Modele i struktura osobowości - kto jest kim

 

Warsztaty z zakresu pracy z osobowością. Nauczysz się identyfikować różne style osobowości - u siebie i u innych. Dowiesz się co robić z rozpoznanymi cechami u siebie - jak je korygować, rozwijać, balansować lub wyciszać. A także jak reagować na określone postawy osobowościowe ze strony innych ludzi - jak komunikować się z osobami reprezentującymi różne style i rysy osobowości. 

Otrzymasz obszerny skrypt i zestaw narzędzi wspierających integrację osobowościową i pracę indywidualną z poszczególnymi rysami osobowości.

Warsztaty polceane zarówno każdemu, kto chce indywidualnie przyjrzeć się sobie i osobom z którymi funkcjonuje na co dzień, celem poprawy współpracy, relacji lub komunikacji. A także polecane szczególnie osobom zawodowo pracującym z ludźmi w charakterze terapeutycznym, coachingowym, menedżerskiem, konsultingowym i trenerskim. Umiejętne rozpoznanie modelu osobowości rozmówcy daje dużo większe szanse na skuteczne porosumienie, wywarcie konstruktywnego wpływu i dotarcie do takiej osoby.

Po warsztatach otrzymasz zestaw krótkich i prostych ćwiczeń, z pomocą których dodatkowo rozwiniesz te umiejętności. A także przejdziesz przez proces powtórzenia, wdrożenia, utrwalenia i praktykowania wiedzy z warsztatów. 

 

Trener prowadzący

Całość warsztatu prowadzi Rafał Daniluk - posiada doświadczenie w postaci dokumentowanych ponad 3000 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz ponad 2000 godzin konsultacji indywidualnych, w trakcie siedmiu lat pracy. Specjalista w obszarze wystąpień publicznych, trenerstwa i prowadzenia procesów grupowych, coachingu, motywacji, podejmowania decyzji, redukcji stresu i psychosomatyki.
 
Szkoli w przeważającej większości grupy na szkoleniach otwartych oraz klientów indywidualnych, choć także pracowników firm na szkoleniach dedykowanych dla biznesu. Posiada bardzo bogatą księgę referencji potwierdzającą współpracę i pracę trenerską oraz coachingową wykonaną m.in. dla Henkell&Co Vinpol Polska Sp. z o.o., Enea Serwis Sp. z o.o., Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.

 

 

Maksymalna liczba uczestników: 24 - celem zadbania o warsztatowe walory, praktyczną pracę i odpowiedni kontakt z trenerem prowadzącym.


 
Organizacja i zapisy
 
Kiedy: 5-7 lutego 2021 r.
Godziny: Piątek: 10:00-18:00, sobota: 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Gdzie: W siedzibie Ceros, ul. Dobra 1, 05-090 Raszyn (obrzeża Warszawy)

Cena: 

  • 770 zł przy zakupie do 22 stycznia 2021 r.
  • 980 zł przy zakupie po 22 stycznia 2021 r.
 
Cena szkolenia obejmuje drukowany skrypt ze szkolenia, dyplom i catering -  kawa, herbata, woda, owoce i ciastka. 

 
 
Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości pieniędzy!
 
Jeśli po uczestnictwie w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z jakości którą prezentujemy, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.              
 
 
 
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, aby zdobyć te kompetencje:
Kupuję szkolenie

Liczba miejsc ograniczona

Termin szkolenia

05.02.2021 -07.02.2021

Cena szkolenia

870 zł

Miejsce szkolenia

Warszawa - Raszyn