Emocje i myśli mogą stać się prostsze (optymalne)!

Czy wiesz, że narzędzia, które stosuje się do optymalizacji działalności organizacji, można wykorzystać również do optymalizacji życia codziennego?

Chcesz poznać dodatkowe techniki do sprawnego zarządzania swoimi emocjami?

Chcesz umieć głęboko zmieniać swoje przekonania?

Chcesz zagłębić się w skuteczne strategie radzenia sobie z lękiem?

A co myślisz o wykorzystaniu technik autohipnozy do zmiany odczuwanego afektu?

Mnogość narzędzi i praktyczny wymiar bardzo Cię zaskoczy!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Emocje i przekonania

Będzie okazja do intensywniejszej i głębszej praktyki pracy z emocjami. Możesz mieć wpływ na swoje nawyki i decyzje poprzez odpowiednie ich zaprojektowanie. Zyskaj wolność i naucz się korzystać z emocji na innym poziomie.

Kto Cię tego nauczy?

Hubert Oręziak – naukowiec i hipnoterapeuta, psycholog i socjolog, nauczyciel akademicki i szkoleniowiec. Swój czas zawodowy dzieli na dwie sfery – hipnoterapię (sesje indywidualne, szkolenia) oraz naukę (z ang. *science*) – prowadzenie badań naukowych, pisanie artykułów, wyszukiwanie, czytanie i tworzenie przeglądów z badań naukowych. Dzięki ukończeniu licznych szkoleń trenerskich w sposób ciekawy naucza o nauce.

Krzysztof Jurczewski – terapeuta, coach i szkoleniowiec. Praca nad inteligencją emocjonalną to jego codzienność. W unikalny sposób łączy narzędzia Lean Management z głęboką pracą z emocjami. Specjalizuje się w pracy z lękiem. Cały czas szuka jeszcze efektywniejszych narzędzi do pracy nad poprawą inteligencji emocjonalnej.

Emocje i przekonania – wpływające nawzajem na siebie:

 

Zmieniając emocje, które odczuwamy w danych sytuacjach, wpływamy też na myśli, które w nich myślimy.

Pracując nad przekonaniami, związanymi z danymi sytuacjami – wpływamy na uczucia, które odczuwamy.

 

Optymalizując wybrane obszary swojego życia możesz również pozytywnie wpływać na pozostałe. Mniej energii zużyjesz na bieżączkę i dzięki temu zostanie Ci dużo więcej czasu na hobby, odpoczynek lub rodzinę.

Wykorzystując narzędzia, które są przebadane naukowo, masz większą szansę powodzenia. Dostaniesz starannie wyselekcjonowane narzędzia do pracy nad sobą, bądź z innymi.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Beata Dybała-Tkacz

Szkolenie było naprawdę Super, bardzo dziękuję. Poprowadzone z wyczuciem i bardzo profesjonalnie (zresztą jak zawsze profesjonalnie). Pracuje we mnie bardzo mocno, odkryłam wiele przekonań, bardzo wiele zrozumiałam i sobie już przepracowałam a to dopiero początek. Takie szkolenie powinien przejść każdy człowiek. Byłoby lżej i piękniej wokół nas.

Michał

Jak najbardziej, potrzebuje usiąść do ćwiczeń bo szkolenie bardzo obszerne w ćwiczenia i skrypt, fajnie, że dużo takich różnych informacji zapisanych jest. Patrzyłem na przykład na różne poruszone w skrypcie tematy o których już od kilku lat niby coś tam generalnie wiedziałem jak coś działa, ale znalazłem dużo nowych info w szczegółach skryptu dzięki czemu lepiej zrozumiem dany temat. Przechodząc przez różne strony okazywało się, że moje wcześniejsze info o narzędziu na dany temat było niewystarczajace lub słabo przeze mnie stosowane więc teraz mogę to poprawić bo jest to wszystko fajnie wyjaśnione w skrypcie.

