Lean Management - jak doskonalić działania na co dzień

 

Lean Management to sposób myślenia i szczupłe zarządzanie. Jest to strategia zarządzania firmą i sobą, opierająca się na dostarczeniu klientom produktów i usług jakich oczekują, w najprostszy sposób. Koncepcja ta zakłada dostosowanie się do obszaru, w którym chcemy osiągać kluczowe efekty poprzez wprowadzenie zmian w zakresie działań, struktur, sposobów zarządzania oraz procedur. Lean management zmierza do uzyskania wysokiej produktywności i jakości produktów bądź usług, przy maksymalnym usprawnieniu organizacji i wszelkich procesów pracy. 

 

Początkowo koncepcja ta była wykorzystywana w zakładach produkcyjnych jednak z czasem z łatwością można było ją przenieść na inne obszary pracy, a nawet do życia codziennego. Obecnie można spotkać również idee takie jak Lean Startups, Lean Software Development oraz Lean Thinking popularyzujące zasady szczupłego zarządzania w różnych dziedzinach.

Na warsztatach poznasz strategie i praktyki optymalizowania procesów w przedsiębiorstwie i w życiu codziennym. Będziesz miał okazję na własnej skórze poznać i przećwiczyć narzędzia, które pozwolą Ci udoskonalić Twoje działania.

 

 

Zakres szkolenia:

- Metody analizy przyczyn problemu

- PDCA - cykl ciągłego doskonalenia

- Kaizen – metoda małych kroków dążenia do doskonałości

- 5S – system organizacji i zarządzania miejscem pracy pozwalający na lepsze i efektywniejsze zarządzanie procesem pracy

- Mapowanie procesu – analiza procesu obecnego, szukanie wąskich gardeł / błędów, problemów, szukanie rozwiązań i tworzenie procesu idealnego

- nauka dostrzegania i eliminowania marnotrawstwa

- matryca priorytetów wdrażania środków zaradczych

 

Do kogo skierowane jest szkolenie:

- do każdego kto chce podnieść swoją skuteczność osobistą i zoptymalizować swoją pracę

- do liderów, kierowników oraz menagerów

- do przedsiębiorców i biznesmenów

 

 

Trener prowadzący

Warsztaty w całości prowadzi Krzysztof Jurczewski - specjalista w obszarze Lean managent , wystąpień publicznych, szkoleń i prowadzenia procesów grupowych. A także w obszarach coachingu, motywacji, podejmowania decyzji, redukcji stresu i psychosomatyki.
 
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów organizacyjnych, konsultingu i szkoleń wewnętrznych, które zdobywał m.in. jako wewnętrzny specjalista w VW Polska w Poznaniu, pracując jako szkoleniowiec i trener wewnętrzny.

 

 

Maksymalna liczba uczestników: 24 - celem zadbania o warsztatowe walory, praktyczną pracę i odpowiedni kontakt z trenerem prowadzącym.


 
Organizacja i zapisy
 
Kiedy: 11-12 lipca 2020 r.
Godziny: Sobota: 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Gdzie: W siedzibie Ceros, ul. Dobra 1, 05-090 Raszyn (obrzeża Warszawy)

Cena: 

  • 470 zł przy zakupie do 3 lipca 2020 r.
  • 780 zł przy zakupie po 3 lipca 2020 r.
 
Cena szkolenia obejmuje drukowany skrypt ze szkolenia, dyplom i catering -  kawa, herbata, woda, owoce i ciastka. 

 
 
Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości pieniędzy!
 
Jeśli po uczestnictwie w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z jakości którą prezentujemy, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.              
 
 
 
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, aby zdobyć te kompetencje:
Kupuję szkolenie

Liczba miejsc ograniczona

Termin szkolenia

11.07.2020 -12.07.2020

Cena szkolenia

780 zł