Ten stres, emocje, przekonania – o co w tym wszystkim chodzi?

Chcesz wiedzieć jak lepiej radzić sobie z emocjami, zwłaszcza tymi z kategorii trudniejszych?

Masz trudność z głową pełną myśli, które zabierają spokój i radość, nawet w tych przyjemnych chwilach?

Stare myśli, przekonania i zachowania wracają, a miało być to już za Tobą?

Doświadczasz za dużo lub zbyt mocnych stresów i chcesz wiedzieć jak je redukować?

Wiesz, że Twój sposób myślenia może nie jest najlepszy tu, czy tam, ale nie wiesz jak to zmienić?

Na myśl o wymagających zmianach, czujesz zbytnie przytłoczenie emocjami lub blokady wewnętrzne?

Mnogość narzędzi i praktyczny wymiar bardzo Cię zaskoczy!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Emocje i przekonania

W pierwszej chwili niewidoczne, niematerialne i niby nie znaczące. Jednocześnie – to nasze emocje i właśnie sposób myślenia w największym stopniu decydują o jakości życia. Od małych decyzji i działań począwszy, po duże kroki i ważne zmiany życiowe

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

Wszyscy jedziemy na takim samym wózki – tylko kolor ma inny:

Doświadczamy stresów. Różne sytuacje w życiu są zagrażające, przytłaczające, utrudniające lub przekraczają nasze aktualne umiejętności.

Emocje towarzyszą nam każdego dnia. Prowadzą nas przez życie. To emocjami reagujemy zarówno na przyjemne, jak i nieprzyjemne sytuacje. Niektóre są łatwe, inne bardzo trudno i wleczemy je od dawna ze sobą.

Przekonania – ale że o co chodzi? Są nieuchwytne, w pierwszej chwili trudne do rozpoznania. Wydają się być wrośnięte w strukturę nas samych, ale jednak ta psychologia i coaching zacietrzewia się, że można je zmieniać i to nawet w znacznym stopniu. Ale które i jak?

Zmiana osobista. To zmiana tego, co w Tobie i dla Ciebie osobiste i charakterystyczne. Związane głęboko z tym jak postrzegasz świat, jakie emocje czujesz, jak myślisz i dlaczego akurat tak. To zmiana nawyków i przez lata powtarzanych działań. Taka zmiana budzi emocje, a także mniej lub bardziej destabilizuje chwilowo nas emocjonalnie. Czy to znaczy, żeby takiej zmiany nie robić? Nie – to znaczy, że jeśli nie wiesz jak, to zmniejszasz szanse na powodzenie w tym procesie.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów?

Maciej Grabowski

Trafiłem na szkolenie kiedy po raz kolejny od kilku lat chciałem wyznaczyć sobie plan na rozwój mojej firmy. Nie mogłem się zabrać za zrobienie tego. Zawsze ważniejsze było przejrzenie maili, bieżące sprawy albo było późno i czułem się zmęczony. Na szkoleniu dowiedziałem się jak działa konflikt "nie chce musieć" i jakie konsekwencję mogą wystąpić z odkładania spraw na później. Dzięki świadomości i praktycznym technikom umiem teraz bardziej efektywnie planować i działać.

Agata Jasińska

Korzystałam z cyklu sesji coachingowych oraz różnych warsztatów rozwojowych prowadzonych przez Rafała w latach 2017-2019. Ta praca pozwoliła mi uświadomić sobie ograniczające schematy, które nie pozwalały mi na realizację moich marzeń. Otrzymałam wiele odpowiedzi, wskazówek, narzędzi i mogłam w bardziej celowany sposób pracować nad własnym rozwojem. W krótkim czasie byłam gotowa odejść z etatu i budować markę osobistą. Praca z Rafałem byla dla mnie czasem, w którym otwierały mi się oczy na rzeczy oczywiste, których wcześniej nie dostrzegałam. Do dziś sięgam do notatek, bo wszystko jest nadal aktualne i pracuje. Rafała cenię za jego ogromny profesjonalizm. Każdy z jego warsztatów był dopracowany. Uczestnicy otrzymywali również skrypt i ćwiczenia po warsztatach do pracy własnej. Sam program zbudowany był tak, że czas mijał ekspresowo. Dużo przykładów, ćwiczeń w parach, trójkach. Bardzo polecam Rafała i Ceros wszystkim, którzy nie mogą ruszyć z miejsca!

