Chcesz decydować i działać bez odwlekania, ale coś Cię blokuje?

Odwlekasz ważne decyzje lub działania?

Czujesz, że kręcisz się w kółko, mimo że działasz, męczysz się, coś robisz?

Masz dość wewnętrznych wyrzutów i dowalania sobie?

Obawiasz się, że tak już masz i że nic Ci nie pomoże?

Uważasz, że to kwestia lenistwa?

Przepalasz za często czas na zapychaczach, zamiast zajmować się tym co najważniejsze?

Z pomocą warsztatu „Praktyczna motywacja” ruszysz z tym wreszcie!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób pracy, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z odwlekaniem i odblokowywaniem motywacji. Wyraźna procedura, rozpisane etapy i klarowna instrukcja prowadząca „za rękę”. W sieci można znaleźć mnóstwo materiałów, które opisują część procesu – tu otrzymujesz pełny i kompletny model.

Praktycznie i natychmiastowo

Całość przedstawiona jest zarówno w formie teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań, które należy sobie zadać. A także, finalnie – wyraźnych wskazówek, co należy zrobić w każdym z możliwych przypadków. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie przerabiania kursu.

Każdy coś odwleka

Różnimy się obszarami, w których jesteśmy wysoce efektywni, a w których mniej. Nie trzeba być etatowym odwlekaczem, aby odwlekać COŚ – decyzje, działania, przyjrzenie się pewnym sferom. Tam gdzie nie odwlekasz, to nie odwlekasz. Jednak tam gdzie odwlekasz – tam nie możesz posunąć się naprzód w stronę efektów, które Cię interesują.

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 11 lat zawodowo, intensywnie szkoli oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. Odwlekanie, motywacja, podejmowanie decyzji, praca z wewnętrznymi blokadami i sabotażami – to kluczowe obszary specjalizacji. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii głębi i psychoterapii, z modelami szkoleniowymi oraz coachingowymi. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla.

Masz dość odwlekania? Rozumiem, z czym się mierzysz!

Doświadczyłem wielokrotnie frustracji i niezadowolenia z efektów, mimo bycia zajętym i zapracowanym. To trwało latami – potrafiłem być efektywny, zaangażowany, działałem i pracowałem po całych dniach. Jednak przez odwlekanie najważniejszych zadań na dany dzień, wielokrotnie byłem z siebie niezadowolony, pomimo całego dnia ciężkiej pracy.

Doskonale rozumiem, co to znaczy być zblokowanym i nie zajmować się tym, co jest kluczowe. Czasem to jest totalnie nieświadome – nawet nie wiesz, że coś Cię blokuje. Czasem wiesz, że pasowało by zająć się czymś innym, ale sobie tłumaczysz i wypierasz tą świadomość. W jednym i drugim scenariuszu – nie robisz tego, co było by dla Ciebie najkorzystniejsze.

Znam ten stan, gdy z jednej strony wiadomo co należy zrobić, a z drugiej coś tak bardzo odpycha i zniechęca. Dlatego tak ważne w pracy z odwlekaniem i motywacją nie jest ślepe nakręcanie się na działanie, tylko zrozumienie. Zarówno całej sytuacji, siebie, swoich potrzeb, obaw, konfliktów wewnętrznych emocji, które nami targają na myśl o podjęciu działania.

Podjąłem w życiu zbyt wiele decyzji zbyt niezgodnych ze mną, co objawiło się dalszymi blokadami. A zbyt wiele innych za długo opóźniałem. To powoduje przepalanie czasu i in nich zasobów. Poczucie obniżonego sensu i wypalenia. Częstsze zniechęcenie.

Pracowałem z tysiącami osób nad ich sabotażami, demotywacją, odwlekaniem, celem podniesienia i odblokowania motywacji. Setki uczestników warsztatów, setki sesji indywidualnych, tysiące godzin poświęconych zgłębianiu tego tematu z innymi oraz samodzielnie.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów?

