Nie wiesz skąd i dlaczego, ale coś jest na rzeczy?

Trudno jest Ci zbudować odpowiedni kontakt z niektórymi uczestnikami Twojego wystąpienia?

Obawiasz się komentarzy, pytań lub reakcji niektórych osób z widowni?

Szukasz sposobu na dotarcie do niektórych osób lub kategorii uczestników wystąpień?

Masz wrażenie, że poruszasz i angażujesz tylko wybrane osoby, a inne przechodzą obok procesu?

Chcesz lepiej budować, bardziej różnorodny proces – ciekawszy i bardziej dynamiczny?

Twoim wystąpieniom brakuje ważnych aspektów – zdecydowania, planu, emocji, wskazówek?

Uczenie się wystąpień może być przyjemne i konkretne!

Ścieżka – krok po kroku

Otrzymasz prosty i konkretny sposób rozumienia tematu i sposób pracy. Przejdziesz krok po kroku przez kluczowe etapy pracy z podopiecznym na sesji indywidualnej. Otrzymasz szeroki model dzięki któremu dobrze zrozumiesz charakterystykę i cel tego typu pracy

Praktycznie i natychmiastowo

Całość otrzymasz zarówno w formie ciekawej teorii, zestawu obrazowych case-study, konkretnych pytań i technik. Otrzymasz klarowne instrukcje – co należy robić, na poszczególnych etapach. Całość możliwa do wdrożenia natychmiast, już na etapie szkolenia oraz tuż po.

Każdy jest inny

Nie da się stworzyć jednolitego procesu szkoleniowego, który dotrze jednakowo do wszystkich. Proces wystąpienia cechuje się ciągłą zmiennością. Warto wiedzieć kiedy i jak zmieniać, aby uzyskiwać lepsze efekty. A co zmieniać? Wszystko – od zachowań, po archetyp mówcy!

Kto Cię tego nauczy?

Rafał Daniluk – od 12 lat zawodowo, intensywnie szkoli grupy oraz pracuje w roli terapeuty i coacha na sesjach indywidualnych. W unikalny sposób łączy wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, z modelami trenerskimi oraz coachingowymi. Dzięki temu możesz liczyć na rzetelną i praktyczną wiedzę, podaną tak, że zapomnisz zerkać na swój w smartfon, a czas warsztatu minie błyskawicznie. Przeszkolił w zakresie tych kompetencji także wiele znanych firm, pracując głównie z kadrami zarządzającymi średniego i wyższego szczebla. Rafał to praktyk, jakich mało!

W różnorodności klucz i siła:

Archetypy uczestników. Wśród odbiorców Twojego wystąpienia są różne osobowości. Potrzebują mieć spełnione różne potrzeby i gdzie indziej przykładają uwagę oraz nacisk.

Połącz się z każdym. Znając archetypy uczestników, możesz indywidualnie budować specjalistyczną relację. Z każdym inaczej. Grunt, aby ta relacja prowadziła do angażowania się w proces.

Archetypy mówcy. Realizujesz na scenie różne zadania, a najlepiej to robić wchodząc w różne archetypy. Szef ustawi proces. Motywator pobudzi do działania. Żartowniś rozluźni atmosferę. A Technolog dobrze wytłumaczy szczegóły.

Komunikacja, język i przykłady. Do różnych osób docieramy różnymi przykładami i metaforami, opowiedzianymi w różny sposób. Dowiesz się jak to robić w trakcie modułu poświęconego metaforom.

Dołącz do wielu zadowolonych kursantów?

Anna Kostro

Pracuje z Rafałem wiele lat indywidualnie oraz w kontekście szkoleń dla pracowników wyższego szczebla w firmach którymi zarządzam . Polecam w 100%.

