Nie wiesz skąd i dlaczego, ale coś jest na rzeczy?

Źle się czujesz opowiadając historie?

Zbytnio skupiasz się na suchych faktach i logicznym przekazie, przytłaczając tym odbiorców?

Potrzebujesz czegoś co przykuje uwagę i wciągnie emocjonalnie publikę?

Nie wiesz jak wybrać i dobrać przykłady oraz historie?

Chcesz bardziej pobudzać i angażować uczestników) Twoich wystąpień?

Nie wiesz jak opowiadać przykłady i historie, aby były wciągające i barwne?

Uczenie się wystąpień może być przyjemne i konkretne!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Uwaga jest kluczowa

Historia przykuwa uwagę, wciąga w proces. Uczestnicy są z Tobą, kibicują postaci, emocjonują się jej perypetiami. Niestety, ale sama, nawet najlepiej przygotowana treść merytoryczna nie wystarczy. Potrzeba ją jeszcze dostarczyć i tu z pomocą przychodzi storytellingu.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

Co wyróżnia ten warsztat?

W dwa dni poznasz fundamenty i naprawdę zaczniesz mówić strukturą storytellingu.

Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.

Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.

Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.

Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.

Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów?

Anna Kostro

Pracuje z Rafałem wiele lat indywidualnie oraz w kontekście szkoleń dla pracowników wyższego szczebla w firmach którymi zarządzam . Polecam w 100%.

Beata

Zyskałam zrozumienie mechanizmu, który mną kierował i mam wypracowane rozwiązanie. Nic nie muszę a wszystkie sprawy załatwione na luzie, we właściwym czasie, a nie jak dotychczas na ostatnią chwilę i z duszą na ramieniu czy zdążę. Po paru sesjach z Rafałem moje życie jest poukładane. Jestem spokojna, mam większe zadowolenie z siebie i więcej czasu.

Magda

Nie cierpię musieć, a tym bardziej być przymuszana. A w pracy generalnie dużo mogę i mam duży wpływ. Okazało się jak bardzo uciekam w pracę, żeby nie musieć mierzyć się z zależnością/współzależnością w związku i bliskich relacjach. Teraz przykładam nową perspektywę do wszystkiego z kategorii "muszę, powinnam, słuszne, zasadne, rozwijające", co zdejmuje ze mnie sporo napięcia.

Agata Jasińska

Korzystałam z cyklu sesji coachingowych oraz różnych warsztatów rozwojowych prowadzonych przez Rafała w latach 2017-2019. Ta praca pozwoliła mi uświadomić sobie ograniczające schematy, które nie pozwalały mi na realizację moich marzeń. Otrzymałam wiele odpowiedzi, wskazówek, narzędzi i mogłam w bardziej celowany sposób pracować nad własnym rozwojem. W krótkim czasie byłam gotowa odejść z etatu i budować markę osobistą. Praca z Rafałem byla dla mnie czasem, w którym otwierały mi się oczy na rzeczy oczywiste, których wcześniej nie dostrzegałam. Do dziś sięgam do notatek, bo wszystko jest nadal aktualne i pracuje. Rafała cenię za jego ogromny profesjonalizm. Każdy z jego warsztatów był dopracowany. Uczestnicy otrzymywali również skrypt i ćwiczenia po warsztatach do pracy własnej. Sam program zbudowany był tak, że czas mijał ekspresowo. Dużo przykładów, ćwiczeń w parach, trójkach. Bardzo polecam Rafała i Ceros wszystkim, którzy nie mogą ruszyć z miejsca!

Krzysztof Cudak

Rafał to znakomity dydaktyk, dbający o najwyższy poziom merytoryczny swoich szkoleń. Jako wieloletni praktyk, trener i coach ma w swoim portfolio setki case studies, co czyni go profesjonalistą, potrafiącym spojrzeć na badane zagadnienia z wielorakich perspektyw. Warto uczyć się od najlepszych, stąd też szczególnie polecam szkolenia z zakresu Coachingu oraz wystąpień publicznych.

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Łatwiej będzie Ci utrzymać uwagę na sobie. Chętniej, łatwiej i barwniej będzie Ci się opowiadać o różnych swoich doświadczeniach i przeżyciach – znajomym, rodzinie, partnerowi lub partnerce po powrocie z pracy. Staniesz się przyjemniejszym i ciekawszym towarzyszem do spędzania wolnego czasu oraz rozmówcą. Oswoisz się bardziej ze sobą i rozwiniesz charyzmę.

Co zyskasz zawodowo?

Twoje wystąpienia nabiorą kolorów, dynamiki i uczynisz je ciekawszymi. Lepiej i łatwiej zaangażujesz większą liczbę odbiorców. Twój przekaz będzie lepiej pamiętany, a same wystąpienia znacznie lepiej oceniane. Czyż to nie piękne?

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Twoi współpracownicy nauczą się prowadzić jeszcze lepsze i bardziej profesjonalne wystąpienia, szkolenia oraz prezentacje. Ciekawsze, skuteczniejsze, lepiej oceniane i generujące zadowolenie u klientów.

Co wyróżnia warsztat ?

W dwa dni poznasz fundamenty i naprawdę zaczniesz mówić strukturą storytellingu.
Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Dwa dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego.
Realne wystąpienia i praktyka, która czeka na każdego uczestnika. Większość ćwiczeń wykonamy w podgrupach.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany indywidualnie dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Dobór przykładów i historii.

2. Struktura prostej historii, a struktura storytellingu.

3.Praktyka – konstruowanie story.

4. Dodatkowe ćwiczenia wspierające tworzenie barwnych opowieści.

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych rysów.

Zeszyt Ćwiczeń – zbindowany
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Plik Video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 20-21 listopada 2021r.
Godziny: sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 1370  zł w przedpłacie do 5 listopada 2021r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1780zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!