Nie chcesz, aby było tak jak dotychczas?

 

Masz już dość robienia projektów na ostatnią chwilę z dużym napięciem?

Nie jesteś do końca zadowolony z osiąganych rezultatów?

Chcesz działać bardziej produktywnie i być bardziej zadowolony ze swojej pracy?

Nie wiesz jak wpłynąć lub dogadać się z ważnymi dla Ciebie osobami lub współpracownikami?

Obawiasz się, że tak już masz i że nic Ci nie pomoże?

Chcesz podnieść swoją skuteczność, jako specjalista pracując z innymi?

Smart Lean pomoże Ci osiągnąć efekty!

Ścieżka
– krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób pracy, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z odwlekaniem i odblokowywaniem motywacji. Wyraźna procedura, rozpisane etapy i klarowna instrukcja prowadząca „za rękę”. W sieci można znaleźć mnóstwo materiałów, które opisują część procesu – tu otrzymujesz pełny i kompletny model.

Praktycznie
i natychmiastowo

Całość przedstawiona jest zarówno w formie teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań, które należy sobie zadać. A także, finalnie – wyraźnych wskazówek, co należy zrobić w każdym z możliwych przypadków. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie przerabiania kursu.

Czy stać Cię na te koszty?

Każdy z nas inaczej zarządza dostępnymi zasobami. W niektórych obszarach życia nie jesteśmy wystarczająco efektywni. Tak powszechne marnotrawstwa odciągają nas od finalnego efektu. Perfekcjonizm, niezadowolenie z efektów i przeciążenie to tylko parę obszarów, na które będziemy wypracowywać adekwatne środki zaradcze.

Kto Cię tego nauczy?

Krzysztof Jurczewski – od 7 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. Pracował przez 4 lata jako moderator Lean management, gdzie udało mu się zredukować koszty potwierdzone przez controling w dużym przedsiębiorstwie o ponad 25 mln zł rocznie. Do tego w codziennej praktyce konsultacji indywidualnych wykorzystuje narzędzia Lean management i łączy je z wiedzą z zakresu psychologii, coachingu i terapii. Szkolił w tematyce Lean małe i średnie przedsiębiorstwa – pracując z ludźmi na różnych szczeblach organizacyjnych.

Dlaczego codzienność tak bardzo nam utrudnia?

Dążysz do celu, ale ciągle występują jakieś trudności?

Zadania trwają dłużej niż powinny?

Kończysz dzień z niezadowoleniem ze swojej pracy mimo, że było pracowicie?

Walka z czasem – doskwiera Ci robienie rzeczy na ostatnią chwilę.

Nieoptymalne rozkładasz pracę. Raz dajesz z siebie wszystko a później nie jesteś w stanie wykrzesać z siebie nic.

Oczekujesz od siebie nieadekwatnie – za mało lub za dużo.

Elektronika już zaczyna przeszkadzać zamiast pomagać.

Nie masz procedur działania i mam poczucie, że jest w tym za dużo chaosu lub zbytnio usztywniam się procedurami i nie mam przestrzeni na wprowadzanie innowacji.

Masz wrażenie, że ten błąd wraca do Ciebie jak bumerang?

Masz poczucie, że Twoja praca polega na ciągłym gaszeniu pożarów?

Czujesz ,że jesteś na skraju wyczerpania i ciągle ktoś chce od Ciebie więcej?

Jest dużo nieregularności w Twojej pracy?

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów?

Krzysztof Cudak

Rafał to znakomity dydaktyk, dbający o najwyższy poziom merytoryczny swoich szkoleń. Jako wieloletni praktyk, trener i coach ma w swoim portfolio setki case studies, co czyni go profesjonalistą, potrafiącym spojrzeć na badane zagadnienia z wielorakich perspektyw. Warto uczyć się od najlepszych, stąd też szczególnie polecam szkolenia z zakresu Coachingu oraz wystąpień publicznych.

Beata

Zyskałam zrozumienie mechanizmu, który mną kierował i mam wypracowane rozwiązanie. Nic nie muszę a wszystkie sprawy załatwione na luzie, we właściwym czasie, a nie jak dotychczas na ostatnią chwilę i z duszą na ramieniu czy zdążę. Po paru sesjach z Rafałem moje życie jest poukładane. Jestem spokojna, mam większe zadowolenie z siebie i więcej czasu.

Maciej Grabowski

Trafiłem na szkolenie kiedy po raz kolejny od kilku lat chciałem wyznaczyć sobie plan na rozwój mojej firmy. Nie mogłem się zabrać za zrobienie tego. Zawsze ważniejsze było przejrzenie maili, bieżące sprawy albo było późno i czułem się zmęczony. Na szkoleniu dowiedziałem się jak działa konflikt "nie chce musieć" i jakie konsekwencję mogą wystąpić z odkładania spraw na później. Dzięki świadomości i praktycznym technikom umiem teraz bardziej efektywnie planować i działać.