Andrzej

Już samo dotknięcie tematu pozwoliło mi podejmować trafniejsze decyzje na polu zawodowym i prywatnym. Zmienia się stosunek do relacji międzyludzkich, jak i do własnych planów. Dla niektórych to może okazać się kamieniem milowym na drodze do rozwiązywania problemów i osiągania zaplanowanych rzeczy. Temat zdecydowanie wart rozpatrzenia

Bartek

Zajęło mi trochę czasu, zanim zrozumiałem, że buntuję się sam przeciwko sobie. "Planistyczna" część osobowości chciała perfekcyjnym planem i organizacją zapewnić jak najlepsze wykorzystanie czasu, a jak przychodziło do realizacji, to część "niezależna" potrafiła wynaleźć 1000 powodów, żeby tego planu nie realizować i zająć się czymś innym. Następnie, oczywiście robiłem sobie wyrzuty, że znowu nie udało mi się planu zrealizować. Dopiero z pomocą Rafała nauczyłem się dawać sobie trochę luzu i elastyczności w planowaniu, a także większej wyrozumiałości dla siebie i innych. Dzięki czemu, własny plan nie powoduje już takiego napięcia i odruchu buntu. No i w konsekwencji, nie robię sobie wieczorem wyrzutów, że nie udało się spędzić superproduktywnego dnia zgodnie z perfekcyjnym planem.

Magda

Nie cierpię musieć, a tym bardziej być przymuszana. A w pracy generalnie dużo mogę i mam duży wpływ. Okazało się jak bardzo uciekam w pracę, żeby nie musieć mierzyć się z zależnością/współzależnością w związku i bliskich relacjach. Teraz przykładam nową perspektywę do wszystkiego z kategorii "muszę, powinnam, słuszne, zasadne, rozwijające", co zdejmuje ze mnie sporo napięcia.

Beata

Zyskałam zrozumienie mechanizmu, który mną kierował i mam wypracowane rozwiązanie. Nic nie muszę a wszystkie sprawy załatwione na luzie, we właściwym czasie, a nie jak dotychczas na ostatnią chwilę i z duszą na ramieniu czy zdążę. Po paru sesjach z Rafałem moje życie jest poukładane. Jestem spokojna, mam większe zadowolenie z siebie i więcej czasu.

Co da Ci ta wiedza i znajomość tej ścieżki pracy z odwlekaniem i blokadami?

Co zyskasz osobiście?

Elastyczność w komunikacji z różnymi osobami w twoim otoczeniu. Uwrażliwienie na ich potrzeby i sposób myślenia. Zbudujesz także śmiałość pozwalającą wchodzić w różne role i postawy w życiu prywatnym. To nada Ci barwności w przekazie. Poczujesz się swobodniej z innymi i wzrośnie Twoja charyzma.

Co zyskasz zawodowo?

Lepiej dotrzesz do różnych odbiorców Twoich wystąpień. Zarówno dzięki znajomości łączników – potraktujesz różne osoby bardziej indywidualnie. A dzięki znajomości archetypów uczestników – dowiesz się czego potrzebują. Znajomość archetypów mówcy i celów, jakie realizują, pozwoli Ci w odpowiednich momentach przełączać się, aby realizować inne potrzeby i etapy szkolenia. To wszystko razem wniesie Twoje wystąpienia dosłownie na kolejny poziom. Elastyczność, uniwersalność, skuteczność przekazu, dynamika, wyższa uwaga grupy, zaangażowanie, lepsza edukacja – to zyskujesz i dołączasz do swojego warsztatu.

Co zyskasz jako właściciel organizacji, menedżer, lider zespołu?

Jeśli zastanawiasz się nad udziałem w warsztacie osoby z Twojej firmy lub z Twojego zespołu – to jak najszybciej przestań się zastanawiać i upewnij się, że ta osoba jak najszybciej trafi na warsztaty! Dlaczego? Twoi współpracownicy nauczą się prowadzić jeszcze lepsze i bardziej profesjonalne wystąpienia, szkolenia oraz prezentacje.

Co wyróżnia ten warsztat?