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Beata

Zyskałam zrozumienie mechanizmu, który mną kierował i mam wypracowane rozwiązanie. Nic nie muszę a wszystkie sprawy załatwione na luzie, we właściwym czasie, a nie jak dotychczas na ostatnią chwilę i z duszą na ramieniu czy zdążę. Po paru sesjach z Rafałem moje życie jest poukładane. Jestem spokojna, mam większe zadowolenie z siebie i więcej czasu.

Magda

Nie cierpię musieć, a tym bardziej być przymuszana. A w pracy generalnie dużo mogę i mam duży wpływ. Okazało się jak bardzo uciekam w pracę, żeby nie musieć mierzyć się z zależnością/współzależnością w związku i bliskich relacjach. Teraz przykładam nową perspektywę do wszystkiego z kategorii "muszę, powinnam, słuszne, zasadne, rozwijające", co zdejmuje ze mnie sporo napięcia.

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

To w wyniku stresów podejmujemy niewłaściwe decyzje i zachowujemy się niestosownie. Rozwój kompetencji na tych płaszczyznach prowadzi Cię do większego spokoju w życiu. Uczysz się żyć ze swoimi emocjami, co wpływa na rozwój akceptacji i wyrozumiałości – dla siebie i innych. Uczysz się zmieniać reakcje na emocje, co z kolei prowadzi do podejmowania właściwszych decyzji i działań. Nie napędzanych tylko chwilowym impulsem, ale tych dobry również z myślą o przyszłości. Lepsze zarządzanie swoim sposobem myślenia to także lepsze relacje, mniej konfliktów. A także lepsze decyzje zawodowe i lepsze przekuwanie swojego potencjału na efekty, dzięki lepszemu poznaniu siebie i efektywności niezmąconej odwlekaniem, ucieczkami i blokadami.

Co zyskasz zawodowo?

Jeśli pracujesz z ludźmi zawodowo w aspekcie konsultingowym, terapeutycznym, psychologicznym – zyskasz zrozumienie procesów. Poznasz bardzo dużo konkretnych technik i dowiesz się jak z nimi pracować. Jak i kiedy używać poszczególnych. Otrzymasz narzędzia i metody do radzenia sobie z najczęściej występującymi i typowymi napięciami emocjonalnymi.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Czeka Was wyższej jakości współpraca zespołowa, więcej wzajemnego zrozumienia, mniej konfliktów. Zespoły będą pracować sprawniej, a specjaliści będą znacznie skuteczniejsi we współpracy. W zespole zapanuje lepsza atmosfera, a relacje ulegną poprawie. Wzrośnie wzajemne wsparcie i wyrozumiałość

Co wyróżnia ten warsztat?

Kompletny i sprawnie przekazany zestaw najpotrzebniejszej wiedzy do zarządzania swoim umysłem. Do redukcji stresów, zarządzania emocjami i zmiany myślenia.
Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Trzy dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego. Praca w procesie grupowym, praca w mniejszych grupach, dużo pracy w parach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1.Techniki redukcji stresu – doraźnie i długoterminowo.

2.Sposób zarządzania i radzenia sobie z emocjami.

3. Historie rodzinne – geneza naszych reakcji i wdruków emocjonalnych.

4. Praca z przekonaniami.

5. Uniwersalne wskazówki wdrażania zmiany osobistej.

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych rysów.

Zeszyt Ćwiczeń – zbindowany
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Plik Video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 10-12 września 2021r.
Godziny: piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 1170  zł w przedpłacie do 27 sierpnia 2021r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1480zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!