Izabela Augustyn

Psycholog / coach

Kim jestem i dlaczego psychologia?

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Katowicach na specjalności psychologia kliniczna człowieka dorosłego oraz liczne szkolenia z kompetencji psychologicznych o charakterze psychoedukacyjnym i okołoterapeutycznym.
W przeciągu ostatnich dwóch lat przeprowadziłam kilkaset sesji i konsultacji indywidualnych jako psycholog, trener wsparcia mentalnego i coach.
Przez okres 5 lat zdobywałam również doświadczenie w pracy z klientem jako szkoleniowiec, jak również nieco doświadczeń jako sprzedawca. Na tym nie planuję poprzestać – w najbliższej przyszłości rozpoczynam szkołę psychoterapii, aby w dalszym ciągu szlifować swój warsztat.

Psychologia to nie tylko praca, ale przede wszystkim moja pasja i sposób na życie.

Zajmowanie się emocjami, myślami i zachowaniem ludzi to dziedzina, która pozwala mi lepiej zrozumieć świat i ludzi wokół mnie.
Chcę i mogę być dla Ciebie specjalistą przede wszystkim takim, jakiego potrzebujesz i współpracować w zgodzie z samą sobą i ze standardami etyki zawodu psychologa.
Z pewnością mogę Ci zaoferować podejście pełne empatii i zrozumienia, bezpieczeństwo i poufność.
Moim celem jest pomoc i wsparcie w podnoszeniu jakości życia.Każdy człowiek jest inny, dlatego moją rolą jest podążanie za Tobą, a kiedy potrzebujesz, wskazanie kierunku.
Pracując w gabinecie, uczę się na bieżąco i rozwijam swoje umiejętności, by pomagać coraz skuteczniej, z czego czerpię znaczną satysfakcję. W mojej pracy Ty i Twoje potrzeby są dla mnie najważniejsze.

Nad czym możemy wspólnie popracować?

 • Radzenie sobie z emocjami bywa dla Ciebie trudne, a ich nadmiar już Cię przytłacza.
 • Głębsze przyczyny blokują Cię przed podejmowaniem działania.
 • Od jakiegoś czasu towarzyszy Ci obniżony nastrój i przygnębienie.
 • Praca nad budowaniem poczucia własnej wartości i akceptacją siebie.
 • Poprawa jakości życia w różnych obszarach: relacje, praca, związek.
 • Pomoc w zrozumieniu przyczyn i mechanizmów lęku, a także praca nad jego redukowaniem.
 • Uzyskanie większej samoświadomości – lepsze zrozumienie swoich emocji, myśli i zachowań.
 • Odkrywanie własnych wartości i przekonań.
 • Poprawa komunikacji w związku i budowanie relacji.

Jak wygląda współpraca:

1. Najpierw otrzymasz kwestionariusz do uzupełnienia przed pierwszą sesją. Jego zadaniem jest przybliżenie mi Twojej obecnej sytuacji oraz poznanie wstępnie Twojej osoby, co pozwoli nam zająć się tym, co najważniejsze dla Ciebie już od pierwszych minut sesji.
2. Podczas sesji pracuję różnymi technikami i metodami psychologicznymi, terapeutycznymi i coachingowymi. Zadaję pytania, wyjaśniam, podaję przykłady – wszystko w zależności od potrzeb i etapu pracy.
3. Po sesji w zależności od potrzeb, zalecam dodatkowe ćwiczenia lub jakąś praktykę, która ma za zadanie wesprzeć Cię w procesach pomiędzy naszymi spotkaniami i zwiększyć szanse na uzyskanie szybciej bardziej satysfakcjonujących Cię efektów.
4. Czas trwania procesu jest zależny od wielu czynników – możesz chcieć przepracować jeden trudny temat i to dla Ciebie będzie wystarczające. A być może w trakcie wyjdą kolejne, nad którymi zechcesz się pochylić i popracować dłużej. Decyzja będzie należała do Ciebie, a ja z chęcią wesprę Cię w niej.
 • Czas trwania spotkania 1h30min
  • cena 250 zł
 • Czas trwania spotkania 45 minut 
  • Cena 150 zł