Autorsko opracowane archetypy mówcy i uczestników, a także łączniki. Wiele lat praktyki i doświadczeń zebrane w kilku, solidnie wytłumaczonych strukturach. Kompletny know-how.
Podejście integratywne, czyli oparte rzetelnie na kilku gałęziach psychologii, terapii i coachingu.
Totalne nastawienie na jakościową merytorykę, praktyczne i sprawdzone wskazówki.
Instrukcja krok po kroku prowadząca Cię przez proces posługiwania się tymi narzędziami, sprawnie i skutecznie.
Bardzo doświadczony trener prowadzący oraz trener asystujący – Krzysztof Jurczewski. Z ogromną ilością przeprowadzonych warsztatów i konsultacji indywidualnych.
Ciekawie przeprowadzony proces, bazujący na wielu przykładach z praktyki terapeutyczno-coachingowej.

Co wchodzi w skład warsztatu?

Trzy dni bardzo intensywnego warsztatu grupowego.
Bardzo duża ilość wystąpień i praktyki, która czeka na każdego uczestnika.
Dodatkowe materiały i narzędzia, które otrzymasz po warsztacie, które rozszerzą temat.
Praktyka po warsztacie – zestaw ćwiczeń indywidualnie przygotowany dla każdej grupy, z pomocą którego przećwiczysz i wdrożysz wiedzę z warsztatu.
Formularze, techniki i materiały, które otrzymasz po warsztacie.

Opinie uczestników poprzednich edycji

Co znajduje się w poszczególnych modułach:

1. Łączniki – poziomy na których budujemy więź.

2. Archetypy uczestników – kto jest w grupie.

3. Metafory i przykłady – jak konstruować i przekazywać.

4. Archetypy mówcy – postawy i role mówcy.

5.Współpraca na scenie z innymi mówcami i specjalistami.

6.Kolejny poziom swobody i flow.

Jakie materiały otrzymasz?

Tekst
Drukowany, obszerny skrypt.

Mapę myśli
Mapa myśli która połączy Ci cały model w jedną, spójną i zrozumiałą całość.

Checklistę
Checklisty i procedury prowadzące Cię przez proces na różnych etapach.

Formularz
Formularze i tabelki do rozpisywania i analizy poszczególnych rysów.

Zeszyt Ćwiczeń – zbindowany
Po warsztacie otrzymasz obszerny zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi Cię przez praktykę i wdrożenie tej wiedzy.

Plik Video
Wprowadzenie przed i dodatkowe lekcje video po warsztacie.

Termin, godziny, adres – informacje organizacyjne

Data: 22-24 października 2021r.
Godziny: piątek 10:00-18:00, sobota 9:00-18:00, niedziela 8:00-16:00.
Forma i miejsce szkolenia: hybrydowa – szkolenie odbędzie się równolegle na sali warsztatowej i online – na platformie ZOOM. Każdy może wybrać preferowaną formę uczestnictwa – na sali lub online. Adres sali warsztatowej – w naszej siedzibie: ul. Dobra 1, Raszyn (05-090). Dostępy online prześlemy w dniach poprzedzających szkolenie.
Cena: 870  zł w przedpłacie do 8 października 2021r. Po tym terminie, jeśli jeszcze będą dostępne miejsca, cena wyniesie 1180zł.

 

 

Gwarancja pełnego zadowolenia albo zwrot całości wpłaty!

Gdyby okazało się, że szkolenie nie usatysfakcjonowało Cię wystarczająco – na poziomie otrzymanej jakości, wiedzy, sposobu prowadzenia lub praktyki – skontaktuj się z nami w ciągu doby od momentu zakończenia warsztatu. Wpłacone przez Ciebie pieniądze zostaną w całości zwrócone na Twoje konto – nawet bez uzasadnienia przyczyny.

Masz więc 100% gwarancji satysfakcji i bezpiecznego wypróbowania warsztatu i tej wiedzy!