Maciej Grabowski

Trafiłem na szkolenie kiedy po raz kolejny od kilku lat chciałem wyznaczyć sobie plan na rozwój mojej firmy. Nie mogłem się zabrać za zrobienie tego. Zawsze ważniejsze było przejrzenie maili, bieżące sprawy albo było późno i czułem się zmęczony. Na szkoleniu dowiedziałem się jak działa konflikt "nie chce musieć" i jakie konsekwencję mogą wystąpić z odkładania spraw na później. Dzięki świadomości i praktycznym technikom umiem teraz bardziej efektywnie planować i działać.

Agata Jasińska

Korzystałam z cyklu sesji coachingowych oraz różnych warsztatów rozwojowych prowadzonych przez Rafała w latach 2017-2019. Ta praca pozwoliła mi uświadomić sobie ograniczające schematy, które nie pozwalały mi na realizację moich marzeń. Otrzymałam wiele odpowiedzi, wskazówek, narzędzi i mogłam w bardziej celowany sposób pracować nad własnym rozwojem. W krótkim czasie byłam gotowa odejść z etatu i budować markę osobistą. Praca z Rafałem byla dla mnie czasem, w którym otwierały mi się oczy na rzeczy oczywiste, których wcześniej nie dostrzegałam. Do dziś sięgam do notatek, bo wszystko jest nadal aktualne i pracuje. Rafała cenię za jego ogromny profesjonalizm. Każdy z jego warsztatów był dopracowany. Uczestnicy otrzymywali również skrypt i ćwiczenia po warsztatach do pracy własnej. Sam program zbudowany był tak, że czas mijał ekspresowo. Dużo przykładów, ćwiczeń w parach, trójkach. Bardzo polecam Rafała i Ceros wszystkim, którzy nie mogą ruszyć z miejsca!

Krzysztof Cudak

Rafał to znakomity dydaktyk, dbający o najwyższy poziom merytoryczny swoich szkoleń. Jako wieloletni praktyk, trener i coach ma w swoim portfolio setki case studies, co czyni go profesjonalistą, potrafiącym spojrzeć na badane zagadnienia z wielorakich perspektyw. Warto uczyć się od najlepszych, stąd też szczególnie polecam szkolenia z zakresu Coachingu oraz wystąpień publicznych.

Magda

Nie cierpię musieć, a tym bardziej być przymuszana. A w pracy generalnie dużo mogę i mam duży wpływ. Okazało się jak bardzo uciekam w pracę, żeby nie musieć mierzyć się z zależnością/współzależnością w związku i bliskich relacjach. Teraz przykładam nową perspektywę do wszystkiego z kategorii "muszę, powinnam, słuszne, zasadne, rozwijające", co zdejmuje ze mnie sporo napięcia.

Beata

Zyskałam zrozumienie mechanizmu, który mną kierował i mam wypracowane rozwiązanie. Nic nie muszę a wszystkie sprawy załatwione na luzie, we właściwym czasie, a nie jak dotychczas na ostatnią chwilę i z duszą na ramieniu czy zdążę. Po paru sesjach z Rafałem moje życie jest poukładane. Jestem spokojna, mam większe zadowolenie z siebie i więcej czasu.

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Więcej zwykłego, łagodnego zadowolenia z każdego dnia. Mniej napięć emocjonalnych, nacisków i zmagań wewnętrznych, mniej dowalania sobie za to co i jak zostało zrobione, a co nie zrobione. Więcej spokoju i gotowości na zajęcie się różnorodnymi potrzebami, ponieważ nie trzeba już będzie ciągle nadrabiać niezadowolenia – pracując więcej i więcej. Więcej spójności wewnętrznej i poczucia życia swoim życiem i realizowania tego, co dla Ciebie ważne – w końcu do tego służą priorytety, plany i działania!

Co zyskasz zawodowo?

