Szukasz klucza – do siebie i do innych?

Masz dość siłowania się ze sobą i wbrew sobie?

Czujesz, że nie jesteś na właściwej dla siebie ścieżce?

Odwlekasz ważne decyzje lub działania?

Nie wiesz jak wpłynąć lub dogadać się z ważnymi dla Ciebie osobami lub współpracownikami?

Obawiasz się, że tak już masz i że nic Ci nie pomoże?

Chcesz podnieść swoją skuteczność, jako specjalista pracując z innymi?

Z pomocą warsztatu „Modele osobowości” zrozumiesz siebie i innych!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób pracy, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z odwlekaniem i odblokowywaniem motywacji. Wyraźna procedura, rozpisane etapy i klarowna instrukcja prowadząca „za rękę”. W sieci można znaleźć mnóstwo materiałów, które opisują część procesu – tu otrzymujesz pełny i kompletny model.

Praktycznie i natychmiastowo

Całość przedstawiona jest zarówno w formie teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań, które należy sobie zadać. A także, finalnie – wyraźnych wskazówek, co należy zrobić w każdym z możliwych przypadków. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie przerabiania kursu.

Każdy jest inny

Jesteśmy różni, co innego lubimy, inaczej patrzymy na świat, co innego nas motywuje. Do każdej z osób, z którymi się komunikujesz warto podejść indywidualnie. A także i przede wszystkim do siebie – aby wymagać od siebie tego, co najbardziej współgra z Twoimi indywidualnymi cechami.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 11 lat zawodowo, intensywnie szkoli oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. Odwlekanie, motywacja, podejmowanie decyzji, praca z wewnętrznymi blokadami i sabotażami – to kluczowe obszary specjalizacji. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii głębi i psychoterapii, z modelami szkoleniowymi oraz coachingowymi. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla.

Rzetelny i uznany w świecie terapii model osobowości oparty od DSM

Najczęściej występujące cechy osobowości – 14 rysów.

Całość modelu rysów osadzona na rzetelnym naukowo i badawczo modelu terapeutycznym – DSM.

Najbardziej praktyczny i użyteczny model pracy z cechami osobowości.

Wieloletnie doświadczenie prowadzących i mnóstwo obrazowych przykładów na przykładzie których otrzymasz wyjaśnienia i wiedzę.

Dołącz do zadowolonych kursantów

Krzysztof Zięba 2

Gdy patrzę na dzisiejszy rynek szkoleniowo-edukacyjny to nasuwa mi się jedno pytanie:czy za 'overpromise' stoi 'overdeliver', branża szkoleniowo-edukacyjna się rozrasta w bardzo szybkim tempie, oferty pękają od obietnic, a ceny idą w górę, niestety bardzo często za obietnicą nie ma potwierdzenia jakości! Tym samym są na rynku osoby, marki, które od lat dostarczają jakość swoim klientom, a usługi przez nich realizowane przepełnione są wiedzą oraz wskazówkami, które można od ręki adaptować do swojego życia! Znam zarówno Rafała jak i Krzysztofa od kilku dobrych lat, w pełni uczciwie mogę polecić ich usługi zarówno dla tych którzy chcą zmienić coś w swoim życiu, jak i dla tych, którzy szukają uzupełnienia, czy też rozwinięcia wiedzy, którą już mają w celu wsparcia w rozwoju innych! Polecam współpracę z Rafałem oraz Krzysztofem, Krzysztof Zięba!Tym samym gorąco dziękuję za wszystkie szkolenia w których miałem przyjemność brać udział i za wiedzę oraz wskazówki jakie uzyskałem!

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Na początku warsztatu wypełnisz test i zbadasz wiodące u Ciebie rysy osobowości. Dzięki temu i dzięki późniejszemu objaśnieniu odkryjesz siebie na nieznanych dotychczas płaszczyznach. Uświadomisz sobie swoje realne potrzeby, wartości, motywacje i cechy. Ta wiedza to podstawa podejmowania w życiu dobrych decyzji opartych o to, co dla Ciebie ważne. Poczujesz się znacznie lepiej ze sobą i wzrośnie Twój poziom samoakceptacji. Poprawisz relacje i nauczysz się znacznie sprawniej funkcjonować z osobami z Twojego otoczenia prywatnego – rodzina, związek, znajomi, itp..

Co zyskasz zawodowo?

Świetne narzędzie do diagnostyki rysów osobowości i cech u osób, z którymi współpracujesz. Twoja specjalistyczna skuteczność szybko i zauważalnie wzrośnie – jeśli wykonujesz specjalistyczny zawód, którego ważną częścią jest rozmowa z ludźmi, doradzanie, procesy terapeutyczne lub coachingowe, motywowanie, konsultowanie lub wspieranie w jakiejkolwiek formie. Także – lepiej zrozumiesz i nauczysz się adekwatniej reagować na klientów oraz osoby z którymi współpracujesz.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Czeka Was wyższej jakości współpraca zespołowa, więcej wzajemnego zrozumienia, mniej konfliktów. Zespoły będą pracować sprawniej, a specjaliści będą znacznie skuteczniejsi we współpracy. Poprawisz w ten sposób komunikację w organizacji, zmniejszysz liczbę konfliktów i podniesiecie jakość obsługi klienta.

Co wyróżnia warsztat Modele osobowości?

Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Bardzo praktyczny test rysów osobowości.
Połączenie wiedzy z zakresu psychologii osiągnięć, coachingu i terapii. Głęboka integracja tych dziedzin.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz równie doświadczony trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, z ogromną ilością obrazowych przykładów z praktyki terapeutyczno-coachingowej.
Rzetelne terapeutycznie i psychologicznie podejście. Fachowe wyjaśnienie struktury osobowości i poszczególnych jej składowych – rysów i cech.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Trzy dni bardzo intensywnego warsztatu na sali warsztatowej. Praca w procesie grupowym, praca w grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.
Dodatkowe lekcje video, które otrzymasz po warsztacie, a które uposażą Cię w dodatkową wiedzę i narzędzia.

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Przeprowadzenie testu rysów osobowości.

2.Opis i dokładne omówienie każdego z 14 głównych rysów osobowości.

3.Praca indywidualna i grupowa celem zyskania wprawy w identyfikowaniu rysów.

4.Praca indywidualna celem poprawy zarządzanie swoimi rysami i poprawy wewnętrznej integracji pomiędzy nimi.

5.Dodatkowe techniki, wskazówki i narzędzia, pozwalające skutecznie pracować z częściami i rysami osobowości.

Jakie materiały otrzymasz?

Text
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli, która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checkliste
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych wzorców.

Zeszyt ćwiczeń
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Pliki video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 16-18 września 2022r.
Godziny: piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 1570  zł w przedpłacie do 26 sierpnia 2022r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1880zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!