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Anna Kaletowska

Temat szkolenia uważam za fascynujący. Od dłuższego czasu próbowałam znaleźć chwilę na jego zgłębienie, ale odnalezienie takiego ogromu materiału, jaki zaprezentowałeś na szkoleniu, prawdopodobnie zajęłoby mi około roku ?. Ilość informacji przerażająca, ale podałeś ją w tak lekkiej i przystępnej formie, że udział w szkoleniu był tylko przyjemnością. Muszę przyznać, że masz wyjątkowy talent sceniczny i pedagogiczny ?. Sama forma szkolenia - online - dla mnie rewelacyjna. Miałam zachowany komfort przebywania w swoim "środowisku naturalnym" i mogłam się w pełni skoncentrować na Twoim przekazie. Reasumując: szkolenie rewelacyjne. Kolejna cegiełka do prawidłowego budowania obrazu rzeczywistości ?

Co da Ci ta wiedza i znajomość Smart Lean?

Co zyskasz osobiście?

Zaczniesz osiągać zadowalające efekty mniejszym nakładem zasobów. Nauczysz się jak doskonalić się każdego dnia i sprawiać, że Twoje życie będzie bardziej satysfakcjonujące. Zyskasz także więcej luzu związanego z realizacją złożonych planów i nauczysz się jak realizować projekty, szczególnie długoterminowe – jak maratończycy, a nie jak sprinterzy. Zyskasz przede wszystkim więcej satysfakcji i zadowolenia ze swojego życia. Nauczysz się robić dużą zmianę, mniejszym nakładem zasobów. Chcesz być produktywniejszy, skutecznie schudnąć, lepiej spać, być efektywniejszym w realizowaniu zadań, mieć więcej energii? Odpowiemy na te potrzeby.

Co zyskasz zawodowo?

Łatwiej będzie Ci się skupić. Nabędziesz umiejętności analizowania procesów i wprowadzania dobrych standardów postępowania. Zyskasz przede wszystkim efektywność w realizacji celów i zadań. Co za tym idzie – obecnym nakładem czasu i energii jesteś w stanie uzyskać więcej. Do tego zmniejszysz napięcie towarzyszące działaniu. Zmniejszysz ilość błędów. Nauczysz się wyciągać trafniejsze wnioski dla usprawniania procesów. Przestaniesz przeciążać się w pracy i nauczysz się spokojnie realizować zadania na czas. Otrzymasz narzędzia do określania priorytetów i kolejności realizacji zadań a także określania i wprowadzania środków zaradczych. Zredukujesz zużycie zasobów w swojej pracy, dzięki czemu zyskasz więcej siły do realizacji zadań i więcej energii po pracy.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Otrzymasz modele prowadzenia procesów i metody do optymalizacji stanowisk pracy. Otrzymasz narzędzia, które z powodzeniem są wykorzystywane na całym świecie – w związku z tym masz pewność, że jeśli z nich skorzystasz to przyniosą efekty. Na warsztacie dowiesz się w jaki sposób efektywnie wykorzystywać zasoby w firmie i w jaki sposób redukować zbędne koszty. Dzięki cyklowi doskonalenia dowiesz jak się możesz usprawnić i ciągle doskonalić swoją firmę niskim nakładem budżetu. Oprócz podniesienia jakości produktu lub usługi wtórnie wzrośnie zadowolenie pracowników i otwartość na współpracę. Dowiesz się dlaczego istotne jest wyciąganie wniosków z popełnianych błędów aby stawać się coraz lepszym i bardziej konkurencyjnym na rynku.

Co wyróżnia warsztat Smart Lean?

Mnóstwo przykładów z praktyki, które inspirują do wdrażania udoskonaleń w życiu.
Przedstawiane modele są sprawdzone i z powodzeniem używane w międzynarodowych firmach.
Narzędzia korporacyjne są przełożone na życie zawodowe, osobiste oraz możliwe do zastosowania w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Kompletnie nowe podejście do popełniania błędów.
Otrzymasz narzędzia do efektywnej pracy w modelu home-office.
Jest to połączenie wiedzy z zakresu psychologii, coachingu i twardej optymalizacji procesowej.
Otrzymujesz instrukcje do metod, które przeprowadzą Cię przez narzędzia Lean Management aby osiągnąć wyznaczone cele.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Dwa dni bardzo intensywnego warsztatu na sali warsztatowej. Praca w procesie grupowym, praca w grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.
Prezentacje z dużą bazą case-study.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1 .Czym jest Lean Management i jak korzystać z tego podejścia

2. Omówienie kultury błędu.

3. Analiza problemów za pomocą narzędzi z obszaru Problem Solving

4. 9 rodzajów marnotrawstwa – identyfikacja tego jak marnotrawimy nasze zasoby każdego dnia.

5 .5S – samoorganizacja swojego stanowiska pracy.

6.Mapowanie procesu – jak mapować i co z tym dalej robić.

7.Tablica kanban – organizacja siebie lub zespołów w modelu home-office.

Jakie materiały otrzymasz?

Text
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli, która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych wzorców.

Zeszyt ćwiczeń
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 24-25 lipca 2021r.
Godziny: sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Miejsce i forma szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 770 zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!