczyzn.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów

Krzysztof Cudak

Rafał to znakomity dydaktyk, dbający o najwyższy poziom merytoryczny swoich szkoleń. Jako wieloletni praktyk, trener i coach ma w swoim portfolio setki case studies, co czyni go profesjonalistą, potrafiącym spojrzeć na badane zagadnienia z wielorakich perspektyw. Warto uczyć się od najlepszych, stąd też szczególnie polecam szkolenia z zakresu Coachingu oraz wystąpień publicznych.

Beata

Zyskałam zrozumienie mechanizmu, który mną kierował i mam wypracowane rozwiązanie. Nic nie muszę a wszystkie sprawy załatwione na luzie, we właściwym czasie, a nie jak dotychczas na ostatnią chwilę i z duszą na ramieniu czy zdążę. Po paru sesjach z Rafałem moje życie jest poukładane. Jestem spokojna, mam większe zadowolenie z siebie i więcej czasu.

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Agata Jasińska

Korzystałam z cyklu sesji coachingowych oraz różnych warsztatów rozwojowych prowadzonych przez Rafała w latach 2017-2019. Ta praca pozwoliła mi uświadomić sobie ograniczające schematy, które nie pozwalały mi na realizację moich marzeń. Otrzymałam wiele odpowiedzi, wskazówek, narzędzi i mogłam w bardziej celowany sposób pracować nad własnym rozwojem. W krótkim czasie byłam gotowa odejść z etatu i budować markę osobistą. Praca z Rafałem byla dla mnie czasem, w którym otwierały mi się oczy na rzeczy oczywiste, których wcześniej nie dostrzegałam. Do dziś sięgam do notatek, bo wszystko jest nadal aktualne i pracuje. Rafała cenię za jego ogromny profesjonalizm. Każdy z jego warsztatów był dopracowany. Uczestnicy otrzymywali również skrypt i ćwiczenia po warsztatach do pracy własnej. Sam program zbudowany był tak, że czas mijał ekspresowo. Dużo przykładów, ćwiczeń w parach, trójkach. Bardzo polecam Rafała i Ceros wszystkim, którzy nie mogą ruszyć z miejsca!

Maciej Grabowski

Trafiłem na szkolenie kiedy po raz kolejny od kilku lat chciałem wyznaczyć sobie plan na rozwój mojej firmy. Nie mogłem się zabrać za zrobienie tego. Zawsze ważniejsze było przejrzenie maili, bieżące sprawy albo było późno i czułem się zmęczony. Na szkoleniu dowiedziałem się jak działa konflikt "nie chce musieć" i jakie konsekwencję mogą wystąpić z odkładania spraw na później. Dzięki świadomości i praktycznym technikom umiem teraz bardziej efektywnie planować i działać.

Co da Ci ta wiedza?

Co zyskasz osobiście?

Podniesiesz swoją efektywność i skuteczność we wprowadzaniu zmian i w realizacji celów. Twoje własne cele i działania również są procesem rozwoju, na którym możesz być dla siebie lepszym i bardziej profesjonalnym wsparciem. Wiele z mechanizmów, o których uczysz się w odniesieniu do Twojej specjalizacji, przekłada się bezpośrednio na Twoje działania, relacje i samopoczucie w każdym dniu.

Co zyskasz zawodowo?

Całe mnóstwo! Poczucie spokoju i spójności – gdy wiesz co robić, dlaczego, kiedy i jak. Podniesiesz swoją pewność siebie i skuteczność swoich interwencji i konsultacji. Twoi klienci i podopieczni z całą pewnością to odczują – zarówno po swoich efektach, jak i po wzroście jakości pracy z Tobą. Zyskasz więcej spełnienia i zadowolenia z tej ścieżki samorealizacji zawodowej, która potrafi być bardzo satysfakcjonująca. Otwiera się także przed Tobą droga do wyższego wynagrodzenia za Twoją pracę, a także do wielu nowych klientów z polecenia.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Czeka Was wyższej jakości współpraca zespołowa, więcej wzajemnego zrozumienia, mniej konfliktów. Zespoły będą pracować sprawniej, a specjaliści będą znacznie skuteczniejsi we współpracy. Specjaliści, z którymi współpracujesz po prostu będą bardziej kompetentni. Firma zyska więcej zadowolonych klientów i szybciej będzie się rozwijać.

Co wyróżnia warsztat niezbędnik specjalisty?

Podejście integratywne, czyli oparte na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami sprawnie i skutecznie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.
Rzetelne terapeutycznie i psychologicznie podejście. Fachowe wyjaśnienie struktury konsultacji i procesu wsparcia.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Dwa dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego. Praca w procesie grupowym, praca w mniejszych grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Omówienie fundamentów i nastawienia specjalisty.

2. Struktura GROW, jako fundament całości procesu.

3. Kolejne moduły uposażą Cię w zestaw technik i narzędzi do pracy na każdym z etapów G R O W.

4. Praca wykonywana przed sesją i pomiędzy sesjami.

5. Dodatkowe techniki, wskazówki i narzędzia, pozwalające skutecznie się wspierać.

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych rysów.

Zeszyt Ćwiczeń – zbindowany
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Plik Video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 7-10 października 2021r.
Godziny: czwartek 10:00-18:00, piątek i sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 1370  zł w przedpłacie do 24 października 2021r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1880zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!