Kluczowe decyzje i działania wdrożysz i podejmiesz po prostu szybciej, pewniej i bez zbędnej zwłoki. To powoduje szybsze rozwiązywanie problemów i przybliżanie się do efektów. Gotowość do skupienia się na najistotniejszych priorytetach i zrealizowania ich jest jednym z najważniejszych warunków spełnienia zawodowego, satysfakcji z pracy oraz owoców z zaangażowania zawodowego. Chcesz przecież czuć sprawczość, wpływ, zaradność i zadowolenie z siebie. Chcesz, aby praca była miejscem, które pozwala Ci się zrealizować, coś osiągnąć i zarobić na tym. Przesadne odwlekanie może Ci to odebrać!

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Pracownicy zmniejszą swoje blokady, mniej czasu będą tracić, staną się bardziej samodzielni i zaradni w realizowaniu zadań oraz procedur. Zmniejszą swoje stresy i napięcia towarzyszące działaniu, a więc w zespole zapanuje lepsza atmosfera. W ramach tego samego czasu i zasobów – wypracują więcej efektów dla firmy i zespołu. Lepiej im się będzie współpracować ze sobą, gdy będą lepiej rozumieć co może utrudniać Wam wzajemnie współpracę i co zrobić, aby to zabezpieczyć i obejść.

Co wyróżnia warsztat Praktyczna motywacja?

Podejście totalnie odmienne w stosunku do 99% szkoleń i materiałów z zakresu odwlekania i pracy z motywacją.
Skupienie na indywidualnym procesie – na zrozumieniu Twojej sytuacji, etapu, charakterystycznych czynników, które Cię otaczają, stanu wewnętrznego i potrzeb – Twoich, teraz, indywidualnie przeanalizowanych.
Połączenie wiedzy z zakresu psychologii osiągnięć, coachingu i terapii. Głęboka integracja tych dziedzin.
Dzięki temu ten rodzaj pracy nad motywacją i nie odwlekaniem, nie powoduje dodatkowych napięć w Twoim życiu, nie przygniata Cię dodatkowo, nie wciska konieczności dawania z siebie więcej – ślepo i za wszelką cenę. Nie każe Ci mocniej cisnąć wbrew sobie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz równie doświadczony trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, z ogromną ilością obrazowych przykładów z praktyki terapeutyczno-coachingowej. Cały czas w odniesieniu do Ciebie i do ważnych dla Ciebie celów, działań, decyzji i blokad.
Przedstawienie tematu motywacji i odwlekania jako naturalnych mechanizmów sygnalizujących dostrzegane możliwości, zagrożenie, sygnalizujących wewnętrzną gotowość lub jej brak. Otrzymasz instrukcję obsługi do samego siebie, a tym samym i do innych.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Dwa dni bardzo intensywnego warsztatu na sali warsztatowej. Praca w procesie grupowym, praca w grupach i samodzielnie wykonywane ćwiczenia w trakcie.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.
Dodatkowe lekcje video, które otrzymasz po warsztacie, a które uposażą Cię w dodatkową wiedzę i narzędzia.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1 .Rozłożenie motywacji na zestaw sił pchających i hamujących.

2. Trzydzieści najczęściej występujących powodów i wzorców prowadzących do odwlekania, sabotaży i demotywacji.

3. Warstwy blokady motywacyjnej – zazwyczaj mamy do czynienia z kilkoma czynnikami na raz.

4. Dodatkowe techniki, wskazówki i narzędzia, pozwalające jak najlepiej dbać o motywację i nią zarządzać.

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli, która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych wzorców.

Zeszyt ćwiczeń
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Pliki video
Dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data:  26-27 lutego 2022r.
Godziny: sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Gdzie: W siedzibie Ceros, ul. Dobra 1, 05-090 Raszyn (obrzeża Warszawy)
Cena: 970 zł w okresie przedpłaty, do 11 lutego włącznie. Później 1280 zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!