Paulina – zmiana osobista

Brałam udział w kilku szkoleniach Ceros, każde z nich niosło za sobą wiele zmian w moim sposobie myślenia zarówno o sobie jak i innych. Najbardziej przełomowym był dla mnie warsztat Zmiana osobista, podczas którego nauczyłam się m.in. pracować ze swoimi przekonaniami. Jak się okazało nie wszystkie przekonania były aktualne w mojej obecnej sytuacji życiowej. Wiele przekonań trzymałam w sobie nieświadomie, a powodowały u mnie sporo blokad jeśli chodzi o podejście do różnych sfer życia. Dodatkowo było to moje pierwsze szkolenie Ceros online, początkowo miałam lekkie obawy przed tym jak to będzie wyglądało, ale jak się można było spodziewać - pod kątem technicznym również wszystko zostało super zorganizowane. Myślę, że dzięki temu rozwiązaniu skorzystałam nawet więcej, ponieważ wygodniej mi było robić notatki (na żadnym szkoleniu tyle nie zapisałam co na tym). Plusem dla mnie też było przełączanie do pokoi na Zoomie na indywidualne procesy, czułam się swobodniej mając świadomość, że nikt na mnie nie patrzy gdy któreś z wykonywanych ćwiczeń okazało się dla mnie mocnym przeżyciem emocjonalnym. Bez wahania mogę polecić to szkolenie wszystkim osobom, które mają chęć zmienić coś w swoim życiu 🙂   Paulina, zastępca managera w firmie księgowej

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Otrzymasz masę dodatkowych narzędzi do pracy nad sobą. Jeśli są obszary, których nie udało Ci się do tej pory zmienić – dostaniesz narzędzia z innego zakresu, które pozwolą Ci potraktować problem z innej perspektywy. Uzyskasz przede wszystkim praktykę. Dwa dni solidnej pracy nad różnymi problemami i wyzwaniami.

Co zyskasz zawodowo?

Jeśli pracujesz zawodowo w aspekcie konsultingowym, terapeutycznym lub psychologicznym – zyskasz mnóstwo dodatkowych technik do pracy z psychiką. Dzięki praktyce, już po warsztacie możesz wdrażać techniki do swojej praktyki zawodowej. Opróćz tego odpowiemy na nurtujące Cię pytania z zakresu pracy z emocjami i przekonaniami.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Nauczysz się zauważać punkty, w których masz przekonanie, że można załatwić sprawy szybciej. Dostaniesz twarde wskazówki jak je namierzać i trafnie rozwiązywać konflikty w organizacji. Sprawdzone techniki i podejście do radzenia sobie z emocjami i przekonaniami ludzi w zespole.

Co wyróżnia ten warsztat?

Pomoc we wdrożeniu zdobytej wiedzy i zdobytych umiejętności na warsztacie.
Dwóch trenerów – dwie, wzajemnie się uzupełniające, perspektywy.
Hybyrdowa forma – możesz uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnie w Raszynie lub zdalnie – z dowolnego miejsca na świecie (z dostępem do Internetu).
Forma – weekend + trzy moduły (co dwa tygodnie) – dzięki czemu łatwiej będzie ci wdrożyć nowe narzędzia do życia codziennego.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Dwa dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego. Praca w procesie grupowym, praca w mniejszych grupach, dużo pracy w parach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.
Dostęp do zamkniętej grupy uczestników szkolenia, która dostarczy pomoc we wdrożeniu nabytych umiejętności.

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Praktyczne zastosowanie ideologii leanowej w życiu codziennym.

2. Głębokie techniki do samodzielnej zmiany przekonań.

3. Autohipnotyczne narzędzia do wykorzystania od razu po szkoleniu.

4. Zaawansowane techniki skutecznie zwiększające szanse realizacji celu.

5. Zaawansowane narzędzia do pracy na emocjach.

Jakie materiały otrzymasz?

Obszerny skrypt
Drukowany lub w formie pdf.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Procedury prowadzące Cię przez poszczególne narzędzia.

Zeszyt Ćwiczeń Wdrożenionych
Otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Dostęp do zamkniętej grupy
Gdzie pomożemy Ci wdrożyć nabyte kompetencje.

Moduły on-line
Video lekcje po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 15-16 kwietnia 2023r.
Godziny: sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 770zł w przedpłacie do 02.04.2023. Później: 1270 zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!