Nie wiesz skąd i dlaczego, ale coś jest na rzeczy?

Doświadczasz zbyt intensywnej lub niezrozumiałej tremy przed wystąpieniem?

Gubisz się z tą całą mową ciała, nie wiesz jak poruszać się po scenie?

Potrzebujesz atrakcyjnie i ciekawie prezentować przygotowane treści?

Nie wiesz od czego zacząć, co i w jakiej kolejności przedstawiać?

Chcesz bardziej angażować grupę i podnieść dynamikę swoich szkoleń i prezentacji?

Chcesz aby Twoje szkolenia i prezentacje lepiej zapadały w pamięć i prowadziły do konkretnych efektów?

Uczenie się wystąpień może być przyjemne i konkretne!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Konstruktywna praca i sztuka

Wyznajemy określoną filozofię dotyczącą wystąpień. Nie widzimy w nich jedynie miejsca na autoprezentację. Nauczymy Cię fascynować się procesem. Dostrzec okazję do bardzo intensywnej i konkretnej pracy, jaką możesz wykonać z grupą. A łączenie ze sobą poszczególnych wymiarów wystąpienia może być prawdziwą wirtuozerią!

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

Byłem, robiłem, popełniłem już te błędy i mierzyłem się z trudnościami.

Kontakt z publiką. Wystąpienie jest dla ludzi i przed ludźmi. Z jednej strony jest to okazja do wspaniałej współpracy lub burzy mózgów. Z drugiej – wiele osób w jednym miejscu, różne osobowości i potrzeby – to potrafi przytłaczać.

Merytoryka a proces. Przeprowadzenie naprawdę dobrego wystąpienia nie ma nic wspólnego z obkuciem się i pogadaniem na ten temat. To proces, w który trzeba potrafić zaangażować grupę. Pomóc im wzbudzić fascynację i szczere zainteresowanie tematem.

A te pytania? Jeden z największych „demonów” osób występujących – trudne pytania. A co jeśli spytają o coś, na co nie znam odpowiedzi? Nauczysz się odpowiednio reagować i na takie pytania.

Inner game, czyli nastawienie mówcy. Kluczowe jest to jak myślisz o sobie. To, jak postrzegasz grupę i poszczególne osoby. Twoja relacja z tematyką. A także przekonania i nieświadome cele na temat samego szkolenia. To wszystko tworzy w Twoim umyśle obraz wystąpienia. Może być przerażający lub przyjazny.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów?

Maciej Grabowski

Trafiłem na szkolenie kiedy po raz kolejny od kilku lat chciałem wyznaczyć sobie plan na rozwój mojej firmy. Nie mogłem się zabrać za zrobienie tego. Zawsze ważniejsze było przejrzenie maili, bieżące sprawy albo było późno i czułem się zmęczony. Na szkoleniu dowiedziałem się jak działa konflikt "nie chce musieć" i jakie konsekwencję mogą wystąpić z odkładania spraw na później. Dzięki świadomości i praktycznym technikom umiem teraz bardziej efektywnie planować i działać.

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Magda

Nie cierpię musieć, a tym bardziej być przymuszana. A w pracy generalnie dużo mogę i mam duży wpływ. Okazało się jak bardzo uciekam w pracę, żeby nie musieć mierzyć się z zależnością/współzależnością w związku i bliskich relacjach. Teraz przykładam nową perspektywę do wszystkiego z kategorii "muszę, powinnam, słuszne, zasadne, rozwijające", co zdejmuje ze mnie sporo napięcia.

Andrzej

Już samo dotknięcie tematu pozwoliło mi podejmować trafniejsze decyzje na polu zawodowym i prywatnym. Zmienia się stosunek do relacji międzyludzkich, jak i do własnych planów. Dla niektórych to może okazać się kamieniem milowym na drodze do rozwiązywania problemów i osiągania zaplanowanych rzeczy. Temat zdecydowanie wart rozpatrzenia

Anna Kostro

Pracuje z Rafałem wiele lat indywidualnie oraz w kontekście szkoleń dla pracowników wyższego szczebla w firmach którymi zarządzam . Polecam w 100%.

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Śmiałość komunikacyjną i swobodę wyrażania siebie. Rozwiniesz charyzmę i naturalną ekspresję. Oswoisz się z byciem w centrum uwagi. Dasz sobie prawo do bycia sobą i podniesiesz poziom samoakceptacji. Nauczysz się budować konkretny przekaz oraz interesująco opowiadać. To są kompetencje bardzo przydatne również w życiu prywatnym.

Co zyskasz zawodowo?

Zyskasz wielopoziomowy zestaw kompetencji, potrzebnych do prowadzenia profesjonalnych i angażujących wystąpień oraz prezentacji. Wniesiesz swój warsztat mówcy na kolejny poziom profesjonalizmu, bez względu na jakim poziomie znajdujesz się aktualnie. Warsztat przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych kompetencyjnie. Każdy rozwinie swoje kompetencje do kolejnego poziomu.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Twoi współpracownicy nauczą się prowadzić jeszcze lepsze i bardziej profesjonalne wystąpienia, szkolenia oraz prezentacje.

Co wyróżnia warsztat?

Unikatowy sposób połączenia konkretnej merytoryki i bardzo ciekawego przekazu, angażującego uczestników wystąpienia.
Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Trzy dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego.
Bardzo duża ilość wystąpień i praktyki, która czeka na każdego uczestnika.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Budowanie postawy sceniczne

2. Stan FLOW – swobodny dostęp do wewnętrznych zasobów.

3. Mowa ciała – gestykulacja i zarządzanie przestrzenią.

4. Dynamika interakcji z publiką. Angażowanie, pytania i odpowiedzi. Proces jednostkowy, a grupowy.

5. Nastawienie i stan umysłu mówcy – inner game.

6. Struktura prezentacji – aby wiedzieć co teraz powiedzieć.

7.Łączenie procesu emocjonalnego z merytorycznym

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych rysów.

Zeszyt Ćwiczeń – zbindowany
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Plik Video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 27-29 sierpnia 2021r.
Godziny: piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 970  zł w przedpłacie do 13 sierpnia 2021r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1280zł.

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!