Uwolnij działanie – jak rozprawić się z oporem wewnętrznym i odwlekaniem

 

Dlaczego zarządzanie motywacją jest tak ważne? Dlaczego poradzenie sobie ze swoim przesadnym odkładaniem na później jest tak ważne? Ponieważ problemy z motywacją i odwlekanie są podstawową przyczyną braku efektów. A co za tym idzie przyczyną wielu innych problemów życiowych - zarówno materialnych, relacyjnych, jak i emocjonalnych!

 

Jest to bardzo nietypowy warsztat z zakresu motywacji i prokrastynacji. Poznasz na nim prawdziwe i głębokie przyczyny kryzysów motywacyjnych oraz decyzyjnych - 30 najczęściej występujących powodów.

Wzorce te zostały wyodrębnione z takich dziedzin jak psychologia, psychoterapia i coaching. Do każdego otrzymasz teorię i wyjaśnienie, obszerne przykłady i analizę przypadku. A także zestaw konkretnych, praktycznych i sprawdzonych wskazówek, które pozwolą Ci poradzić sobie z sytuacją.

Całość zebrana w bardzo obszernym i przystępnym skrypcie warsztatowym.

Mamy swoje potrzeby, wartości, pragnienia, marzenia i wiele z nich chcemy realizować. Są one zazwyczaj dość złożonymi i wieloetapowymi celami, których realizację trzeba pogodzić z innymi obszarami życia. Przy realizacji złożonych celów łatwo o problemy, niepewność, sabotaże i trudności.

Dzięki zdobyciu wiedzy i wskazówek dotyczących motywacji i odwlekania, jesteś w stanie przybliżać się do tych celów szybciej, realizować je z większą motywacją, w zgodzie ze sobą i w poczuciu satysfakcji. 

To wszystko razem pozwala zrealizować więcej potrzeb, w bardziej jakościowy i przyjemny emocjonalnie sposób.

Zakres szkolenia

 • Płaszczyzny kluczowe dla motywacji - planowanie, ocena sytuacji, strategie decyzyjne, zarządanie zasobami, inteligencja emocjonalna.
 • Najczęstsze wzorce i przyczyny powodujące kryzysy motywacyjne i w konsekwencji odwlekanie - prokrastynację.
 • Wpływ przekonań i emocji i na efektywność. Jaki sposób myślenia wspiera efektywność, jaki powoduje sabotaże i odkładanie na później.
 • Struktura motywacji – czym jest motywacja, czym jest „niechcenie”, czyli spadek motywacji. Jakie obszary muszą zostać odpowiednio zorganizowane, aby działać z trwałą motywacją.
 • Podejmowanie decyzji opartych na potrzebach, wartościach i wizji.
 • Zagrożenia i pułapki związane z efektywnością i motywacją.
 • Kryteria poprawnego wyznaczania celów.
 • Planowanie i zarządzanie realizacją celów w czasie.
 • Zmiana i budowanie nawyków.

 

Forma szkolenia

Będziemy pracować w formie warsztatu. Całość będzie procesem grupowym, w którym każdy będzie miał wystarczającą swobodę do przećwiczenia 

Liczba uczestników jest ograniczona do maksymalnie 24 osób, co jest gwarantem atmosfery i wielkości grupy sprzyjającej pracy w sposób warsztatowy – a tylko taki sposób pracy daje największą gwarancję uzyskania trwałych zmian i skutecznego zrozumienia ćwiczonego na szkoleniu materiału.omawianych technik, do zadania pytań i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

To szkolenie, tak jak każde inne szkolenie w kalendarzu, jest rozszerzone o zestaw ćwiczeń, zadań i lekcji do wykonania po szkoleniu, które uczestnicy otrzymają w ciągu kilku dni po zakończeniu warsztatów. Badania nad skutecznością szkoleń wskazują wyraźnie bardzo korzystny wpływ teg typu zadań i ćwiczeń na utrwalenie wiedzy i technik poznanych na szkoleniu.

Jest to bardzo intensywny kurs, podczas którego dasz sobie szansę dogłębnie wypracować odpowiednie kompetencje w zakresie budowania motywacji i efektywności. Zintegrowana grupa wspierająca się wzajemnie, dostępny przez cały czas trener, wiele godzin spędzonych wspólnie na konstruktywnych ćwiczeniach, w połączeniu z zestawem ćwiczeń, które otrzymasz po szkoleniu tworzy niezwykle praktyczny warsztat, który z całą pewnością posłuży Ci na całe życie.

Czego od Ciebie oczekujemy? Bądź na czas, zaangażuj się, przygotuj się na zmianę sposobu myślenia, wykonaj wszystkie ćwiczenia, które otrzymasz po szkoleniu. To podstawa praktycznego skorzystania z warsztatów i trwałych efektów na całe życie.

 

Co zyskasz

Wyższą wydajność - czyli więcej efektów z włożonych starań i zaspobów.

Więcej satysfakcji i zadowolenia z działania.

Więcej efektów i owoców własnej pracy.

Oprzesz cele bardziej na swoich wartościach i najwazniejszych potrebach, co bardzo wpływa na wzrost motywacji i sensu działania.

Nauczysz się lepiej łączyć działania i cele w różnych obszarach Twojego życia.

Zredukujesz odwlekanie i marnowanie czasu.

Poprawisz zarządzanie priorytetami - nie sztuką jest robić cokolwiek. Znaczenie powinny mieć tylko kluczowe priorytety!

 

 


Organizacja i zapisy

Data: 20-21 lutego 2021r.

Godziny: sobota 8:00-17:00, niedziela 8:00-16:00.
 
Miejsce szkolenia:  online, na pltformie ZOOM - szczegóły dotyczące połączenia otrzymasz mailem, na kilka dni przed warsztatami.

Cena: 

 • 870 zł przy zakupie do 12 lutego 2021 r.
 • 1280 zł przy zakupie po 12 lutego 2021 r. (jeśli będą jeszcze wolne miejsca)
  

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości pieniędzy!
 
Gdyby się zdarzyło, że po uczestnictwie w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z otrzymanej jakości, wiedzy i praktyki, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.    
 
Nie jesteś pewny czy szkolenie jest dla Ciebie? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!  
 
Przyjdź na pierwszy 1,5 godzinny moduł całkowicie za darmo i zdecyduj sam czy to co robimy odpowiada również Tobie. Jeśli uznasz, że nie potrzebujesz inwestycji w szkolenie, możesz wyjść bez żadnych konsekwencji i opłat. Jeśli uznasz, że chcesz uczestniczyć w całości, wtedy zapłacisz za szkolenie. Nic nie ryzykujesz. Oferta ważna tylko w momencie gdy są wolne miejsca. Zadzwoń i sprawdź czy oferta dotyczy danego szkolenia. Decyduje kolejność zgłoszeń!
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, żeby uzyskać skuteczne sposoby na radzenie sobie ze stresem i negatywnymi emocjami.

 

Kupuję szkolenie

Liczba miejsc ograniczona

Termin szkolenia

20.02.2021 -21.02.2021

Cena szkolenia

870 zł

Miejsce szkolenia

Szkolenie online