Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Kwestionariusz stylów osobowości

Twoja osobowość kryje więcej, niż sądzisz – dlatego warto poznać swój indywidualny styl osobowości! Aby żyć pełniej, skuteczniej, w zgodzie ze sobą i opierać się przy tym na swoich najmocniejszych stronach.

Poznaj najważniejsze swoje cechy, nieznane potencjały oraz naturalne predyspozycje – biznesowe i nie tylko.

Masz przed sobą Kwestionariusz stylów osobowości, który jest jednocześnie badaniem psychologicznym nad stylami osobowości.

  1. Jeśli podasz swój adres e-mail na kolejnej stronie – poznasz swoje style osobowości - otrzymasz indywidualny profil osobowościowy. A ponieważ jednocześnie przeprowadzamy badanie, celem poprawy precyzji i rzetelności dotychczas stosowanego Kwestionariusza – prześlemy Ci te wyniki po przeprowadzeniu całego procesu badawczego – za ok. 3 miesiące. Ten czas szybko minie, a wyniki, które otrzymasz będą rzetelną i nieocenioną wiedzą na swój temat.
  2. Wypełnij proszę Kwestionariusz również ze względu na potrzeby czysto badawcze. Przysłużysz się nauce, psychologii, psychoterapii, coachingowi, edukacji i wielu innym dziedzinom, które ogromnie skorzystają z tego profesjonalnego i rzetelnego narzędzia.

Jest jeszcze jeden powód za wypełnieniem Kwestionariusza teraz – otrzymasz swoje wyniki bezpłatnie! W ramach wdzięczności za pomoc przy przeprowadzeniu badania, jak i w nagrodę za ok. trzy miesiące cierpliwości oczekiwania na wyniki swoich stylów. Za kilka miesięcy ten Kwestionariusz będzie dostępny jedynie za opłatą.

Kwestionariusz oparty jest o klasyfikację DSM - oficjalnie uznawaną w psychologii i psychoterapii. Klasyfikacja DSM do tej pory badała i opisywała jedynie zaburzenia, mimo że w praktyce psychologicznej i psychoterapeutycznej było oczywiste, że swoje style osobowości ma każdy człowiek – również daleki od jakichkolwiek zaburzeń. Ten Kwestionariusz jako pierwszy w historii bada zdrowy poziom rysów i stylów osobowości u osób niezaburzonych.

Badanie jest w pełni dobrowolne. Możesz je przerwać w dowolnym momencie (nie ponosząc żadnych konsekwencji). Badanie jest anonimowe. Natomiast, gdybyś chciał(a) otrzymać swoje wyniki, podaj KONIECZNIE na następnej stronie swój adres e-mail. W takim wypadku badanie będzie poufne i tylko Ty uzyskasz dostęp do swoich wyników. Sprawdź proszę dwukrotnie poprawność wprowadzonego adresu e-mail.

Czas potrzebny na wypełnienie: 35-45 minut.