Nie wiesz skąd i dlaczego, ale coś jest na rzeczy?

Źle się czujesz opowiadając historie?

Zbytnio skupiasz się na suchych faktach i logicznym przekazie, przytłaczając tym odbiorców?

Potrzebujesz czegoś co przykuje uwagę i wciągnie emocjonalnie publikę?

Nie wiesz jak wybrać i dobrać przykłady oraz historie?

Chcesz bardziej pobudzać i angażować uczestników) Twoich wystąpień?

Nie wiesz jak opowiadać przykłady i historie, aby były wciągające i barwne?

Uczenie się wystąpień może być przyjemne i konkretne!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Uwaga jest kluczowa

Historia przykuwa uwagę, wciąga w proces. Uczestnicy są z Tobą, kibicują postaci, emocjonują się jej perypetiami. Niestety, ale sama, nawet najlepiej przygotowana treść merytoryczna nie wystarczy. Potrzeba ją jeszcze dostarczyć i tu z pomocą przychodzi storytellingu.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

Co wyróżnia ten warsztat?

W dwa dni poznasz fundamenty i naprawdę zaczniesz mówić strukturą storytellingu.

Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.

Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.

Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.

Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.

Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów?

Magda

Nie cierpię musieć, a tym bardziej być przymuszana. A w pracy generalnie dużo mogę i mam duży wpływ. Okazało się jak bardzo uciekam w pracę, żeby nie musieć mierzyć się z zależnością/współzależnością w związku i bliskich relacjach. Teraz przykładam nową perspektywę do wszystkiego z kategorii "muszę, powinnam, słuszne, zasadne, rozwijające", co zdejmuje ze mnie sporo napięcia.

Daniel Woźniak

Dzięki pracy nad wymuszonym posłuszeństwem jest mi lżej, a w prowadzeniu firmy stałem się bardziej efektywny, ponieważ zauważyłem jak wiele sabotaży miałem, gdy zmuszałem się do robienia zadań. Zmuszałem i przez to, aby nie musieć, robiłem rzeczy uznawane za marnotrawstwo czasu i w trakcie pracy przeglądałem FB, robiłem zakupy lub nie mogłem się skupić, wszystko aby nie musieć. Całość przełożyła się również na inne spojrzenie, strategie w relacji z dziećmi, bo już wiem, jakie będą konsekwencje zmuszania ich do wielu rzeczy.

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Beata

Zyskałam zrozumienie mechanizmu, który mną kierował i mam wypracowane rozwiązanie. Nic nie muszę a wszystkie sprawy załatwione na luzie, we właściwym czasie, a nie jak dotychczas na ostatnią chwilę i z duszą na ramieniu czy zdążę. Po paru sesjach z Rafałem moje życie jest poukładane. Jestem spokojna, mam większe zadowolenie z siebie i więcej czasu.

Anna Kaletowska

Temat szkolenia uważam za fascynujący. Od dłuższego czasu próbowałam znaleźć chwilę na jego zgłębienie, ale odnalezienie takiego ogromu materiału, jaki zaprezentowałeś na szkoleniu, prawdopodobnie zajęłoby mi około roku ?. Ilość informacji przerażająca, ale podałeś ją w tak lekkiej i przystępnej formie, że udział w szkoleniu był tylko przyjemnością. Muszę przyznać, że masz wyjątkowy talent sceniczny i pedagogiczny ?. Sama forma szkolenia - online - dla mnie rewelacyjna. Miałam zachowany komfort przebywania w swoim "środowisku naturalnym" i mogłam się w pełni skoncentrować na Twoim przekazie. Reasumując: szkolenie rewelacyjne. Kolejna cegiełka do prawidłowego budowania obrazu rzeczywistości ?

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Łatwiej będzie Ci utrzymać uwagę na sobie. Chętniej, łatwiej i barwniej będzie Ci się opowiadać o różnych swoich doświadczeniach i przeżyciach – znajomym, rodzinie, partnerowi lub partnerce po powrocie z pracy. Staniesz się przyjemniejszym i ciekawszym towarzyszem do spędzania wolnego czasu oraz rozmówcą. Oswoisz się bardziej ze sobą i rozwiniesz charyzmę.

Co zyskasz zawodowo?

Twoje wystąpienia nabiorą kolorów, dynamiki i uczynisz je ciekawszymi. Lepiej i łatwiej zaangażujesz większą liczbę odbiorców. Twój przekaz będzie lepiej pamiętany, a same wystąpienia znacznie lepiej oceniane. Czyż to nie piękne?

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Twoi współpracownicy nauczą się prowadzić jeszcze lepsze i bardziej profesjonalne wystąpienia, szkolenia oraz prezentacje. Ciekawsze, skuteczniejsze, lepiej oceniane i generujące zadowolenie u klientów.

Co wyróżnia warsztat ?

W dwa dni poznasz fundamenty i naprawdę zaczniesz mówić strukturą storytellingu.
Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Dwa dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego.
Realne wystąpienia i praktyka, która czeka na każdego uczestnika. Większość ćwiczeń wykonamy w podgrupach.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany indywidualnie dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Dobór przykładów i historii.

2. Struktura prostej historii, a struktura storytellingu.

3.Praktyka – konstruowanie story.

4. Dodatkowe ćwiczenia wspierające tworzenie barwnych opowieści.

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych rysów.

Zeszyt Ćwiczeń – zbindowany
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Plik Video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 20-21 listopada 2021r.
Godziny: sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 1370  zł w przedpłacie do 5 listopada 2021r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1780zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!