Darmowy webinar - motywacja

02.09.2016

Darmowy webinar - motywacja

Zazwyczaj odkładamy na później konkretny rodzaj działań, a do tego w podobnych, powtarzających się okolicznościach. Dlaczego? Ponieważ jest coś, co łączy te zadania i okoliczności. Najczęściej jest to jakiś rodzaj stresu, nieprzyjemnych doświadczeń emocjonalnych lub inny problem związany z działaniem.

Jak tu więc nie odkładać na później? Przede wszystkim warto uświadomić sobie, że każdy stres i każde napięcie emocjonalne z czegoś konkretnego wynika. Jeśli odpowiednio na to zareagujesz, jest duża szansa na zaprzestanie procederu prokrastynowania – czyli odkładania na później.

Podczas webinaru podzielę się bardzo dużą ilością wskazówek pozwalających skutecznie radzić sobie ze stresem, napięciami emocjonalnymi i innymi czynnikami osobowościowymi, które najczęściej są bezpośrednią przyczyną zniechęcenia i demotywacji. Powodów odkładania na później jest oczywiście bardzo wiele, jednocześnie na tym webinarze skupimy się właśnie na czynnikach związanych ze stresem, nieprzyjemnymi emocjami i poczuciem wartości.

Webinar potrwa 1,5h, zaczynamy w najbliższy poniedziałek 5 września, o godzinie 20:00. Będzie prowadzony na Fanpage Ceros, w formie transmisji Live.

Kto będzie prowadzącym? Oczywiście ja we własnej, skromnej osobie, czyli Rafał Daniluk. A że zajmuję sie tym tematem już od wielu lat, to nie będę się długo przedstawiał. Jestem certyfikowanym coachem na standardach ICF, trenerem, szkoleniowcem i konsultantem prowadzącym na co dzień sesje indywidualne. Pracuję przede wszystkim z klientami indywidualnymi, choć mam w swoim doświadczeniu szkolenia i sesje indywidualne przeprowadzane m.in. dla: PZU S.A., Balcerzak i Spółka Sp. z o.o., Enea Sp. z o.o. i wiele innych.

Zakres merytoryczny:
-> Objaśnienie czym jest motywacja, czym demotywacja i czym tak naprawdę odkładanie na później.
-> Wyjaśnienie zależności pomiędzy stresem, niechcianymi emocjami, a spadkiem motywacji objawiającym się prokrastynacją.
-> Omówienie kilku wybranych emocji, najczęściej wpływających na zblokowanie w działaniu: frustracji, dewaluacji, wstydu, poczucia winy, bezsilności, strachu.
-> Przedstawienie kilku praktycznych technik pracy z tymi emocjami i ze stresem, pozwalających jak najszybciej odblokować działanie.

Zachęcam także do przesłania mailem krótkiego opisu swoich potrzeb w powyżej poruszonym zakresie. Opisz krótko swój przykład – nie obiecuję, ale jest szansa że omówię go i odniosę się do niego podczas webinaru, oczywiście anonimowo. Pisz z tym bezpośrednio do mnie, na rafal.daniluk@ceros.pl

Cześć bardziej wykładowa webinaru potrwa przez godzinę i piętnaście minut. Ostatnie piętnaście minut przeznaczę w całości na odpowiedzi na Wasze bieżące pytania związane z tym tematem.

Obiecuję bardzo dużo konkretów, jakościowej merytoryki i praktycznych wskazówek. Nie będzie lania wody i ciągnących się przez pół godziny procesów sprzedażowych. Kto mnie zna ten wie – pragmatyzm i konkrety na pierwszym planie!

Zapraszam serdecznie i mam jednocześnie do Ciebie niezobowiązującą prośbę. Webinar jest darmowy dla Ciebie, jednocześnie tym co ja chcę uzyskać w zamian za moje zaangażowanie i pracę jest możliwość dotarcia z tym, czym zajmuję się zawodowo do większej ilości osób. 

Proszę Cię o wykonanie choćby jednego z dwóch kroków, a najchętniej oczywiście obydwu :)
a) Weź udział w wydarzeniu Facebook dotyczącym tego webinaru, aby więcej osób, również z grona Twoich znajomych dowiedziało się o tym webinarze i mogło skorzystać z tej wiedzy za darmo. 
b) Udostępnij to wydarzenie lub informacje o webinarze w innej formie. To nie jest warunek, tylko prośba – zapraszam serdecznie wszystkich na webinar bez względu na to, czy ktoś udostępni informacje o nim czy nie.


W przypadku jakichkolwiek spraw lub potrzeb – pisz lub dzwoń śmiało:
kontakt@ceros.pl
505-303-392