Wizja i misja

Jesteśmy firmą szkoleniową, zajmujemy się psychoedukacją. Uczymy wiedzy i narzędzi użytecznych na co dzień zarówno Klientom indywidualnym jak i firmom do efektywniejszego realizowania swoich celów. Prowadzimy szkolenia, warsztaty i konsultacje indywidualne, w których łączymy takie dziedziny jak psychologia, coaching, rozwój osobisty, wybrane dziedziny terapii i neurobiologii.

 

Uzyskiwane przez nas efekty, są wypadkową różnych czynników. Rzecz w tym, że na wiele z tych czynników możemy mieć wpływ. Jednocześnie człowiekowi zazwyczaj nie przychodzi łatwo wprowadzanie zmian, szczególnie zmian w obszarach, które często traktujemy bardzo osobiście - w sposobie myślenia czy radzenia sobie ze stresem. W Ceros zawodowo zajmujemy się wspieraniem we wprowadzaniu tych właśnie często niełatwych zmian, w następujących obszarach funkcjonowania człowieka:

 • przekonania - czyli sposób myślenia, którym kierujemy się na co dzień.
 • zarządzanie emocjami - czyli to jak radzimy sobie ze stresem i poszczególnymi emocjami, a przeżywa je przecież każdy z nas.
 • strategia i planowanie - czyli stworzenie wizji i planu maksymalizującego szanse na uzyskanie wyniku.
 • działania i metodologie - wielu, bardzo wielu umiejetności jesteśmy w stanie po prostu nauczyć się i wypracować nowe zachowania do stopnia nawyków. Od dostępnych nam działań, zależą uzyskane efekty.
 • nastawienie - dostrzeganie opcji, traktowanie trudności, porażek, sabotaży i sukcesów - do tego wszystkiego można nauczyć się odpowiednio podchodzić.

 

Zmiana jest możliwa i jednocześnie jest małe prawdopodobieństwo, aby wystąpiła sama z siebie.

 

Zasoby, kompetencje, narzędzia i odpowiednie strategie są dostępne w świecie i jednocześnie jest małe prawdopodobieństwo, że same się zdobędą.

 

Trzeba uznać stan aktualny, wyrazić wolę zmiany oraz rozwoju i podjąć działania ukierunkowane na doprowadzenie do pożądanego stanu rzeczy - to jest cel pracy nad sobą, psychologii sukcesu, rozwoju osobistego i coachingu - to jest cel usług edukacyjnych oferowanych w Ceros. 

 

Tworzymy autorskie modele szkoleniowe, oparte na sprawdzonych i zweryfikowanych naukowo narzędziach mające na celu ułatwiać i uprzyjemniać działania. Specjalizujemy się i na najwyższym poziomie realizujemy głównie w następujących zagadnienia:

  • Wystąpienia publiczne, trenerstwo i prowadzenie grup.
  • Coaching
  • Motywacja - narzędzia do podnoszenia efektywności i radzenia sobie z odkładaniem na później.
  • Podejmowanie decyzji i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych.
  • Zarządzanie emocjami i redukcja stresu.
  • Przekonywanie i sztuka argumentacji.
  • Asertywność i rozwiązywanie konfliktów międzyludzkich.

 

 

U progu powstawania działalności szkoleniowej Ceros nazywał się Origami, później Holistic Evolution i we wcześniejszych formach firma była miejscem pracy dającym przestrzeń do samorealizacji zawodowej dla jego twórcy - Rafała Daniluka. Z czasem w firmie pojawiały się kolejne osoby i wielu zadowolonych Klientów, o których bardzo dbamy. Zaczęliśmy myśleć w kategorii łączenia potencjałów - teraz oferujemy więcej i docieramy do większej ilości osób.

W tej chwili Ceros ma swoje przedstawicielstwa w trzech miastach - w Warszawie, Łodzi i Krakowie. Szkolenia otwarte, na które każdy może się zapisać prowadzimy głównie w Warszawie, choć nie tylko. Szkolenia dla biznesu prowadzimy w miejscach dogodnych dla Klientów, są to najczęściej w miasta w których mamy przedstawicielstwa.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych usług edukacyjnych: