Duże zmiany w kalendarzu szkoleń!

22.01.2016

Duże zmiany w kalendarzu szkoleń!

Duże zmiany w kalendarzu szkoleń!

Rozpoczynamy proces zmian mających na celu koncentrację działalności psychoedukacyjnej Ceros na najbardziej kluczowych obszarach zgodnych z długoterminową wizją. Tematów i szkoleń będzie mniej niż dotychczas i będą pogrupowane wokół kilku głównych obszarów tematycznych.

-> Wystąpienia publiczne, głównie w charakterze edukacyjnym, managerskim i trenerskim. Nauka swobodnej ekspresji i komunikacji, prowadzenia grupowych procesów edukacyjnych i rozwojowych, szkoleń, warsztatów, zebrań zespołów, w tym coaching grupowy. Prowadzenie zebrań, prezentacji i przemawianie przed grupą, dla trenerów, mówców, szkoleniowców, prezenterów i liderów.

-> Coaching, konsulting, doradztwo - narzędzia i techniki wspierania zmian pracując z innymi, przy wykorzystaniu różnych metodologii do tego służących. Dla coachów, trenerów, psychologów, terapeutów, konsultantów, doradców, nauczycieli i managerów.

-> Zmiana osobista - warsztaty głębokiej pracy nad sobą, nad swoim sposobem myślenia, nad emocjami, nad poczuciem wartości, nad trudnościami relacyjnymi, nad wzorcami niepotrzebnie wleczonymi z klanu rodzinnego i dzieciństwa. Narzędzia do pracy nad zmianą przekonań, nad własnymi reakcjami emocjonalnymi itp.

-> Efektywność i motywacja - strategie skutecznego realizowania celów, z naciskiem na narzędzia służące radzeniu sobie z prokrastynacją (odkładaniem na później) i narzędzia do podnoszenia motywacji. Zarówno własnej, jak i zespołów.


Szkoleń i warsztatów w ofercie będzie mniej, będą dłuższe niż dotychczas, nie zmieni się łączna ilość dni szkoleniowych, nieco wzrosną także ceny szkoleń.

UWAGA! Rozwijamy także formę samego procesu edukacyjnego - każdy warsztat i szkolenie oprócz pracy na sali szkoleniowej będzie ubogacony w odpowiednio przygotowany program konkretnych zadań, ćwiczeń i lekcji do wykonania po szkoleniu, których celem jest utrwalanie efektów pracy na szkoleniach. Dodatkowe zadania i ćwiczenia będą w dużej części w formie video-kursu, który otrzyma każda osoba uczestnicząca w warsztacie. Biorąc pod uwagę czas video-kursu i wykonanie ćwiczeń z programu pracy poszkoleniowej, śmiało można stwierdzić że każde ze szkoleń będzie przynajmniej o dwa dni dłuższe od samego procesu warsztatowego na sali szkoleniowej. Video kursy i poszkoleniowy program rozwoju będą uzupełnieniem każdego ze szkoleń i warsztatów realizowanych od początku września tego roku. Natomiast program ćwiczeń poszkoleniowych będzie w każdym skrypcie począwszy już od najbliższego szkolenia.


Od grudnia w ofercie już nie ma szkolenia "Przekonywanie i wywieranie wpływu". Ta wiedza zostanie zintegrowana z warsztatami z zakresu wystąpień publicznych i coachingu.

Najbliższa edycja AutoCoachingu również będzie ostatnią. Ta wiedza zostanie zintegrowana z warsztatami z zakresu zmiany osobistej i efektywności.

Wszystkie trzy styczniowe szkolenia "Źródło motywacji" zostaną zastąpione jednym, dłuższym szkoleniem "Efektywność i motywacja" - warsztat już jest w ofercie, najbliższa edycja odbędzie się na przełomie września i października:
http://ceros.pl/szkolenie,efektywno-i-motywacja-strategie-s…

Najbliższa edycja szkolenia "Asertywność" będzie pierwszą i ostatnią zarazem. Ta wiedza będzie zintegrowana z warsztatami przemawiania i wystąpień publicznych, a także zmiany osobistej.

Szkolenia:
"Techniki łagodzenia stresu i zarządzania emocjami",
"Zdrowe poczucie wartości",
"Historie rodzinne" 
zostaną połączone w jeden warsztat zmiany osobistej, uzupełniony o dodatkowe narzędzia i techniki:
http://ceros.pl/szkolenie,zmiana-osobista-jak-radzi-sobie-z…


Link do aktualnego kalendarza szkoleń, który w ciągu pół roku ulegnie całkowitej przebudowie:
http://ceros.pl/kalendarz_szkolen

Zachęcamy tym samym wykorzystywania opłaconych już szkoleń i warsztatów w najbliższych terminach, a osoby zainteresowane ostatnimi edycjami w tej formule zapraszamy do zapisywania się na nie.

Zapraszamy także do zapisów na dwa nowe warsztaty, w nowej formule, które odbędą się we wrześnie - są już w kalendarzu i można się zapisywać. Liczba uczestników na każdy z nich ograniczona do maksymalnie 18 osób.

W razie jakichkolwiek pytań organizacyjnych piszcie lub dzwońcie do Arlety: 
505-303-392, arletta.daniluk@ceros.pl

A w przypadku pytań merytorycznych do Rafała: 
517-358-311, rafal.daniluk@ceros.pl