Ach te relacje?

Coś między Wami nie gra i nie do końca wiadomo co?

Komunikacja nie jest taka, jakiej byście oczekiwali?

Okazało się, że brak dbania o relację powoduje przykre konsekwencje?

Chcesz zmniejszyć liczbę konfliktów lub nieporozumień?

Sprawy życia codziennego zabijają związek?

Coś jest między Wami, co powoduje że reagujecie na siebie niewłaściwie i zbyt emocjonalnie?

Mnogość narzędzi i praktyczny wymiar bardzo Cię zaskoczy!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie
i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Samodzielnie lub we dwoje

Do udziału w warsztacie szczególnie zachęcam prawy. Udział we dwoje gwarantuje lepsze rezultaty. Będziecie mieli okazję wspólnie poznać i omówić wiele aspektów związkowych. Możesz wziąć również udział samodzielnie i też bardzo, ale to bardzo skorzystasz.

 

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

Na ostateczny efekt Twoich relacji wpływa wiele płaszczyzn:

Komunikacja. Jak ze sobą rozmawiacie, na jakie tematy, w jaki sposób – bardzo wpływa na jakość Waszej relacji.

Nieświadomie niesione role i schematy. Niestety, ale dzieciństwo, to co się działo w związku Twoich rodziców i w twojej relacji z rodzicami oraz we wcześniejszych związkach, ma również wielki wpływ.

Podobieństwa i różnice. Różnice na początku zwykle są bardzo magnetyczne, natomiast z czasem trzeba się nauczyć z nimi żyć, ponieważ to one stają na drodze do obopólnie satysfakcjonujących relacji.

O związek trzeba dbać! Relacja jest trzecią istotą, którą tworzycie we dwoje. Ma swoje potrzeby, wymagania i hierarchię wartości. Umiejętność postrzegania z perspektywy My jest bardzo istotna.

 

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów

Krzysztof Cudak

Rafał to znakomity dydaktyk, dbający o najwyższy poziom merytoryczny swoich szkoleń. Jako wieloletni praktyk, trener i coach ma w swoim portfolio setki case studies, co czyni go profesjonalistą, potrafiącym spojrzeć na badane zagadnienia z wielorakich perspektyw. Warto uczyć się od najlepszych, stąd też szczególnie polecam szkolenia z zakresu Coachingu oraz wystąpień publicznych.

Magda

Nie cierpię musieć, a tym bardziej być przymuszana. A w pracy generalnie dużo mogę i mam duży wpływ. Okazało się jak bardzo uciekam w pracę, żeby nie musieć mierzyć się z zależnością/współzależnością w związku i bliskich relacjach. Teraz przykładam nową perspektywę do wszystkiego z kategorii "muszę, powinnam, słuszne, zasadne, rozwijające", co zdejmuje ze mnie sporo napięcia.

Andrzej

Już samo dotknięcie tematu pozwoliło mi podejmować trafniejsze decyzje na polu zawodowym i prywatnym. Zmienia się stosunek do relacji międzyludzkich, jak i do własnych planów. Dla niektórych to może okazać się kamieniem milowym na drodze do rozwiązywania problemów i osiągania zaplanowanych rzeczy. Temat zdecydowanie wart rozpatrzenia

Maciej Grabowski

Trafiłem na szkolenie kiedy po raz kolejny od kilku lat chciałem wyznaczyć sobie plan na rozwój mojej firmy. Nie mogłem się zabrać za zrobienie tego. Zawsze ważniejsze było przejrzenie maili, bieżące sprawy albo było późno i czułem się zmęczony. Na szkoleniu dowiedziałem się jak działa konflikt "nie chce musieć" i jakie konsekwencję mogą wystąpić z odkładania spraw na później. Dzięki świadomości i praktycznym technikom umiem teraz bardziej efektywnie planować i działać.

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Jak ta wiedza poprawi Twój związek?

Co zyskasz osobiście?

Po prostu nauczysz się tworzyć wyjątkowe relacje. Zyskasz większą satysfakcję i spełnienie. Spokój dnia codziennego, płynący z bycia w związku, w którym jest wsparcie, wyrozumiałość, otwartość. W którym można być sobą. Wiele z mechanizmów relacyjnych omawianych podczas warsztatu, przekłada się również na inne relacje – z osobami z rodziny, znajomymi i współpracownikami.

Co zyskasz zawodowo?

Jeśli pracujesz z ludźmi zawodowo w aspekcie konsultingowym – otrzymasz dużo wiedzy i narzędzi, z pomocą których lepiej i skuteczniej porozumiesz się ze swoimi podopiecznymi lub klientami. Zyskasz także na jakości współpracy zespołowej. Mechanizmy, które rządzą związkiem, są w 90% takie same jak mechanizmy wpływające na dynamikę relacji zawodowych, z ludźmi, z którymi pracujesz zawodowo i współpracujesz.

Co wyróżnia ten warsztat?

Jeśli będziecie razem uczestniczyć – niepowtarzalna okazja do zyskania wzajemnego zrozumienia i spojrzenia na Wasze sprawy z zupełnie innych perspektyw.
Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Dwa dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego. Praca w procesie grupowym, praca w mniejszych grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.

Opinie uczestników poprzednich edycji:

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Relacja i relacjonowanie się – z cechą, nigdy z całym człowiekiem.

2. Trójkąt relacyjny Ja – Ty – My.

3. Systemy projekcyjne.

4. Komunikacja w związku.

5. Podobieństwa i różnice – związek jako kontener dla indywidualnych cech.

5. Akceptacja i zrozumienie – jak o to dbać.

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych rysów.

Zeszyt Ćwiczeń – zbindowany
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Plik Video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 17-18 lipca 2021r.
Godziny: sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 970  zł w przedpłacie do 9 lipca 2021r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1280zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!