Szukasz klucza – do siebie i do innych?

Masz dość siłowania się ze sobą i wbrew sobie?

Czujesz, że nie jesteś na właściwej dla siebie ścieżce?

Odwlekasz ważne decyzje lub działania?

Nie wiesz jak wpłynąć lub dogadać się z ważnymi dla Ciebie osobami lub współpracownikami?

Obawiasz się, że tak już masz i że nic Ci nie pomoże?

Chcesz podnieść swoją skuteczność, jako specjalista pracując z innymi?

Z pomocą warsztatu „Modele osobowości” zrozumiesz siebie i innych!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób pracy, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z odwlekaniem i odblokowywaniem motywacji. Wyraźna procedura, rozpisane etapy i klarowna instrukcja prowadząca „za rękę”. W sieci można znaleźć mnóstwo materiałów, które opisują część procesu – tu otrzymujesz pełny i kompletny model.

Praktycznie i natychmiastowo

Całość przedstawiona jest zarówno w formie teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań, które należy sobie zadać. A także, finalnie – wyraźnych wskazówek, co należy zrobić w każdym z możliwych przypadków. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie przerabiania kursu.

Każdy jest inny

Jesteśmy różni, co innego lubimy, inaczej patrzymy na świat, co innego nas motywuje. Do każdej z osób, z którymi się komunikujesz warto podejść indywidualnie. A także i przede wszystkim do siebie – aby wymagać od siebie tego, co najbardziej współgra z Twoimi indywidualnymi cechami.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 11 lat zawodowo, intensywnie szkoli oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. Odwlekanie, motywacja, podejmowanie decyzji, praca z wewnętrznymi blokadami i sabotażami – to kluczowe obszary specjalizacji. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii głębi i psychoterapii, z modelami szkoleniowymi oraz coachingowymi. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla.

Rzetelny i uznany w świecie terapii model osobowości oparty od DSM

Najczęściej występujące cechy osobowości – 14 rysów.

Całość modelu rysów osadzona na rzetelnym naukowo i badawczo modelu terapeutycznym – DSM.

Najbardziej praktyczny i użyteczny model pracy z cechami osobowości.

Wieloletnie doświadczenie prowadzących i mnóstwo obrazowych przykładów na przykładzie których otrzymasz wyjaśnienia i wiedzę.

Dołącz do zadowolonych kursantów

Krzysztof Zięba 2

Gdy patrzę na dzisiejszy rynek szkoleniowo-edukacyjny to nasuwa mi się jedno pytanie: czy za 'overpromise' stoi 'overdeliver', branża szkoleniowo-edukacyjna się rozrasta w bardzo szybkim tempie, oferty pękają od obietnic, a ceny idą w górę, niestety bardzo często za obietnicą nie ma potwierdzenia jakości! Tym samym są na rynku osoby, marki, które od lat dostarczają jakość swoim klientom, a usługi przez nich realizowane przepełnione są wiedzą oraz wskazówkami, które można od ręki adaptować do swojego życia! Znam zarówno Rafała jak i Krzysztofa od kilku dobrych lat, w pełni uczciwie mogę polecić ich usługi zarówno dla tych którzy chcą zmienić coś w swoim życiu, jak i dla tych, którzy szukają uzupełnienia, czy też rozwinięcia wiedzy, którą już mają w celu wsparcia w rozwoju innych! Polecam współpracę z Rafałem oraz Krzysztofem, Krzysztof Zięba! Tym samym gorąco dziękuję za wszystkie szkolenia w których miałem przyjemność brać udział i za wiedzę oraz wskazówki jakie uzyskałem!

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Na początku warsztatu wypełnisz test i zbadasz wiodące u Ciebie rysy osobowości. Dzięki temu i dzięki późniejszemu objaśnieniu odkryjesz siebie na nieznanych dotychczas płaszczyznach. Uświadomisz sobie swoje realne potrzeby, wartości, motywacje i cechy. Ta wiedza to podstawa podejmowania w życiu dobrych decyzji opartych o to, co dla Ciebie ważne. Poczujesz się znacznie lepiej ze sobą i wzrośnie Twój poziom samoakceptacji. Poprawisz relacje i nauczysz się znacznie sprawniej funkcjonować z osobami z Twojego otoczenia prywatnego – rodzina, związek, znajomi, itp..

Co zyskasz zawodowo?

Świetne narzędzie do diagnostyki rysów osobowości i cech u osób, z którymi współpracujesz. Twoja specjalistyczna skuteczność szybko i zauważalnie wzrośnie – jeśli wykonujesz specjalistyczny zawód, którego ważną częścią jest rozmowa z ludźmi, doradzanie, procesy terapeutyczne lub coachingowe, motywowanie, konsultowanie lub wspieranie w jakiejkolwiek formie. Także – lepiej zrozumiesz i nauczysz się adekwatniej reagować na klientów oraz osoby z którymi współpracujesz.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Czeka Was wyższej jakości współpraca zespołowa, więcej wzajemnego zrozumienia, mniej konfliktów. Zespoły będą pracować sprawniej, a specjaliści będą znacznie skuteczniejsi we współpracy. Poprawisz w ten sposób komunikację w organizacji, zmniejszysz liczbę konfliktów i podniesiecie jakość obsługi klienta.

Co wyróżnia warsztat Modele osobowości?

Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Bardzo praktyczny test rysów osobowości.
Połączenie wiedzy z zakresu psychologii osiągnięć, coachingu i terapii. Głęboka integracja tych dziedzin.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz równie doświadczony trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, z ogromną ilością obrazowych przykładów z praktyki terapeutyczno-coachingowej.
Rzetelne terapeutycznie i psychologicznie podejście. Fachowe wyjaśnienie struktury osobowości i poszczególnych jej składowych – rysów i cech.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Trzy dni bardzo intensywnego warsztatu na sali warsztatowej. Praca w procesie grupowym, praca w grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.
Dodatkowe lekcje video, które otrzymasz po warsztacie, a które uposażą Cię w dodatkową wiedzę i narzędzia.

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Przeprowadzenie testu rysów osobowości.

2.Opis i dokładne omówienie każdego z 14 głównych rysów osobowości.

3.Praca indywidualna i grupowa celem zyskania wprawy w identyfikowaniu rysów.

4.Praca indywidualna celem poprawy zarządzanie swoimi rysami i poprawy wewnętrznej integracji pomiędzy nimi.

5.Dodatkowe techniki, wskazówki i narzędzia, pozwalające skutecznie pracować z częściami i rysami osobowości.

Jakie materiały otrzymasz?

Text
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli, która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checkliste
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych wzorców.

Zeszyt ćwiczeń
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Pliki video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 16-18 września 2022r.
Godziny: piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 1880 zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!