Zmiana osobista - redukcja stresu, inteligencja emocjonalna i zmiana przekonań

 

Stare wzorce myślenia i reagowania na emocje bardzo często bywają hamujące i uniemożliwiają realizację celów dziś i w przyszłości. 

Każdy odczuwa stresy, nieprzyjemne emocje z którymi czasem nie wiadomo co robić. Każdy ma w sobie swoje dzieciństwo, przekonania z klanu rodzinnego i swoją własną przeszłość. Na tym warsztacie dowiesz się co robić z własnymi emocjami i jak z nimi żyć, co robić i jak zarządzać poczuciem wartości, jak pożegnać się z przeszłością i zintegrować przeszłe doświadczenia z obecnym Tobą, którym jesteś i którym chcesz się stawać. 

 

Zakres szkolenia

  • Z czego wynika stres i "negatywne" emocje, jak radzić sobie z nimi skutecznie, kiedy je wyrażać, kiedy integrować wewnętrznie, kiedy wyciągać z nich wnioski, kiedy po prostu zmieniać - techniki potrzebne do rozwijania każdej z tych kompetencji.
  • Rola poczucia wartości w wyznaczaniu i realizowaniu celów. Techniki pracy z poczuciem wartości.
  • W jaki sposób przeszłość ciągle w nas żyje i kiedy to może być niekorzystne. Analiza doświadczeń z przeszłości, z klanu rodzinnego, celem zorzumienia samego siebie, zbudowania akceptacji i fundamentu do skutecznej zmiany tego, co już Tobie nie pasuje.
  • Struktura ludzkiego umysłu - świadomość, a podświadomość. W jaki sposób można wpływać na zmianę sposobu myślenia i na te obydwa obszary.
  • Wybrane ćwiczenia z zakresu medytacji i technik uważności wspierające zmianę osobistą.
  • Jak dzisiejsze konflikty wewnętrzne wpływają na zahamowanie podejmowania decyzji i zahamowanie działania. Techniki rozwiązywania konfliktów wewnętrznych.
  • Wprowadzanie zmian w ważnych obszarach życiowych, które są utrudnione w wyniku emocji, środowiska w którym funkcjonujesz, odtychczasowych nawyków, kompulsji i nałogów.

 

 

Forma szkolenia

Praca w małej grupie warsztatowej, maksymalnie 25 osób, co zapewni potrzebną otwartość, intymność i wystarczającą ilość uwagi dla każdego z uczestników. 

Każdy fragment szkolenia jest omawiany teoretycznie, po czym jest ćwiczony w praktyce, za pomocą różnego rodzaju ćwiczeń - samodzielnie, w parach i w większych grupach.

Warsztat zbudowany na wiedzy i wybranych technikach z zakresu: coachingu, terapii integratywnej, neurobiologii, psychologii głębii i psychologii poznawczej, RTZ i psychofizjologii stresu.

To szkolenie, tak jak każde inne szkolenie w kalendarzu, jest rozszerzone o zestaw ćwiczeń, zadań i lekcji do wykonania po szkoleniu, które uczestnicy otrzymają w ciągu kilku dni po zakończeniu warsztatów. Badania nad skutecznością szkoleń wskazują wyraźnie bardzo korzystny wpływ teg typu zadań i ćwiczeń na utrwalenie wiedzy i technik poznanych na szkoleniu.

 

Co zyskasz

Spokój emocjonalny, więcej luzu i wolności wewnętrznej.

Nauczysz się zmieniać swój sposób myślenia i przekonania.

Swobodę życia swoim życiem na miarę swoich potrzeb, wartosci i marzeń.

Zredukujesz stres i zmniejszysz ilość nieprzyjemnych emocji.

Poprawisz relacje z otoczeniem, szczególnie z osobami z którymi pojawiały się konflikty.

Więcej pewność siebie i zdrowszego poczucia wartości.

Zrozumiesz lepiej siebie, dużo łatwiej będzie o wyrozumiałość i akceptację dla siebie.

Dzięki bogatemu zestawowi ćwiczeń poszkoleniowych utrawlisz i skutecznie wprowadzisz poznaną wiedzę do Twojej codzienności.

Warsztaty codziennie oprócz ostatniego dnia potrwają do godziny 18:00. Jest to bardzo intensywny kurs, podczas którego dasz sobie szansę dogłębnie przepracować wiele swoich spraw i wypracować odpowiednie kompetencje potrzebne do codziennego zarządzania własnym umysłem oraz emocjami.

Zintegrowana grupa wspierająca się wzajemnie, dostępny przez cały czas trener, wiele godzin spędzonych wspólnie na konstruktywnych ćwiczeniach, w połączeniu z zestawem ćwiczeń po szkoleniu, tworzy niezwykle praktyczny warsztat, który z całą pewnością posłuży Ci na całe życie.

 

Czego od Ciebie oczekujemy? Bądź na czas, zaangażuj się, przygotuj się na zmianę sposobu myślenia, wykonaj wszystkie ćwiczenia, które otrzymasz po szkoleniu. To podstawa praktycznego skorzystania z kursu i trwałych efektów na całe życie.

 


Organizacja i zapisy

Data: 11-13 grudnia 2020r.

Godziny: piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.

Gdzie: W siedzibie Ceros, ul. Dobra 1, 05-090 Raszyn (obrzeża Warszawy)

Cena: 

  • 1170 zł przy zakupie do 3 września.
  • 1580 zł przy zakupie po 3 września.
 
Cena szkolenia obejmuje drukowany skrypt ze szkolenia, dyplom i catering -  kawa, herbata, woda, owoce i ciastka. 
 

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości pieniędzy!
 
Gdyby się zdarzyło, że po uczestnictwie w całym szkoleniu, nie będziesz w pełni zadowolony z otrzymanej jakości, wiedzy i praktyki, skontaktuj się z nami bezpośrednio po zakończeniu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto.    
 
Nie jesteś pewny czy szkolenie jest dla Ciebie? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!  
 
Przyjdź na pierwszy 1,5 godzinny moduł całkowicie za darmo i zdecyduj sam czy to co robimy odpowiada również Tobie. Jeśli uznasz, że nie potrzebujesz inwestycji w szkolenie, możesz wyjść bez żadnych konsekwencji i opłat. Jeśli uznasz, że chcesz uczestniczyć w całości, wtedy zapłacisz za szkolenie. Nic nie ryzykujesz. Oferta ważna tylko w momencie gdy są wolne miejsca. Zadzwoń i sprawdź czy oferta dotyczy danego szkolenia. Decyduje kolejność zgłoszeń!
 
 
Kliknij w przycisk poniżej, żeby uzyskać skuteczne sposoby na radzenie sobie ze stresem i negatywnymi emocjami.

 

 

Kupuję szkolenie

Liczba miejsc ograniczona

Termin szkolenia

10.09.2021 -12.09.2021

Cena szkolenia

1170 zł

Miejsce szkolenia

Szkolenie online