Szukasz klucza – do siebie i do innych?

Masz dość siłowania się ze sobą i wbrew sobie?

Czujesz, że nie jesteś na właściwej dla siebie ścieżce?

Odwlekasz ważne decyzje lub działania?

Nie wiesz jak wpłynąć lub dogadać się z ważnymi dla Ciebie osobami lub współpracownikami?

Obawiasz się, że tak już masz i że nic Ci nie pomoże?

Chcesz podnieść swoją skuteczność, jako specjalista pracując z innymi?

Z pomocą warsztatu „Praktyczna motywacja” ruszysz z tym wreszcie!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób pracy, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z odwlekaniem i odblokowywaniem motywacji. Wyraźna procedura, rozpisane etapy i klarowna instrukcja prowadząca „za rękę”. W sieci można znaleźć mnóstwo materiałów, które opisują część procesu – tu otrzymujesz pełny i kompletny model.

Praktycznie i natychmiastowo

Całość przedstawiona jest zarówno w formie teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań, które należy sobie zadać. A także, finalnie – wyraźnych wskazówek, co należy zrobić w każdym z możliwych przypadków. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie przerabiania kursu.

Każdy jest inny

Jesteśmy różni, co innego lubimy, inaczej patrzymy na świat, co innego nas motywuje. Do każdej z osób, z którymi się komunikujesz warto podejść indywidualnie. A także i przede wszystkim do siebie – aby wymagać od siebie tego, co najbardziej współgra z Twoimi indywidualnymi cechami.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 11 lat zawodowo, intensywnie szkoli oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. Odwlekanie, motywacja, podejmowanie decyzji, praca z wewnętrznymi blokadami i sabotażami – to kluczowe obszary specjalizacji. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii głębi i psychoterapii, z modelami szkoleniowymi oraz coachingowymi. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla.

Rzetelny i uznany w świecie terapii model osobowości oparty od DSM

Najczęściej występujące cechy osobowości – 14 rysów.

Całość modelu rysów osadzona na rzetelnym naukowo i badawczo modelu terapeutycznym – DSM.

Najbardziej praktyczny i użyteczny model pracy z cechami osobowości.

Wieloletnie doświadczenie prowadzących i mnóstwo obrazowych przykładów na przykładzie których otrzymasz wyjaśnienia i wiedzę.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów?

Anna Kostro

Pracuje z Rafałem wiele lat indywidualnie oraz w kontekście szkoleń dla pracowników wyższego szczebla w firmach którymi zarządzam . Polecam w 100%.

Krzysztof Cudak

Rafał to znakomity dydaktyk, dbający o najwyższy poziom merytoryczny swoich szkoleń. Jako wieloletni praktyk, trener i coach ma w swoim portfolio setki case studies, co czyni go profesjonalistą, potrafiącym spojrzeć na badane zagadnienia z wielorakich perspektyw. Warto uczyć się od najlepszych, stąd też szczególnie polecam szkolenia z zakresu Coachingu oraz wystąpień publicznych.

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Maciej Grabowski

Trafiłem na szkolenie kiedy po raz kolejny od kilku lat chciałem wyznaczyć sobie plan na rozwój mojej firmy. Nie mogłem się zabrać za zrobienie tego. Zawsze ważniejsze było przejrzenie maili, bieżące sprawy albo było późno i czułem się zmęczony. Na szkoleniu dowiedziałem się jak działa konflikt "nie chce musieć" i jakie konsekwencję mogą wystąpić z odkładania spraw na później. Dzięki świadomości i praktycznym technikom umiem teraz bardziej efektywnie planować i działać.

Beata

Zyskałam zrozumienie mechanizmu, który mną kierował i mam wypracowane rozwiązanie. Nic nie muszę a wszystkie sprawy załatwione na luzie, we właściwym czasie, a nie jak dotychczas na ostatnią chwilę i z duszą na ramieniu czy zdążę. Po paru sesjach z Rafałem moje życie jest poukładane. Jestem spokojna, mam większe zadowolenie z siebie i więcej czasu.

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Na początku warsztatu wypełnisz test i zbadasz wiodące u Ciebie rysy osobowości. Dzięki temu i dzięki późniejszemu objaśnieniu odkryjesz siebie na nieznanych dotychczas płaszczyznach. Uświadomisz sobie swoje realne potrzeby, wartości, motywacje i cechy. Ta wiedza to podstawa podejmowania w życiu dobrych decyzji opartych o to, co dla Ciebie ważne. Poczujesz się znacznie lepiej ze sobą i wzrośnie Twój poziom samoakceptacji. Poprawisz relacje i nauczysz się znacznie sprawniej funkcjonować z osobami z Twojego otoczenia prywatnego – rodzina, związek, znajomi, itp..

Co zyskasz zawodowo?

Świetne narzędzie do diagnostyki rysów osobowości i cech u osób, z którymi współpracujesz. Twoja specjalistyczna skuteczność szybko i zauważalnie wzrośnie – jeśli wykonujesz specjalistyczny zawód, którego ważną częścią jest rozmowa z ludźmi, doradzanie, procesy terapeutyczne lub coachingowe, motywowanie, konsultowanie lub wspieranie w jakiejkolwiek formie. Także – lepiej zrozumiesz i nauczysz się adekwatniej reagować na klientów oraz osoby z którymi współpracujesz.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Czeka Was wyższej jakości współpraca zespołowa, więcej wzajemnego zrozumienia, mniej konfliktów. Zespoły będą pracować sprawniej, a specjaliści będą znacznie skuteczniejsi we współpracy. Poprawisz w ten sposób komunikację w organizacji, zmniejszysz liczbę konfliktów i podniesiecie jakość obsługi klienta.

Co wyróżnia warsztat Modele osobowości?

Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Bardzo praktyczny test rysów osobowości.
Połączenie wiedzy z zakresu psychologii osiągnięć, coachingu i terapii. Głęboka integracja tych dziedzin.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz równie doświadczony trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, z ogromną ilością obrazowych przykładów z praktyki terapeutyczno-coachingowej.
Rzetelne terapeutycznie i psychologicznie podejście. Fachowe wyjaśnienie struktury osobowości i poszczególnych jej składowych – rysów i cech.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Trzy dni bardzo intensywnego warsztatu na sali warsztatowej. Praca w procesie grupowym, praca w grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.
Dodatkowe lekcje video, które otrzymasz po warsztacie, a które uposażą Cię w dodatkową wiedzę i narzędzia.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Przeprowadzenie testu rysów osobowości.

2.Opis i dokładne omówienie każdego z 14 głównych rysów osobowości.

3.Praca indywidualna i grupowa celem zyskania wprawy w identyfikowaniu rysów.

4.Praca indywidualna celem poprawy zarządzanie swoimi rysami i poprawy wewnętrznej integracji pomiędzy nimi.

5.Dodatkowe techniki, wskazówki i narzędzia, pozwalające skutecznie pracować z częściami i rysami osobowości.

Jakie materiały otrzymasz?

Text
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli, która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checkliste
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych wzorców.

Zeszyt ćwiczeń
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Pliki video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 24-26 września 2021r.
Godziny: piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 1170  zł w przedpłacie do 10 września 2021r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1480zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!