Szkolenia dla firm

Jeśli szukasz narzędzi do podniesienia efektywności i kompetencji interpersonalnych pracowników w Twojej organizacji - świetnie trafiłeś. Oferujemy Ci możliwość poznania tych narzędzi zarówno w formie szkoleń, jak i coachingów biznesowych.

Posiadamy doświadczenie i bardzo dobre referencje w prowadzeniu szkoleń biznesowych. Tematy, w których specjalizuję się przy tego typu szkoleniach:

  • wystąpienia publiczne, prowadzenie prezentacji i lidership,
  • coaching,
  • lingwistyka wywierania wpływu i przekonywania,
  • motywacja,
  • wyznaczanie celów i podejmowanie decyzji,
  • rozwiązywanie konfliktów,
  • redukcja stresu,
  • inteligencja emocjonalna i zarządzanie emocjami w biznesie.

 

 

5 powodów gwarantujących skuteczność prowadzonych przez naszą firmę usług:

1. Bezpieczeństwo


100% firm, które skorzystały z naszych szkoleń i coachingów, jest w pełni zadowolonych - Państwo również będą zadowoleni. Zadowolenie gwarantujemy odpowiednim zapisem w umowie, w myśl którego zwrócimy Państwu pełną kwotę wpłaconą na szkolenie, w sytuacji gdyby nie spełniło ono Państwa oczekiwań. Naszą pewność opieramy na intensywnym 5 letnim doświadczeniu, dzięki czemu ok 90% naszych klientów to klienci z polecenia. Ten procent zobowiązuje.

2. Kompetencja 

Dla nas jest jednoznaczna ze skutecznością. Jeśli jesteś kompetentny w swojej branży, to jesteś skuteczny - o to szczególnie dbamy. Kompetencja to wiedza, umiejętności, doświadczenie, znajomość wielu metod i technik, odpowiednie podejście do ucznia i klienta. Jest umiejętnością stosowania sprawdzonych i konkretnych rozwiązań, by znaleźć taką metodę, która będzie najbardziej efektywna w Państwa przypadku. Aby tak było, musimy się ciągle rozwijać - tego możesz być pewien, bo oprócz czysto zawodowego podejścia, jest to nasza pasja.3. Pasja 

To, że zajmujemy się podnoszeniem efektywności na dłuższą metę, byłoby mało skuteczne i efektywne, gdyby nie radość z tego, co robimy. Patrzenie na świat przez pryzmat rozwiązań i ciągłego wzrostu jest tym, co sprawia, że chcemy to robić każdego kolejnego dnia. Wiemy, że pomagając Państwa firmie wspólnie sprawiamy, że świat jest lepszy, a bardziej zadowoleni ludzie uzyskują lepsze wyniki w krótszym czasie.

 

4. Dobre relacje


 

Odpowiednia jakość to coś więcej niż skuteczne szkolenie, które firmie po prostu się zwróci. To dbanie o komfort klienta już od pierwszego telefonu, aż do uściśnięcia ręki na pożegnanie. A nawet jeszcze dalej, bo wiemy, że przez wzajemny szacunek i dobrą relację można w przyszłości stworzyć coś, czego na tę chwilę nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dlatego dobra relacja się opłaca - obustronnie.


5. Długoterminowa satysfakcja 

Chcemy, by nasz klient był w pełni zadowolony i czerpał zyski jeszcze na długo po rozpoczęciu współpracy. Kompetencja daje gwarancję, że wywiążemy się z powierzonych oczekiwań. Dobre relacje sprawiają, że cały proces przebiega sprawnie i w pozytywnych emocjach. Wybór odpowiednich narzędzi i ustawienie celów szkoleniowych jest nastawione na długoterminowy, trwały efekt - z takich narzędzi korzystamy i taką filozofię wyznajemy.

Rozwój Państwa firmy to nasza specjalność!

Uczenie w biznesie ma jeden podstawowy cel – osiągnąć więcej w krótszym możliwym czasie. Im więcej umiesz tym efektywniej pracujesz i efekty przychodzą szybciej. Z tego założenia wychodzimy nieustannie od 2009 roku.

Doswiadczenie:

-ponad 300 przeprowadzonych szkoleń

-ponad 1500 zakończonych sukcesem sesji coachingowych 

 

100% zadowolonych firm i klientów prywatnych!

Dysponujemy rekomendacjami, które prześlemy Państwu na życzenie.

 

Prowadzilismy szkolenia dla firm i organizacji takich jak:

 

W przypadku szkoleń i coachingów biznesowych każdorazowo potrzeby i warunki współpracy uzgadniamy indywidualnie. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, aby otrzymać więcej informacji i omówić szczegóły:

tel. 517-358-311

rafal.daniluk@ceros.pl