Wiktor Barwiński

Staram się być takim specjalistą, do którego sam chciałbym trafić!

Kim jestem i dlaczego psychologia?

Wiem, jak wiele problemów z realizowaniem celów, organizacyjnych, relacyjnych czy zdrowotnych ma swoje źródło w psychice. To dzięki poznaniu mechanizmów psychicznych i odpowiedniej pracy nad nimi możemy uwolnić się od blokad, aby kreować nasze życie, takim, jakie byśmy chcieli, by było.
Nazywam się Wiktor Barwiński i obecnie pracuję jako Terapeuta, Coach oraz Project Manager. Jestem w trakcie kończenia Psychologii na uniwersytecie SWPS. Moje doświadczenie to przepracowane już setki godzin podczas pracy indywidualnej z klientami oraz tysiące godzin spędzone na szkoleniach, czytaniu książek i rozwijaniu się w tej tematyce.
Jak każdy mam swoje cele i pragnienia, przeżywam emocje oraz jak każdy miewam czasem trudności. I właśnie dlatego uważam, że znajomość psychologii jest tak ważna, ponieważ pozwala w skuteczny sposób radzić sobie z trudnościami oraz efektywniej realizować postawione cele.

Tematy, nad którymi możemy wspólnie popracować:

 • Chcę zabrać się za istotne dla mnie kwestie, ale wciąż odkładam je na później.
 • Mam w swoim życiu sporo napięć, ten stres zaczyna mnie wykańczać.
 • Czuję wypalenie zawodowe.
 • Chcę rozwinąć swoje kompetencje managerskie.
 • Biorę za wiele na siebie, nie wyrabiam się z zadaniami, przez co cały czas odczuwam przytłoczenie.
 • Chcę mieć większe osiągnięcia, ale nie wiem jak to zrobić.
 • Nie mogę wyjść z jakiejś sytuacji / czuję blokadę z myślą o działaniu.
 • Często miewam obawy i lęki.
 • Nie mogę przestać myśleć o problemach / trudnych sytuacjach.
 • Nie potrafię mówić o swoich potrzebach z partnerem / partnerką.
 • Podczas rozmów z innymi ludźmi często dochodzi do konfliktów lub unikam ich za wszelką cenę.

 

Czego możesz się spodziewać po współpracy ze mną:

Otwartość procesu

Kiedy pierwszy raz przychodzimy do terapeuty czy coacha nie wiemy czego możemy oczekiwać. W swojej praktyce zapraszam, do zadawania pytań dotyczących procesu. Z chęcią na nie odpowiem!

Teoria połączona z praktyką

Dzięki doświadczeniu managerskiemu jestem zorientowany na efekty naszej pracy – po nie właśnie przychodzisz. Natomiast dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie psychologii zdaję sobie sprawę, że każda sytuacja wymaga pracy w odpowiednim dla Ciebie tempie.

Metody pracy

Wiedza oraz metody pracy, które poznasz podczas naszych spotkań zostały wcześniej przeze mnie przepracowane. Masz gwarancję, że forma pracy ma pokrycie w badaniach np. Racjonalna Terapia Zachowania.

Ludzkie podejście

Zdaję sobie sprawę z tego jak ważna jest ludzka psychika. Uważam, że każda osoba, która zajmuje się wsparciem ludzkiej psychiki, powinna przejść własny proces terapeutyczny, dlatego zakończyłem swoją terapię oraz na bieżąco korzystam z superwizji.

Dostosowanie pracy do potrzeb klienta

Sytuacja każdego człowieka jest trochę inna, tak samo jak jego osobowość, dlatego formę pracy dopasuje pod Twoje indywidualne potrzeby, preferencje i cele danej osoby podczas wspólnego omówienia.

Więcej czasu na sesji

Standardowy czas trwania konsultacji lub terapii to zazwyczaj 50min. Z doświadczenia widzę, że jest to trochę za mało czasu i często w kluczowych momentach potrzeba zakończyć spotkanie, dlatego wydłużam sesje do 1h15min. Dzięki temu mamy czas na rozwinięcie tematów i lepsze wejście w proces.

Jak wygląda współpraca:

1. Przed pierwszym spotkaniem prześlę krótki (nieobowiązkowy) kwestionariusz. Będziesz mógł/a dokładnie opisać w nim swoją obecną sytuację oraz to jakich efektów oczekujesz. Dzięki temu już na pierwszym spotkaniu będziemy mogli konkretnie ruszyć z tematem.
2. Ustalimy najlepszą formę pracy dla Ciebie (coaching, terapia krótkoterminowy lub szkolenie indywidualne).
3. Podczas sesji możesz spodziewać się dodatkowych ćwiczeń, dużej ilości pytań oraz procesów edukacyjnych np. wytłumaczenie jak działa lęk.
4. Po sesji – jeżeli będziesz miał/a taką chęć, polecę dodatkowe ćwiczenia oraz rekomendowane materiały, które ułatwią proces.
 • Czas trwania spotkania 1h15min
 • Cena 200 zł