Darmowe, skrócone sesje indywidualne!

10.02.2016

Darmowe, skrócone sesje indywidualne!

Wprowadzamy darmowe, trwające 20 minut, konsultacje indywidualne z Rafałem Danilukiem!

- UZYSKAJ WSPARCIE. Okazja do uzyskania potrzebnego wsparcia w istotnej dla Ciebie sprawie.Okazja do spojrzenia na Twoją sprawę z zupełnie innej perspektywy, którą przez 20 minut z pewnością zdążymy wspólnie wypracować.

- POZNAJMY SIĘ. Szansa do bliższego poznania się, do rozmowy o tym, czego możesz spodziewać się na pełnowymiarowych sesjach i szkoleniach ze mną.

- UKIERUNKOWANIE. Po takiej rozmowie będę miał podstawy i odpowiednią ilość informacji, aby zaproponować Ci konkretne rozwiązania dotyczące Twojej sprawy. Nakieruję, w jaki sposób możesz zdobyć potrzebne umiejętności i wiedzę - zaproponuję wybrane szkolenia z kalendarza Ceros, które na te potrzeby odpowiadają lub książki lub innych specjalistów.

Zasady i regulamin tych konsultacji:
- Konsultacje przez skype lub telefoniczne.
- Maksymalnie cztery takie konsultacje w tygodniu.
- Należy zapisać się wcześniej, wysyłając maila na rafal.daniluk@ceros.pl z zapytaniem o dostępne terminy i godziny.
- Tylko dla osób, które nie uczestniczyły wcześniej w pełnowymiarowych sesjach indywidualnych ze mną.
- Można skorzystać z darmowej konsultacji tylko raz.
- Decyduje kolejność zgłoszeń.
- Projekt tych darmowych sesji uruchamiamy eksperymentalnie, dla pierwszych dwudziestu osób. Później zdecydujemy, czy będzie kontynuowany - oby tak! :)

UDOSTĘPNIJ PROSZĘ TĄ INFORMACJĘ
..aby osoby potencjalnie zainteresowane mogły dowiedzieć się o tym projekcie i uzyskać wsparcie oraz ukierunkowanie, dzięki darmowej, dwudziestominutowej konsultacji.