Nie chcesz, aby było tak jak dotychczas?

Masz już dość zbyt intensywnego krytykowania się?

Czujesz, że nie zasługujesz, mimo że to nieuzasadnione?

Nie potrafisz wywalić z głowy tych natrętnych wspomnień dotyczących poniżenia lub odtrącenia?

Na zbyt wiele sobie nie pozwalasz?

Zbytnio się przejmujesz wynikiem, opinią innych, ewentualną pomyłką?

Wiesz, że stać Cię na więcej, ale jakoś tak trudno było po to sięgnąć?

Ten warsztat to instrukcja obsługi do Twojego poczucia wartości!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Poczucie wartości jest niezwykle ważne!

To ono decyduje w znacznym stopniu o tym, jakie decyzje podejmujemy, jakie działania, a jakich nie. To z poczucia wartości wynika w tak wielkim stopniu nasza codzienna jakość życia, satysfakcja, spełnienie, jakość relacji, czy samorealizacji zawodowej.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

Każdy z nas jakoś musi radzić sobie z poczuciem wartości:

Czy jest na sali ktoś, kto nie zaznał w przeszłości porządnego poniżenia? Każdy przeżył kiedyś odtrącenie, popełnił jakieś błędy, coś nie wyszło mimo starań.

Ktoś ważny był ważny, ale nie uważał na Twoje poczucie wartości? To poczucie często związane jest ze zbyt krytycznymi, piętnującymi, wymagającymi rodzicami lub opiekunami. To w ich oczach przeglądamy się, w poszukiwaniu wartości i przynależności.

Poczucie wartości jest po coś. Gdy coś się nie udaje lub może się nie udać – dobrze działające poczucie wartości powinno Cię o tym powiadomić, aby w ten sposób ustrzec przed problemami. Z kolei tam, gdzie masz potencjał i możliwość osiągnięcia tego, czego pragniesz – poczucie wartości powinno Cię stymulować do działania i sięgania po swoje.

Każdy to ma, ale mało kto wie jak się tym posługiwać. Niestety, ale często zachowujemy się jak ślepa ćma i zamiast dojrzale zarządzać poczuciem wartości, za łatwo lecimy do ognia chwilowej aprobaty, uznania, czy pseudo osiągnięć. Po czym czujemy się jeszcze bardziej wypaleni od środka, bo to znów nie przyniosło wybawienia.

Dołącz do zadowolonych kursantów

Justyna Bartnik

Weekend osadzony w absolutnej merytoryce, dzięki!

Agata Dąbrowska

Dzięki za kolejne świetne warsztaty! Poczucie wartości to temat, z którym mierzy się każdy, wielu go zgłębia i nad nim pracuje. Ja należę do tych drugich i wydawało mi się, że no, rozumu nie zjadłam, ale wiem duuuużo. I faktycznie - wiem dużo, ale takie spojrzenie, jakie znalazłam na tym warsztacie, wywróciło tę wiedzę do góry nogami, w pozytywnym sensie! Polecam gorąco!

Adrianna Kowalczyk

Na zdjęciu akurat zamknęłam oczy, ale to chyba tak z przekąsem wyszło, bo ponownie podczas warsztatu otworzyłam oczy szerzej na swoje wnętrze + 10 punktów do ogólnego ciepłego odbioru samej siebie + 30 do poczucia własnej wartości - 50 punktów stresu związanego z przeszłością i rycia się tym jak mnie ukształtowała Dostanie ataku paniki i popłakanie się, na oczach 24 osób podczas odkopania w sobie największej blokady hamującej mnie, przed postrzeganiem samej siebie w normalny sposób - bezcenne Dziękuję.

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Przede wszystkim – zrozumiesz o co chodzi w tym poczuciu wartości. Nauczysz się podstawowych sposobów zarządzania poczuciem wartości i życia z nim za pan brat. Poczujesz się dużo lepiej ze sobą i w relacjach z ludźmi, z którymi funkcjonujesz na co dzień. Wzrośnie Twoja pewność siebie i pojawi się tak ważna i błoga samoakceptacja. Twoje życie i codzienne wybory będą jeszcze bardziej osadzone na tym, co dla Ciebie ważne, bo to wnosi WARTOŚĆ i wypełnia je jakościowo.

Co zyskasz zawodowo?

Pewność siebie i śmiałość w poczynaniach zawodowych. Lepiej wykorzystasz swoje mocne strony. Lepiej zrozumiesz co jest nie dla Ciebie i gdzie się nie pchać. Lepiej poradzisz sobie w z niepowodzeniami, pomyłkami lub niezadowoleniem – a te przydarzają się nam wszystkim. Zaczniesz lepiej się cenić – dosłownie i w przenośnie. Łatwiej będzie Ci w zgodzie ze sobą ukierunkować swoją samorealizację zawodową i sięgnąć po adekwatne wynagrodzenie oraz docenienie Twoich starań.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Czeka Was wyższej jakości współpraca zespołowa, więcej wzajemnego zrozumienia, mniej konfliktów. Zespoły będą pracować sprawniej, a specjaliści będą znacznie skuteczniejsi we współpracy. Szybciej i łatwiej będą wynajdować braki i niedoskonałości, a także lepiej na nie zareagują. Podział zadań będzie lepiej dopasowany do mocnych stron poszczególnych osób.

Co wyróżnia warsztat Zdrowe poczucie wartości?

Realne i namacalne zrozumienie, które wreszcie się pojawi i poczujesz tak upragnione wyzwolenie.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się poczuciem wartości w nowy sposób.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych związanych z pracą nad poczuciem wartości.
Ciekawie przeprowadzony proces, z ogromną ilością obrazowych przykładów z praktyki terapeutyczno-coachingowej.
Rzetelne terapeutycznie i psychologicznie podejście. Fachowe wyjaśnienie kwestii poczucia wartości, z wielu perspektyw psychologiczno-terapeutycznych.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Dwa dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego. Praca w procesie grupowym, praca w mniejszych grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Omówienie wskaźników świadczących o problemach i niedojrzałym posługiwaniu się poczuciem wartości.

2. Omówienie różnych funkcji, które spełnia poczucie wartości.

3. Wsparcie grupowe, dzięki otwartej rozmowie, w łagodnej, bezpiecznej i zachęcającej atmosferze.

4. Praca indywidualna celem poprawy zarządzania swoim poczuciem wartości.

5. Dodatkowe techniki, wskazówki i narzędzia, pozwalające skutecznie pracować z poczuciem wartości.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 26 – 27 lutego 2022r.
Godziny: sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 970  zł w przedpłacie do 11 lutego 2022r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1280zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!